1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

James Toney także komentuje UFC 116

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Domator89, Jul 3, 2010.

1. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790

Swoje zdanie na temat wagi ciężkiej UFC ma debiutant James Toney.

- Nie robi na mnie wrażenia ani Lesnar ani Carwin. W boksie walczyłem z potężniejszymi rywalami. Nie ma dla mnie różnicy. Na razie oni opiekują się moim pasem, ale już niedługo on wróci do domu. -

Wydaje nam się czy Toney na nagraniu, które znajdziecie w środku, wyraźnie szczuplejszy?
    http://video.aol.com/aolvideo/FanHouse/ufc-116-preview-show-with-james-toney/107238645001

UltimateFighter.pl

2. Koper2007

Koper2007 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,103
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Na mnie to właśnie Toney nie robi wrażenia, stary spasiony mistrz który potrafi tylko boksować szkoda, nie rozumie, że mma to nie tylko boks i uderzenia rękoma, ale dużo więcej elementów. Może i coś potrafić w stójce, ale co on zrobi znajdując się w parterze. Z Carwinem, Lesnarem albo Fedorem nie wytrzymałby pierwszej rundy. Nie mogę doczekać się kiedy ktoś mu skopie dupę. Nie lubię go bardziej niż Lesnara, ale Brock już coś udowodnił. Przez tego grubasa się poirytowałem

3. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,907
    Zdobyte Lajki:
    1,595
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Faktycznie dużo schudł, ale mnie denerwuje jego wymowa, muszę się wysilić, żeby zrozumieć.

4. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    9,963
    Zdobyte Lajki:
    15,234
    Punkty:
    4,790
    Dlatego właśnie stary zapasiony ex-champion bokserski znalazł się w największej organizacji MMA. Jego niewyparzona morda wbrew pozorom doskonale wie co i kiedy trzeba gadać by podnieść zainteresowanie swoim występem.

5. manollo

manollo Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    113
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    On juz tyle nagadal ze nie powinnismy zwracac uwagi na to co mowi. Zobaczymy jak sie przygotuje ale sadze ze Couture go calkowicie zdominuje, takie jest moje zdanie

6. misiekvx

misiekvx Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    197
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Koleś zostanie zmieciony, w taki sposób jaki mówi Dana

Share This Page