Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

dwoch bylo z tego co pamietam
Sebix mozliwe, ze ich zaatakowal jeszcze i po prostu wylapal kose
bo na pewno grzecznie by nie czekal na przybycie policji
Sebix był lokalnie znaną mendą. Także nie byłoby problemu z złapaniem do tego było kilku świadków.
Ten szef kazał temu głupszemu pobiec po nóż, wg relacji świadków i dźgać gościa. Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie czy nic złego w życiu nie zrobiłeś o porównywalnej szkodzie społecznej.
 
Sebix był lokalnie znaną mendą. Także nie byłoby problemu z złapaniem do tego było kilku świadków.
Ten szef kazał temu głupszemu pobiec po nóż, wg relacji świadków i dźgać gościa. Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie czy nic złego w życiu nie zrobiłeś o porównywalnej szkodzie społecznej.
przeciez napisalem, ze Turas zle zrobil i pojdzie siedziec, co nie zmienia faktu, ze Sebixowi sie solidny wpierdol nalezal i wysylka do jakiegos obozu pracy na kilka lat
 
przeciez napisalem, ze Turas zle zrobil i pojdzie siedziec, co nie zmienia faktu, ze Sebixowi sie solidny wpierdol nalezal i wysylka do jakiegos obozu pracy na kilka lat
A przeczytaj mój wcześniejszy post jeszcze raz. Napisałem, że adekwatną karą jest więzienie, a jeśli już to wpierdol z wybiciem kłów włącznie bądź złamaniem ręki, by zapamiętał. Arab zareagował jak zareagował tylko dlatego, że jest z innej kultury, u nich to jest normalne, że każdy nosi przy sobie nóż na bójkę. A każda obelga odbierana jest jaka skaza na honorze. A z innej beczki, widziałeś kiedyś dowcipy arabskie, humor arabski, komedię, cokolwiek śmiesznego? Ja nie, bo to tak inna od naszej kultura, stąd niekompatybilna do naszej. Tacy ludzie nie powinni mieszkać w środowisku naszej kultury, szturchniesz przypadkiem w przedsionku kibla i możesz dostać kosę, bo się burak uniesie.
 
chyba nigdy w Polsce na dyskotece nie byles....
Chodzi mi bardziej o to, że na trzeźwo, więc robili to całkiem świadomie, pomijam element naćpany czy nachlany kompletnie. Tak się składa, że za studenckich czasów miałem kilka bójek przeciw gościowi co sięgał po nóż, więc masz trochę racji. Raz trafiłem na naćpanych debili, jeden sobie mnie "upatrzył" na disco, ich 6 ja sam i jeszcze kastet zakładał. Dobrze, że wtedy byłem wybiegany. Ale po co importować debili dla których to już zupełna norma, od dziecka większość z nich jest z nożem obyta, a to barana zarzyna a to kozę, są w tym wprawieni i nie mają za dużych oporów przy użyciu noża w jakiejkolwiek sprzeczce.
 
Chodzi mi bardziej o to, że na trzeźwo, więc robili to całkiem świadomie, pomijam element naćpany czy nachlany kompletnie. Tak się składa, że za studenckich czasów miałem kilka bójek przeciw gościowi co sięgał po nóż, więc masz trochę racji. Raz trafiłem na naćpanych debili, jeden sobie mnie "upatrzył" na disco, ich 6 ja sam i jeszcze kastet zakładał. Dobrze, że wtedy byłem wybiegany. Ale po co importować debili dla których to już zupełna norma, od dziecka większość z nich jest z nożem obyta, a to barana zarzyna a to kozę, są w tym wprawieni i nie mają za dużych oporów przy użyciu noża w jakiejkolwiek sprzeczce.
to tak jak polskie Sebixy z maczhetami lataja
 
No i jest śmiesznie. Bo jak można napisać , że w sytuacji gdy w rzedzie ustawiają Twoich sąsiadów i żywcem ich np podpalaja, a w kolejce czekasz Ty i Twoja córka, to wiesz, że NA PEWNO nie zgodzisz sie pocałować Koranu? Prawda jest taka, że 90% z tych ludzi, deklarujacych sie na NIE powie w takiej sytuacji TAK.
A skąd to wiemy? Z historii. Katolików, Żydów , Muzułmanów. Normalne jest że w takich sytuacjach wiekszosc sie ugina. Ci którzy sie nie uginaja to tzw swieci, meczennicy itd.


