1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Jeśli myślisz, że będę podnosić Butterbean’a do góry to się mylisz…

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Aug 16, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,133
    Zdobyte Lajki:
    23,446
    Punkty:
    4,790
    Home Page:

Jak diametralnie zmienił się twój trening?

- Najpierw zaczynaliśmy od roweru, a po czterech lub pięciu tygodniach zacząłem biegać. Musiałem zbić trochę wagi, żeby przygotować organizm do wysiłku tlenowego. Już jakiś czas tak ćwiczę i idzie to w dobrym kierunku. Zostało nam jeszcze kilka tygodni ciężkiej pracy, więc trzeba będzie je solidnie przepracować, a znam rozpiskę i uwierz mi, że będzie ciężko. Czeka mnie trening, spanie i jedzenie i tak w kółko.

Mówisz, że jeździsz na rowerze i biegasz. O jakich dystansach mówimy?

- Biegam codziennie po półtorej godziny i jest to dystans dziesięć, piętnaście kilometrów i tak trzy lub cztery razy w tygodniu. Dodatkowo raz w tygodniu dochodzi rower. W tej chwili biegam piętnaście kilometrów plus dwadzieścia kilometrów na rowerze. Przyznam się, że jakby mi ktoś powiedział, że będę tyle biegał to bym go wyśmiał.

Zatem przygotowany kondycyjnie jesteś bardzo dobrze?

- Jestem gotowy na pojedynek w pełnym dystansie i nie będę się zastanawiać, czy po sześciu minutach wystarczy mi prądu.

Wiemy o twoim przygotowaniu kondycyjnym. Powiedz teraz coś o pracy nad poprawieniem umiejętności w stójce i parterze.

- Nad poprawieniem moich umiejętności pracują osoby , które mają zawodowe doświadczenie w MMA i K-1. To zawodnicy czynnie biorący udział w zawodach.

Powiedziałeś, że trenujesz z zawodnikami K-1. Czyżbyś ćwiczył z Marcinem Różalskim, który jest zawodnikiem wagi ciężkiej K-1?

- Hmmm… trenuję z bardzo dobrymi, ciężkimi zawodnikami, którzy są najlepsi w Polsce. Nie chcę operować nazwiskami, mogę im tylko podziękować za treningi i pomoc w przygotowaniach.

Mariusz, jesteś wielkim chłopem i ciężko jest znaleźć dla ciebie sparingpartnerów. Czy zdradzisz chociaż ich nazwiska?
    - Trzymam się tego, co powiedziałem wcześniej. Nie będę mówić nazwisk. Powiem tylko, że są to chłopaki, którzy czynnie walczą w MMA. Osoby z którymi mam sparingi wymieniają się co dwa tygodnie, a wiec stałych nazwisk nie ma.
    Porozmawiajmy o twoim najbliższym występie na KSW 14 w Łodzi. Zmierzysz się w walce wieczoru z byłym zawodowym pięściarzem wagi ciężkiej, który najczęściej wygrywał przez nokaut. Jaką masz taktykę na chłopa, który mówiąc kolokwialnie umie przypieprzyć?

- Będę musiał uważać w dystansie i będę się starał, żeby nie dać mu dojść do klinczu. Na pewno sprawię wam wszystkim małą niespodziankę. Przepracowałem ciężko cztery miesiące i jest postęp!

Co powiesz na zejście do parteru i tam toczenie walki? Czy wywrócić prawie dwieście kilogramów jest dla ciebie problemem?

- Za darmo pięć razy mistrzostwa świata nie zdobywałem. Mimo, że nie trenuję już zawodowo strongmana i podnoszenia ciężarów to siłowni nie odstawiłem. Trzy razy w tygodniu mam treningi na siłowni. Nawet jakby Butterbean dźwigał ciężary to i tak mi nie dorówna. Dlatego nie jest to problemem wyrwać i podnieść jego sto osiemdziesiąt kilogramów.

Mówisz, że ćwiczenia stricte siłowe odstawiłeś. Patrzę na ciebie i nie dowierzam, bo widzę szczupłego, ale nadal umięśnionego faceta. Jak ty to robisz? Masz treningi aerobowe, czy może obwodowe?

- Treningi są bardziej obwodowe, a ciężary podobne do tych, co dźwigałem. Wyjątkiem jest to, że robimy po dwadzieścia lub trzydzieści powtórzeń. Ustawiam sobie dziesięć ćwiczeń i zasuwam kilka takich przejść. Jeżeli jest przysiad to robię przysiad, jeśli jest ławka to robię ławkę. Jednak tak jak wspomniałem, są to mniejsze ciężary.
    Siła spadła mi o trzydzieści procent, ale to i tak niewiele, bo kiedyś brałem w martwym ciągu czterysta kilogramów, a dziś wezmę trzysta. Nie jest tak źle. Dwadzieścia lat dźwigam te ciężary, więc siła pozostaje.

