1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Jaka odzież mma?

Discussion in 'Pytania MMA' started by Drawski, Apr 30, 2018.

1. Drawski

Drawski Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    1
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    10
    Cześć wszystkim!

Po kilku latach przerwy postanowiłem wrócić do treningów sportów walki. Minęło trochę czasu, mój strój gdzieś się zagubił, a je nie jestem w temacie, dlatego poszukuję sklepu w którym kupię fajną, oryginalną odzież mma. Trochę przeglądałem internet i moim faworytem jest: https://asurawear.pl/. Jednak jestem otwarty na wszelkie propozycje i podpowiedzi.
    Dziękuję i pozdrawiam :)

2. panpan

panpan WSOF
    Bantamweight

Komentarze:
    3,105
    Zdobyte Lajki:
    5,181
    Punkty:
    1,790
  3. JanuszWanZant

JanuszWanZant EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,023
    Zdobyte Lajki:
    1,637
    Punkty:
    290
    Najlepiej zajebista

4. samantagym

samantagym Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    3
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    40
    Home Page:
    Jak wracasz to nie musisz kupować nic drogiego. Trenuję z moim chłopakiem i kupujemy fightwear z PWC, sprawdza się, bo przylega jak trzeba, oddycha i na razie nie jest nam potrzebne nic więcej. Wszystko też zależy od tego, który sport walki trenujesz, bo to jest bardzo szerokie pojęcie mimo wszystko... Sprecyzuj albo sprawdź uniwersalne oferty:
    https://pitbull.pl/meskie/odziez-sportowa.html tutaj masz zarówno rashguardy, spodenki typu vale tudo, kompresyjne, długie, krótkie, kimona... Po prostu przejrzyj. Jak będziesz miał pytania to pisz, podpytam chłopaka i coś pomożemy. Powodzenia na treningach :)

5. skunx

skunx KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,320
    Zdobyte Lajki:
    6,698
    Punkty:
    1,790
    O Kaczka wrócił. I sam sobie odpowiedział.

majkelo89 likes this.
  6. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,058
    Zdobyte Lajki:
    1,385
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Jak BJJ to musi być GI. Jak MMA, Tajski boks, boks itp. to na wstępie spokojnie wystarczą zwykłe spodenki i zwykła koszulka, byleby było Ci wygodnie. Do grapplingu no GI też na początku wystarczy (tylko luźna koszulka może wkurwiać Ciebie i partnera).
    Ja np nigdy nie kupowałem ciuchów pod sporty walki i trenowałem sobie w jakiś tanich spodenkach i koszulce do biegania. Były wygodne, ładnie przylegały - ogólnie spełniały moje potrzeby.
    Tylko odradzam wszelkie bezrękawniki jak będziesz się kulać po macie bo barki można ładnie pościerać.

Share This Page