Jakub Mauricz - król dietetyki ;-)

Co tu się odjaniepawla? :whodefuk:

Jak ja kurwa uwielbiam gości, którzy opierają swoje tezy na tym, ze "w mojej rodzinie to...". Do tego dodać wiarę w teorie spiskowe i mamy kretynizm level hard.



A kim ty qrva jestes? Brygadzistą na produkcji pampersów z pensją 3 000 netto co myśli, że złapał Pana Boga za nogi? Jak myślisz, że nie rządzą nami wielkie korporacje i te całe ulimanatti to tylko żart to ty prezentujesz debilizm level hard. Wydaje ci się, że wiesz wszystko, a jesteś bardziej ślepy od kreta. Wierzcie dalej, że was kraj chroni tępe pały. Z ludzi, którzy mówią niewygodne rzeczy zawsze będą chcieli zrobić debili.
 
A kim ty qrva jestes? Brygadzistą na produkcji pampersów z pensją 3 000 netto co myśli, że złapał Pana Boga za nogi? Jak myślisz, że nie rządzą nami wielkie korporacje i te całe ulimanatti to tylko żart to ty prezentujesz debilizm level hard. Wydaje ci się, że wiesz wszystko, a jesteś bardziej ślepy od kreta. Wierzcie dalej, że was kraj chroni tępe pały. Z ludzi, którzy mówią niewygodne rzeczy zawsze będą chcieli zrobić debili.
Doktor urolog. Dobry skunie.
 
Chuj, niech będzie, ze jestem brygadzistą na produkcji pampersow :fjedzia:
Nie wiem czy tu wypada trollować jak w HP. Ale tam bym napisał , że jesteś na usługach koncernów BigFarmy czyli antychrysta. I zapytał ile dostałeś od Bajjera i reszty w kopertach i gdzie na wakacje.
 
O mondrala, kto ma racje możemy się kłócić przez cały dzień. Ja idę po swojemu ty idź swoją drogą.
Jedyną osobą, która kreuje się tutaj na "mondrale" jesteś ty. Czytając pare, artykułów i oglądając pare filmów z niepokojącą muzyką o "ulliminati" próbujesz wcisnąć, że masz monopol na prawdę, przy tym będąc na bakier z ortografią i składnią. Najpierw wróć do książek, bo widać, że łatwo tobą manipulować.
 
Mauricz jest tak samo skompromitowany jak Grzesiak czy Jakubiak. To są debile. Ale przykre jest to, że te debile znajdują większych dębniki od siebie, mają swoich wyznawców którzy wierzą w tę bzdury.
 
Mauricz jest tak samo skompromitowany jak Grzesiak czy Jakubiak. To są debile. Ale przykre jest to, że te debile znajdują większych dębniki od siebie, mają swoich wyznawców którzy wierzą w tę bzdury.
może nie debile, ale typowe bananowce z przerośniętym ego. Oni już są nieśmiertelni i przezajebiści w swoim mniemaniu.
 
Mauricz jest tak samo skompromitowany jak Grzesiak czy Jakubiak. To są debile. Ale przykre jest to, że te debile znajdują większych dębniki od siebie, mają swoich wyznawców którzy wierzą w tę bzdury.
Trochę bez przesady. Pojechał raz z tym autyzmem, ale to co mówi o dietetyce i zależnościach nie jest jakąś bzdurą. Przynajmniej takie opinie słyszałem od znajomych dietetyków.
 
Trochę bez przesady. Pojechał raz z tym autyzmem, ale to co mówi o dietetyce i zależnościach nie jest jakąś bzdurą. Przynajmniej takie opinie słyszałem od znajomych dietetyków.

Dla mnie gość który pierdoli takie bzdury traci wiarygodność w jakimkolwiek temacie. Idiotów omijam z daleka.
 
Po autyzmie teraz pokonana bezpłodność i to 100 % skuteczności wśród podopiecznych.
Robi wrażenie.

 
Czy on te niepłodności napewno dietą leczy?! Hmm

Może jaka promocja: przyprowadź panią Kuba zrobi jej dziecko.
 
Back
Top