Jaki klub w Warszawie?

Abdul-Jabbar

Oplot Challenge
Featherweight
Witam wszystkich forumowiczów. Mam 16 lat i chciałbym zacząć trenować muay thai lub bjj (jeszcze się nie zdecydowałem), ale jest niestety nie wiem do jakiego klubu się zapisać. Zależałoby mi aby znajdowałby się w rejonach Mokotów, Centrum, Ursynów ale jeżeli jest jakiś dobry poza tymi dzielnicami to też może być. Zależy mi aby był tam dobry trener, nie było bardzo drogo i przede wszystkim aby panowała tam fajna atmosfera. Chciałbym również w przyszłości startować w różnych zawodach więc ważnym aspektem jest też możliwość przygotowania klubu do turniejów. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Na kosza chodziłem, ale niestety moja sekcja się rozpadła. Bardziej zdecydowany jestem na trenowanie mt.
 
Witam wszystkich forumowiczów. Mam 16 lat i chciałbym zacząć trenować muay thai lub bjj (jeszcze się nie zdecydowałem), ale jest niestety nie wiem do jakiego klubu się zapisać. Zależałoby mi aby znajdowałby się w rejonach Mokotów, Centrum, Ursynów ale jeżeli jest jakiś dobry poza tymi dzielnicami to też może być. Zależy mi aby był tam dobry trener, nie było bardzo drogo i przede wszystkim aby panowała tam fajna atmosfera. Chciałbym również w przyszłości startować w różnych zawodach więc ważnym aspektem jest też możliwość przygotowania klubu do turniejów. Z góry dzięki za odpowiedź.
Copacabana jest na mokotowie
https://web.facebook.com/COPACABANATEAM/
 
jak MT to do Palestry, MMA to do S4 ( treningi dla początkujących imo chujowe ale dla średnio gdzie prowadzi Antek Chmielewski juz są zajebiste), bjj w kimonach fajne jest w Gorili.
 
jak MT to do Palestry, MMA to do S4 ( treningi dla początkujących imo chujowe ale dla średnio gdzie prowadzi Antek Chmielewski juz są zajebiste), bjj w kimonach fajne jest w Gorili.

Przybliżyłbyś czemu początkująca w s4 kiepska? O Jeleniewskim słyszałem same dobre opinie i teraz mnie zadziwiłeś
 
Zawsze możesz trenować jedno i drugie i pogodzić te dwie dyscypliny ze sobą jak masz taką możliwość czasową, wtedy poleciłbym Ci wybór klubu - 'Academie Gorila' wyedukowana kadra trenerska z której na pewno będziesz zadowolony, bo mają świetne a zarazem zdrowe podejście do sportu, mega przekazują swoją wiedzę.

BJJ - Jędrek Loska
Muay Thai - Grzegorz Sobieszek

W dzisiejszych czasach warto trenować przekrojowo.
 
Back
Top