Oglądałem zawody strongmanów w telewizji i widziałem, ze jest konkurencja polegająca na wrzucaniu na podest ogromnych, betonowych kul. Ile waży najcięższa?

- Jest sześć kul i bywa, że najcięższa waży nawet dwieście kilogramów. Jeśli myślisz, że będę podnosić Butterbean’a do góry to się mylisz.

Nie będę przedłużać. Chciałbym, żebyś powiedział kilka słów do swojego rywala.

- Butterbean, powiedziałeś, że Pudzian bije jak baba. Przyjeżdżaj do Polski, a ja ci pokażę jak u nas biją baby!

Mariusz dziękuję za rozmowę, życzę powodzenia i do zobaczenia 18 września w Łodzi, na
    czternastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”.

- Do zobaczenia.

Rozmawiał Artur Przybysz

Jeśli myślisz, że będę podnosić Butterbean’a do góry to się mylisz…

2. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Popelina…

3. emcess

emcess Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    353
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    i tak dostanie w pysk : ) albo skonczy trojkatem, mowie wam [​IMG]

4. Fcp

Fcp Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    42
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Cooo Butterbean niby wygra przez trojkat hahah chyba jestes niepowazny jak dla mnie to bedzie naprawde ciekawa walka zaden fan mma napewnno nieprzegapi takiego widowiska

5. dr_Ahmed

dr_Ahmed Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    92
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Trójmiasto
    butterbean zje pudziana razem z jego fantom_sparingpartnerami…..i’m talking knife n’ fork

6. Miedziak

Miedziak BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    904
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem wypowiedź Boskiego Mario, bo jeszcze dalej trzyma mnie gorączka. Wydaje mi się, że biedaczysko trochę gubi się w zeznaniach:

To codziennie, czy 3-4 razy w tygodniu?

7. emcess

emcess Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    353
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    @Fcp, przeciez zartuje : p chociaz ktos wrzucal butterbeana wyciagajacego klucz…

ale tak btw. nie byloby ciekawie zobaczyc jak takie chlopy probuja trojkata? [​IMG]

8. Fiodor

Fiodor Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    29
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    ale leszczyk jaki hehe [​IMG] Jak nie pudzian

9. Kacpersky

Kacpersky Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    32
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    do Miedziak dobrze zrozumiałeś pudzian tak mowi wiec autor to cytuje [​IMG] wymowa pudzianowskiego zawsze pozostawiala duzo do zyczenia

10. Spamteam

Spamteam BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    816
    Zdobyte Lajki:
    305
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Może mi ktoś wyjaśnić, co on ma z tym ukrywaniem, z kim trenuje?
    W ogóle to Pudzilla, “słabo” promuje swoją walkę, żadnych zdjęć, filmów z treningów etc.

11. wade87

wade87 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    826
    Zdobyte Lajki:
    124
    Punkty:
    1,790
    Obejrzyjcie sobie walke z zulu :http://v.youku.com/v_show/id_XMTQ4OTUzMDg=.html

12. wade87

wade87 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    826
    Zdobyte Lajki:
    124
    Punkty:
    1,790
    Butterbean’a oczywiscie

13. Crixus

Crixus Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    66
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Butterbean w ostatniej swojej walce nic nie pokazał i dostał wpierdol od jakiegoś świerzaka także nie wiadomo jak tam z jego formą. Swoja drogą ciekawe jaki gameplan ma Pudzilla.
    Stawiam na przekope lowkickami ala najman [​IMG]

14. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Jeśli Pudzian faktycznie poprawił to kondyche to wygra ;)
    btw dobrze wygląda teraz ;]

15. pogi

pogi Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    15
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    maniek mocno stracil na wadze,stracil prawie caly urok strong mana i stal sie chyba kims innym,jezeli udowodni ze procz kondycji i techniki ma charakter to moze zwyciezyc butera,ale bedzie napewno bardzo ciezko

16. as i lay dying

as i lay dying Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    674
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Butterbean wygra przez latającą omoplate ^^

17. lk

lk Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    13
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    no i co mu po tym bieganiu po 15 klockow. Problemem pudziana nie jest sam brak kondycji tylko ze na poczatku podpala sie jak zimne ognie na sylwka a wtedy to cala kondycha jest g…. warta.

18. Guest

Guest Guest

to że przegra nie ma wątpliwości dostanie cepa na szczene bo jest wolny i tego nie uniknie, jak tak dalej pójdzie z jego masą to będzie miał ksywkę chudy i straci na swoim uroku medialnym , a wtedy kto bedzie zapraszał chudego i skompromitowanego przez mma pudziana do tv ? to był zły kierunek panie pudzian………

19. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,366
    Zdobyte Lajki:
    5,691
    Punkty:
    1,790
    as i lay dying (13:04:15) :

Butterbean wygra przez latającą omoplate ^^

Tak i jak upadną na ring to się cały rozpierdoli [​IMG]