Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Do postu powyżej.
$
 
Widać jak na dłoni kto tym steruje i dlaczego,chyba pora wierzyć w te spiskowe teorie
bo to nie sa zadne teorie spiskowe(niezapominajmy, ze teoria Kopernika tez byla kiedys spiskowa). W calej UE ma zapanowac psychoza strachu, zwiazana z Islamem, w mysl sztuczki socjo-technicznej: stworz problem a pozniej zaproponuj jego rozwiazanie. Strach ma skutkowac spoleczna akceptacja kolejnych, godzacych w wolnosc obywatelska praw, umozliwiajacych jeszcze wieksza inwigilacje i kontrole nad jednostka. Stad te usilne dzialania, zeby wszyscy KONIECZNIE przyjeli wlasnie muzulmanow. Niemcy chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i przebrac sobie te towarzystwo, stad zaproszenie cioci Angeli. Ja to za teorie spiskowa uwazam fakt jakis wyrzutow sumienia za lata kolonialne. Miedzy bajki mozna wlozyc to, ze w polityce ludzie kieruja sie dobrym sercem czy jakimis moralniakami.
P.S. Pisze ogolnie nie czytalem tego linka
 
bo to nie sa zadne teorie spiskowe(niezapominajmy, ze teoria Kopernika tez byla kiedys spiskowa). W calej UE ma zapanowac psychoza strachu, zwiazana z Islamem, w mysl sztuczki socjo-technicznej: stworz problem a pozniej zaproponuj jego rozwiazanie. Strach ma skutkowac spoleczna akceptacja kolejnych, godzacych w wolnosc obywatelska praw, umozliwiajacych jeszcze wieksza inwigilacje i kontrole nad jednostka. Stad te usilne dzialania, zeby wszyscy KONIECZNIE przyjeli wlasnie muzulmanow. Niemcy chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i przebrac sobie te towarzystwo, stad zaproszenie cioci Angeli. Ja to za teorie spiskowa uwazam fakt jakis wyrzutow sumienia za lata kolonialne. Miedzy bajki mozna wlozyc to, ze w polityce ludzie kieruja sie dobrym sercem czy jakimis moralniakami.
P.S. Pisze ogolnie nie czytalem tego linka
Wiem wiem, tylko wkurwia mnie, że to prawdopodobnie jebana prawda. Jak żyć. Jak mawiał Franc ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia. ;)
 
He he nawet dziadki zajarzyły. Od momentu który zaznaczyłem

Właśnie kto tu zapomina kim jest Bóg...Tym, który osądzi palaczy trawy o ile uzna, że to było złe dla nich bądź otoczenia. Tymczasem osądzają za to i sądy i taki patafian w TV.

Ninja. Ja to mam wrażenie, że to ludziom wokół przydałoby się takie spalenie blanta np. by trochę wyluzowali, nie robili problemu z niczego, nie chcieli się kłócić, a być ok wobec siebie itp.;) Wtedy i trzeźwym mógłbym z nimi współistnieć :D Ale, że ciężej zmieniać innych niż siebie to samemu się człowieka z trzeźwości wyprowadzać musi :D
 
bo to nie sa zadne teorie spiskowe(niezapominajmy, ze teoria Kopernika tez byla kiedys spiskowa). W calej UE ma zapanowac psychoza strachu, zwiazana z Islamem, w mysl sztuczki socjo-technicznej: stworz problem a pozniej zaproponuj jego rozwiazanie. Strach ma skutkowac spoleczna akceptacja kolejnych, godzacych w wolnosc obywatelska praw, umozliwiajacych jeszcze wieksza inwigilacje i kontrole nad jednostka. Stad te usilne dzialania, zeby wszyscy KONIECZNIE przyjeli wlasnie muzulmanow. Niemcy chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i przebrac sobie te towarzystwo, stad zaproszenie cioci Angeli. Ja to za teorie spiskowa uwazam fakt jakis wyrzutow sumienia za lata kolonialne. Miedzy bajki mozna wlozyc to, ze w polityce ludzie kieruja sie dobrym sercem czy jakimis moralniakami.
P.S. Pisze ogolnie nie czytalem tego linka
Oczywista oczywistosc ,ze przyjmowanie muslimow nie ma nic wspolnego z jakąkolwiek akcją humanitarną .Oprocz tego co napisales chodzi o wynarodowienie krajow Europy . Dlaczego to,ze przyjelismy setki tysiecy Ukraincow nie jest nam liczone przez UE ? Dlatego ,iz Ukry nie rozpieprzaja na razie PL od wewnatrz i sie w miare sprawnie integrują .
 