Jak dzis czlowiek moze wiedziec jakie jego zachowanie będzie w sytuacji ekstremalnej? Nie może.

Większość ludzi nie przeszła na islam jak ich miasta zajęło ISIS, więc trochę chujowy ten twój trolling.
 
W jednej z firm w ktorej pracowalem byla taka sytuacja ze kierownik sklepu podczas poscigu za zlodziejem wylapal od niego kose. I teraz powstaje pytanie czy probujac chronic moj towar i wiedzac ze moge dostac nozem moge dzgnac zlodzieja pierwszy? Czy probowac zatrzymac go w inny sposob nie wiedzac naprawde co moze mi zrobic? Czy moze odpuscic i czekac na policje ktora zwykle nie majac sprawcy zlapanego na goraco gowno moze zrobic bo nawet jesli typa znaja to ten wszystkiego sie wyprze.
 
  • Like
Reactions: spa
W jednej z firm w ktorej pracowalem byla taka sytuacja ze kierownik sklepu podczas poscigu za zlodziejem wylapal od niego kose. I teraz powstaje pytanie czy probujac chronic moj towar i wiedzac ze moge dostac nozem moge dzgnac zlodzieja pierwszy? Czy probowac zatrzymac go w inny sposob nie wiedzac naprawde co moze mi zrobic? Czy moze odpuscic i czekac na policje ktora zwykle nie majac sprawcy zlapanego na goraco gowno moze zrobic bo nawet jesli typa znaja to ten wszystkiego sie wyprze.

zaraz obroncy zlodziejstwa z cohones napisza, ze to wina kierownika. mial przymknac oko...sam zlodziej dzialal pod wplywem ogromnego stresu i w samoobronie.
 
Był głodny, co usprawiedliwia że zaje... zegarek, poza tym w sklepie było dużo zegarków. Winna jest dystrybucja dóbr. Klasyka.
 
W jednej z firm w ktorej pracowalem byla taka sytuacja ze kierownik sklepu podczas poscigu za zlodziejem wylapal od niego kose. I teraz powstaje pytanie czy probujac chronic moj towar i wiedzac ze moge dostac nozem moge dzgnac zlodzieja pierwszy? Czy probowac zatrzymac go w inny sposob nie wiedzac naprawde co moze mi zrobic? Czy moze odpuscic i czekac na policje ktora zwykle nie majac sprawcy zlapanego na goraco gowno moze zrobic bo nawet jesli typa znaja to ten wszystkiego sie wyprze.

Sprawa jest banalna, ukradł ci twoją rzecz, masz prawo do odebrania jej, a jeżeli złodziej stawia opór i nie chce oddać to możesz użyć siły. I jak się okaże, że jedynym sposobem jest zabicie tego złodzieja aby to odzyskać, to jest to sprawiedliwe.

Większość ludzi nie przeszła na islam jak ich miasta zajęło ISIS, więc trochę chujowy ten twój trolling.

lol. A to ISIS zajęło jakieś nie-arabskie/muzułmańskie miasta? Jak kurwa ma przejść na islam większość miasta, skoro większość zajętego miasta to i tak już muzułmanie? A mniejszości żydowskie i chrześcijańskie to jest jakieś 5-6% ludności w rejonach gdzie szaleje ISIS. W dodatku jeszcze nie każdy dostaje szansę na konwersję. Żydów i ateistów pewnie od razu na pal.
 
