1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Iron Fist 2 – fotki z ważenia!

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Bosy, May 13, 2010.

1. Bosy

Bosy Slugfest / UFC

Komentarze:
    1,002
    Zdobyte Lajki:
    129
    Punkty:
    2,790
  2. mauricio

mauricio Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    175
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Irokez troche jak z Etiopii wyglada [​IMG]

3. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,486
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    Mauricio, trafiłeś jak kulą w płot – w Etiopii mają duże brzuchy i krótkie rączki, bo dużo jedzą i mało pracują! Tymczasem u Irokeza ani brzucha nie widać, a ręce ma dość długie. Afro też nie stwierdzono, z kolorem skóry wszystko ok. Na jakiej więc podstawie porównujesz go do mieszkańców tego dzikiego kraju?

4. MMaciek

MMaciek BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,080
    Zdobyte Lajki:
    713
    Punkty:
    1,790
    Zdjęcie Jewtuszko zawsze wykopie z pamieci obraz Tito :)

5. bibuk

bibuk Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    80
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Cieawe czy Maciejowi sluzy taka waga. Czy dobrze sie z nia czuje etc. Wiadomo, ze osiagnal swoj cel, malo kto bedzie mial przewage w zasiegu przeciwko niemu.

6. mauricio

mauricio Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    175
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    chodzilo mi o wychudzenie ale nie spinaj sie to byl taki czarny humor nic do Macka nie mam i kibicuje mu to byl tylko taki czarny zarcik bo jest baaardzo chudy;)

7. kam_mas

kam_mas Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    51
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Zdjęcia odblokowałem właśnie i są dostępne bo mój koleżka redakcyjny stopao troszkę przyspał …

8. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,486
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    spoko nie spinam się, zapomniałem uśmieszka na końcu postawić [​IMG] faktycznie po ścięciu wagi wygląda strasznie chudo przy tym wzroście

9. mozetrochepoczytaj

mozetrochepoczytaj Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    5
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nilg:

Kula w plot, to chyba jednak trafiles Ty. Ogromne brzuchy w stosunku do reszty ciala sa wynikiem ekstremalnego niedozywienia u dzieci (a nie zarcia bez umiaru i braku ruchu). Kojarza sie z Etiopia z powodu ogromnej kleski glodu z lat 80., ale po pierwsze takie objawy wystepuja wszedzie, gdzie dochodzi do takiej sytuacji, a po drugie w samej Etiopii juz praktycznie nie spotkasz tak wygladajacych dzieci. Przejedz sie nawet na zwykla wycieczke turystyczna (niedroga), to sam sie przekonasz.

A po drugie Etiopia jest przykladem jednej z najdluzej istniejacych w historii panstwowosci, ma bardzo bogata kulture, byla pierwszym na swiecie krajem, ktory za oficjalna religie przyjal chrzescijanstwo (juz w IV wieku), a kontakty dyplomatyczne z dworami Europy nawiazala jeszcze zanim powstalo panstwo Piastow.
    Od lat jest rozwojowo w ciezkiej dupie, ale mowienie o tym kraju, ze jest dziki, to jak pierdolenie niedouczonych Amerykanow, ze Polacy mowia po rosyjsku, a na ulicach biegaja niedzwiedzie. Troche wiecej szacunku, co?

PS Maciek nie wyglada zle, ja kibicuje.

10. wand

wand Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    170
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    co irokez wydziaral na lapie..
    nie ma co jak zwykle dobrze wyciety jakby sie zle czul w tej wadze to raczej by w niej nie walczyl? ma duza przewage silowa i duzo wiekszy zasieg od reszty zawodnikow

11. wand

wand Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    170
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    a no i zapomnialem Mario tez ladnie pociety ciekaw jestem co pokaze dzisiaj w walce helda by pokonal gdyby nie ta pie.. noga

12. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    nie zapominajcie, ze on tylko na wadze tyle wazy, bo w czasie walki juz dobrych kilka kilo wiecej.

13. wand

wand Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    170
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    dzisiaj wyjdzie pewnie z waga 78 [​IMG]

14. spartan

spartan BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    979
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    edwin troche jak pudzian,walczy z czestotliwościa co 2 tygodnie:)

15. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,486
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    przepraszam za offtopic, ale kolega który mnie oskarża o niedouczenie i pierdolenie zasłużył na odpowiedź, choć wałkować tematu mi się nie chce.
    Fajnie, że znasz historię, ale może pójdź za swoją radą i sam POCZYTAJ TROCHĘ, aby nie rzucać wybiórczymi akapitami tylko zrozumieć całokształt sytuacji geopolitycznej.

Jeśli kraj, w którym dopiero kilka razy odbyły się wybory parlamentarne – za każdym razem uznawane przez niezależnych obserwatorów (w tym z UE) za niedemokratyczne i wykrywano szereg machlojek przy nich, a dziesiątki działaczy opozycyjnych aresztowano, krwawo tłumiono opozycyjne demonstracje, sytuacja polityczna jest bardzo delikatna i w każdej chwili może mieć miejsce kolejny zamach stanu (od zakończenia IIWŚ 95% zmian rządów było przez zbrojne zamachy stanu) lub wojna domowa (poprzednia wojna domowa trwała 28 lat) lub też wojna z sąsiadem (Z bezprawnie anektowaną Erytreą wojna trwała 30 lat, Etiopia krwawo tłumiła jej słuszne dążenia niepodległościowe, w wojnie z 4mln Erytrejczyków zabito 100tys a 800tys zmuszono do ucieczki za granicę; kolejna wojna zakończyła się raptem 9 lat temu-znów dziesiątki tysięcy ofiar) nie jest dla Ciebie dziki, to nie mamy chyba o czym rozmawiać. Historia państwowości nie ma tutaj nic do rzeczy. A jak już jesteśmy przy tej historii, to o konkretnych kontaktach z dworami w Europie można mówić w XVw, sam sobie to odnieś do dynastii Piastów.
    Problem suszy występuje tam od zawsze, chociaż Etiopia ma jedne z największych zapasów wody w Afrce – więc czyja to wina? Wina rządów, które niezależnie od okresu były po prostu słabe i beznadziejne. Reżim socjalistyczny nawet celowo stosował głód jako narzędzie kontroli obywateli – jak kolega to skomentuje?
    Nie ja pierwszy odwołałem się do Etiopii tylko mauricio i zacytowałem jedynie powszechnie znany dowcip – radzę poluzować poślady bo będą później zakwasy. I poczytać trochę. I jak to mówisz – trochę więcej szacunku, co?

16. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    proponuje przeniesc panow na cohones do dzialu polityka [​IMG]

17. Doktor

Doktor Oplot Challenge