Ale kto chce wynarodowić Europę? Merkel? UE? I jaki w tym cel? Załóżmy, że w Europie już jest więcej muzułmanów i co dalej? Kto niby ma na tym zyskać?
 
Ale kto chce wynarodowić Europę? Merkel? UE? I jaki w tym cel? Załóżmy, że w Europie już jest więcej muzułmanów i co dalej? Kto niby ma na tym zyskać?
Przeciez to jest podstawowa idea lewakow z UE ,ze multikulti jest lepsze od panstw narodowych .Zgadzam sie,ze nie ma to sensu na dluzsza mete nawet dla lewakow , poniewaz muslimy nie beda glosowac na partie lewackie tylko na partie muzulmanskie . Jest mnostwo idei lewicowych,ktore nie maja najmniejszego sensu a jednak są caly czas promowane . Moze chodzic tez o stworzenie z UE jednego superpanstwa ze stolicą w Berlinie .
 
Ale kto chce wynarodowić Europę? Merkel? UE? I jaki w tym cel? Załóżmy, że w Europie już jest więcej muzułmanów i co dalej? Kto niby ma na tym zyskać?

https://en.wikipedia.org/wiki/Divide_and_rule

Wynarodowić Europę chcą elity finansowe. Od początku XX wieku(właściwie to od końca XVIII, ale deklaracja niepodległości wstrzymała proces do 1913 roku) pewne dobrze zorganizowane grupy walczą o władzę. Celem jest rozbicie dotychczasowych sił na świecie, rozbicie społeczeństw i podporządkowanie pozostałej mieszaniny pod jedną administrację, w taki sposób aby powstała rasa panów(elity finansowe) i rasa niewolników czyli ta kolorowa zbieranina.
Biali ludzie są obecnie głównym celem gdyż jako pierwsi skończyli z niewolnictwem, wprowadzili pojęcie humanitaryzmu, wolnego rynku i wolności osobistych i obecnie stawiają największy opór jeśli chodzi o pilnowanie czy prawa człowieka są przestrzegane. Biali ludzie byli też najlepiej zorganizowani dlatego zdołali skolonizować cały świat mimo bycia mniejszością...
Dlatego teraz się importuje hurtem bojowników z bliskiego wschodu i afryki(większość jest z afryki) i broni się ich przed ludnością europejską jednocześnie europejczyków zostawiając na pastwę losu, żeby wywołać wojnę domową, a potem jak inteligencja znowu zostanie wymordowana Europa będzie podzielona i wycieńczona ze średnia IQ jakieś 30-40 punktów niżej wprowadzi się pełną inwigilację i interwencjonizm państwowy, oczywiście dla dobra ludzi i żeby uniknąć przyszłych konfliktów, i będziemy mieli świat mniej więcej jak w Equilibrium, jak ktoś oglądał. Czy tam jak w wizjach Orwella.

8GyTCBWAZxndwHmJN0J7UA3IE3RjhSpGEch_TQaZJP0.png

ourworldindata_average-iq-by-country-v2.png
 
To co piszesz to się kupy nie trzyma. Piszesz, że biali ludzie są celem, ale przecież to oni sprowadzają właśnie tych wszystkich imigrantów. I jakoś tak wychodzi, że w zasadzie tylko Europejczycy. Kryzys związany z uchodźcami jest po prostu kryzysem wartości europejskich krajów zachodnich i tyle,a nie żadnym końcem białego człowieka. Idea multikulti w przypadku muzułmanów się nie sprawdza i tu jest problem.
 
Ja mam inną teorię mianowicie zrobienie z Arabów i Afrykańczyków armii ! Armii pod wodzą 4 rzeszy która ruszy ponownie na podbój. Na pewno Polski, Czech, Węgier i zachodniej części Ukrainy. Utworzą z nich wojsko okupacyjne i dadzą do zamieszkania część podbitych terenów. Wyrżną dużą część mężczyzn podbitych narodów. Jako, że muszą się reprodukować to kobiety z okupowanych krajów będą ich. Ludność która przeżyje na tych terenach będzie niewolnikami w przemyśle 4 rzeszy. A nowa armia przy najnowszych Szwabskich technologiach będzie niezależna od NATO, groźna nawet dla Ruskich czy Chin. Dalszy ciąg jest trudny do przewidzenia.
 