Last edited:
Sprawa jest banalna, ukradł ci twoją rzecz, masz prawo do odebrania jej, a jeżeli złodziej stawia opór i nie chce oddać to możesz użyć siły. I jak się okaże, że jedynym sposobem jest zabicie tego złodzieja aby to odzyskać, to jest to sprawiedliwe.
.
:dobry:
 
W jednej z firm w ktorej pracowalem byla taka sytuacja ze kierownik sklepu podczas poscigu za zlodziejem wylapal od niego kose. I teraz powstaje pytanie czy probujac chronic moj towar i wiedzac ze moge dostac nozem moge dzgnac zlodzieja pierwszy? Czy probowac zatrzymac go w inny sposob nie wiedzac naprawde co moze mi zrobic? Czy moze odpuscic i czekac na policje ktora zwykle nie majac sprawcy zlapanego na goraco gowno moze zrobic bo nawet jesli typa znaja to ten wszystkiego sie wyprze.
Tym kierasem to czasem nie był @Born2kill ?:fly:kiedyś czytałem ze rzucal się na zlodziejaszkow:wink:
 
^sytuacja poglądowa.
>wchodzi 5-letnie dziecko do sklepu
>kradnie balonik i ucieka
>sprzedawca w obronie wyciąga spod lady dubeltówkę i strzela w plecy

Dopuszczalne, nie dopuszczalne?
Jeszcze jak dopuszczalne, mógł gówniak siedzieć w domu i teletubisie oglądać.
Niektóre 5 latki to chcą w GTA grać a nie teletubisie
 
kiedyś czytałem ze rzucal się na zlodziejaszkow:wink:

Ja się nie zastanawiam ze złodziejami, aż tak wielu nie musiałem łapać, ale zawsze po dogonieniu byli potulni dość. Zawsze to ludzie z pracy, gdy mnie nie było trafiali na takich wyrywnych. Ja bym im najchętniej łapy ucinał zamiast wzywać ochronę/policję, bo to kradzieże na zarobek niż "przeżycie" ;] Ja w sytuacji gonienia nie zamierzam czekać na żaden pierwszy cios, gdy będę widział, że gościu kombinuje dalej nad ucieczką, a będę miał moment by go trafić. Tyle, że jak mówię, dotąd wystarczyło ich prześcignąć, zastawić drogę i "dobra, dobra, spokojnie". Śmieszna była sytuacja, gdy gościu postury Goldberga z WCW/WWE brzęczał na bramkach, dziewczyny mnie wołają przestraszone :D a ja sobie śmiało podbijam do niego szybkim krokiem. Przekonywałem go, że na bank coś ma(kupował, więc mogło coś po prostu zostać na towarze). No i miałem rację, że coś było ;) Skończyło się na brechcie z sytuacji. Raz prawie doszło do bójki 1 na i ewentualnym 2 na 2 z jakimiś ćpunkami, które przyszły, gdy byłem sam z kolegą. Ostatecznie poszli po bluzganiu się małym jednego z nich z kolegą ;) Najgorzej to takim gównem sobie brudzić łapy, na dopingu jeszcze :D

Heh, byłem pewien, że to HP, a nie ten temat. Co nowego w inwazji ;/? Ja dziś trochę wkurwiony w robocie byłem i gdy jacyś Szwedzi byli i kolega chciał bym się dogadał z nimi to mu powiedziałem by spierdalali wracać i walczyć o kraj swój, a nie zakupy w Polsce robić ;) Pół żartem pół serio oczywiście ;)
 
Dozorca zapomniał zamknąć klatki w zoo i dzika zwuerzyna wybiegła na ulice



O ja pierdole. Spelniles sen o wlasnym domku. Budzisz sie rano. Slyszysz okrzyki godowe i tluczenie szkla. Patrzysz przez okno. Biegnie stado murzynow z palkami w reku. Co robisz?
 
O ja pierdole. Spelniles sen o wlasnym domku. Budzisz sie rano. Slyszysz okrzyki godowe i tluczenie szkla. Patrzysz przez okno. Biegnie stado murzynow z palkami w reku. Co robisz?
Lekkim chujem eeee... piórem.
Jak to co, w przeciwieństwie do prostych sebixów, dajesz im się kulturowo ubogacić, przecież oni też mają prawa w twoim kraju ;)
Przecież każdy kolorowy ma większe prawa w twoim kraju niż ty, ciapaty i czarnuch a przede wszystkim muzułmaniec, wszyscy oni nie płacący podatków, bezkarni i bezrobotni przedstawiciele płci męskiej w wieku poborowym, jeżeli skazani to nie do ściągnięcia z nich nigdy pieniędzy czy odszkodowań, bo przecież nic nie mają i mieć nie zamierzają, bo brak im ambicji, a polityka rozdawania socjali i mieszkań komunalnych nie pomaga .
Bo to przecież inna ubogacająca kultura, ciężko wydawać osądy, mogą się poczuć urażeni.
A tobie chuj do tego rasisto, masz płacić podatki i możesz sobie w kącie cicho popłakać jak nikt nie widzi, stałeś się krową dojną dla agresywnej dziczy ćwierćimbecylów z Afryki, która dzietnością za kilka dekad wypierdoli białą większość nawet z foteli władzy i to o ironio, legalnie za pomocą instrumentów demokracji i wartości humanitarnych stworzonych przez białego człowieka, by pomagać tym tępym zwierzętom islamskim z Afryki i Bliskiego Wschodu. Muzolowi wolno biegać z nożem, gwałcić białe kobiety, lać i atakować białych ludzi, kary są niewspółmierne do popełnionych czynów.
Zaludnienie Afryki w 1960 roku, 286 mln, pojawił się biały współczujący lewicowy debil i zaczął pomagać, lekarze bez mózgu, carikutasy, zrzuty żywności i lekarstw, kopanie studni ku chwale bambusa, rozdawnictwo broni. Nie rozumiejąc, że kultury nie są równe, nigdy nie były, są lepsze i gorsze. Mądrzejsze i głupsze.
Afrykanie to proste ludy, skoro im tak źle było to jakim cudem tak się namnożyli w tak krótkim czasie.
Odpowiedź jest prosta, oni zawsze tak się mnożyli, ale ukracała to natura.
Czarna miała i ma 10 dzieci obecnie, ale kiedyś: 2 wpierdolił lew, jedno krokodyl, jedno zmarło przy porodzie, 4 umarły na choroby w różnym wieku, przetrwała dwójka, która rozmnożyła się podobnie.
Aktualnie: mają broń od białych na lwy i to oni polują, krokodyle wybili jest ich coraz mniej, lekarz biały poród odebrał - bachor przeżył, bachory zaszczepione, dodatkowo darmowa opieka lekarska białych lekarzy z lekarzy bez mózgu, zostaje 10 bachorów, które robi to samo. Matematyka nie zna litości, nie ma sumienia.
Jak Europa nie zmieni rządów, nie otoczy się murem logicznych praw, nie zacznie się bronić i wypędzać tych matołów to ta lawina jeszcze nabierze rozpędu. Ich już tam 10tki milionów czeka na transport do nas. Do raju. Żyć na nasz koszt i atakować nasze kobiety i dzieci. Bez chęci do nauki i asymilacji. Takie tam ode mnie z pod bolącej wątroby.
::really::
 
O ja pierdole. Spelniles sen o wlasnym domku. Budzisz sie rano. Slyszysz okrzyki godowe i tluczenie szkla. Patrzysz przez okno. Biegnie stado murzynow z palkami w reku. Co robisz?
Konstruuje miotacz siekierami z wymienna końcówką na maczety lub ogniste kule
 
material z przymruzeniem oka ale wielomilionowa fala muzulmańskich imigrantow jest tak potrzebna Europie, jak mezczyzna pelniacy funkcje stojaka rowerowego...
 
Back
Top