To co piszesz to się kupy nie trzyma. Piszesz, że biali ludzie są celem, ale przecież to oni sprowadzają właśnie tych wszystkich imigrantów. I jakoś tak wychodzi, że w zasadzie tylko Europejczycy. Kryzys związany z uchodźcami jest po prostu kryzysem wartości europejskich krajów zachodnich i tyle,a nie żadnym końcem białego człowieka. Idea multikulti w przypadku muzułmanów się nie sprawdza i tu jest problem.

W US i Australii też sporo osób nalega, że trzeba przyjąć każde ilości imigrantów. O dziwo te środowiska są finansowane przez tych samych ludzi co nasze polskie np.
A za ściąganiem imigrantów do Europy od 2 połowy XX wieku cały czas najgłośniej krzyczą osoby o pochodzeniu żydowskim + paru oszołomów


Gee+i+wonder+who+is+behind+multiculturalism+_773f641415dcd1bb447d75242a594f41.jpg
1386383598119.jpg

karl-marx-chart.jpg
(jeszcze u nas Michnik np)

Więc akurat oni mają w dupie narody europejskie. Zobacz sobie diagram z poprzedniego postu to masz tam jaką rolę odgrywa rozbicie kulturowe.

W przypadku muzułmanów sprawdza się idea bombardowania, problemem są ludzie którzy zaczynają wychodzić na ulicę jak się to robi. Chodzi o to żeby podzielić i złamać społeczeństwo, a na muzułmanów mają wyjebane bo to debile są. Tak samo czarni.

Ja mam inną teorię mianowicie zrobienie z Arabów i Afrykańczyków armii ! Armii pod wodzą 4 rzeszy która ruszy ponownie na podbój. Na pewno Polski, Czech, Węgier i zachodniej części Ukrainy. Utworzą z nich wojsko okupacyjne i dadzą do zamieszkania część podbitych terenów. Wyrżną dużą część mężczyzn podbitych narodów. Jako, że muszą się reprodukować to kobiety z okupowanych krajów będą ich. Ludność która przeżyje na tych terenach będzie niewolnikami w przemyśle 4 rzeszy. A nowa armia przy najnowszych Szwabskich technologiach będzie niezależna od NATO, groźna nawet dla Ruskich czy Chin. Dalszy ciąg jest trudny do przewidzenia.

Szwaby mają gówno do gadania... Nie dali by sobie takiego burdelu w kraju zrobić jakby mieli coś do gadania.
 
Last edited:
To co piszesz to się kupy nie trzyma. Piszesz, że biali ludzie są celem, ale przecież to oni sprowadzają właśnie tych wszystkich imigrantów. I jakoś tak wychodzi, że w zasadzie tylko Europejczycy. Kryzys związany z uchodźcami jest po prostu kryzysem wartości europejskich krajów zachodnich i tyle,a nie żadnym końcem białego człowieka. Idea multikulti w przypadku muzułmanów się nie sprawdza i tu jest problem.
Trzyma trzyma, dla środowisk lewicowych (nie mówię o polskiej lewicy) masońskich itd. ta wizja/misja jest traktowana jako cel ostateczny, jak religia, jedyna prawda objawiona i sposób na świat.
 
W sumie dla mnie żadne zaskoczenie,myślę że mogli już nie takie rzeczy robić, ale tak na prawdę czego się czepiasz? Do Polski ich nie przemycali :deniro:

Bardzo ciekawe. Czekam na odpowiedz laskawie nam panujacych, ktorzy ich oficjalnie wspieraja.
No strasznie ich wspierają, nie ma zakazów wyjazdowych, policja na meczach się nie czepia, wszytkim unieważnili wyroki, leją gdzie się chcą, normalnie nikt nie ma lepiej
 
Last edited:
niecierpliwi moga przewinac do 2:40 ale warto obejrzec cale

Widząc filmy z UK, czy z Niemiec zauważam, że postawa każdego ciapaka wierzącego w Allaha jest taka sama. Wygląda na spokojnego, dopóki przestaniesz się z nim zgadzać.
Jeżeli ktoś będzie chciał wprowadzić wojujących ciapaków do Polski to obiecuję sobie, że wychodzę na ulicę, bo takie manifestację na pewno będą.
 
Back
Top