Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Jak sa we wlasnym kraju to co oni chca przejmowac?
nie wiem co, ale jak ktos jest u siebie to nie znaczy, ze wszystko jest jego
jednak trzeba przyznac, ze dobrze im idzie to przejmowanie
 
no jakby mi tu teraz wyszlo 10 typow ubranych w burki, z kozą zamiast krzyza i rozdawaliby ulotki o tym jaki islam jest wspanialy to tez by mi sie to nie podobalo
a panstwo jest swieckie, a nie wyznaniowe
W tym momencie dochodzimy do wątku asymilacji. Czy uczciwsze jest to, że przychodzisz do kogoś przestrzegając reguł panujących w jego kraju, czy wpierdzielasz się z buta z własnymi przekonaniami i wartościami, a te panujące u gospodarza traktujesz z niechęcią i agresją?
 
no ale nie ma co ukrywac, ze jest to prowokacja ze strony Britain First
wchodza z krzyzem, jakimis gazetkami i ida przez dzielnicie muzulmanskie (patrzac po ludziach na ulicy), jakby im tam krucjate chcieli zrobic
a araby nie wchodza nie?
 
W tym momencie dochodzimy do wątku asymilacji. Czy uczciwe jest to, że przychodzisz do kogoś przestrzegając reguł panujących w jego kraju, czy wpierdzielasz się z buta z własnymi przekonaniami i wartościami, a te panujące u gospodarza traktujesz z agresją.
serio myslisz, ze przecietny Anglik robi krucjaty w dzielnicach muzulmanskich i to sa jego przekonania i wartosci?
zreszta oni asymiluja sie z milionami muzulmanow, ktorzy sa u siebie, tak to juz jest
a araby nie wchodza nie?
pewnie wchodza, ale odnosze sie do tej sytuacji
 
serio myslisz, ze przecietny Anglik robi krucjaty w dzielnicach muzulmanskich i to sa jego przekonania i wartosci?
Tego nie napisałem. Myślę, że przeciętny Anglik boi się wchodzić w te muzłumańskie dzielnice.
zreszta oni asymiluja sie z milionami muzulmanow, ktorzy sa u siebie, tak to juz jest
Widzę, że dla Ciebie to żaden problem. Tak już jest i już.
 
Tego nie napisałem. Myślę, że przeciętny Anglik boi się wchodzić w te muzłumańskie dzielnice.

Widzę, że dla Ciebie to żaden problem. Tak już jest i już.
dla niego bylby dopiero problem, jakby sie kolo niego stado arabow wprowadzilo i kopali by go po glowie za kazdym razem za to, ze jest bialasem
 
Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda arabskie miasto to proponuje wycieczkę do Berlina .... tam już krucjaty nie pomogą. Miasto kebabów :pray::lol::evil:
 
@Trzyha, a czy Ty kurwa wiesz, co się dzieje z chrześcijanami w krajach muzułmańskich, wiesz co ich czeka, za publiczne wystąpienia z krzyżem na ulicy "u siebie"? Co Ty pierdolisz zatrzetrzewiony śmierdzący Trollu. Obsrany Syryjczyk (czy chuj wie kim Ty jesteś) się znalazł, który boi się walki we własnym kraju.
 
@Trzyha, a czy Ty kurwa wiesz, co się dzieje z chrześcijanami w krajach muzułmańskich, wiesz co ich czeka, za publiczne wystąpienia z krzyżem na ulicy "u siebie"? Co Ty pierdolisz zatrzetrzewiony śmierdzący Trollu. Obsrany Syryjczyk (czy chuj wie kim Ty jesteś) się znalazł, który boi się walki we własnym kraju.
jak juz wyzywasz Syryjczykow to powinienes wiedziec, ze Asad bronil chrzescijan i w Syrii to czasu rewolucji panowala pelna wolnosc wyznaniowa
 
@Trzyha, napisałem Obsrany Syryjczy, a nie Syryjczyk, sorry, ale nie znam się w temacie, pracowałem tylko 6 lat na bliskim wschodzie. Chłopie, czytając Twój ostatni post wieje hipokryzją na kilometr. Napisz proszę szczerze, czy robisz sobie z nas jaja, czy Ty tak poważnie?
 
Last edited:
@Bodzio ma rację. Wyciągnij krzyż u nich na ulicy to już jesteś trupem. OK niech sobie wierzą w co chcą ale skoro przyjeżdżają do mojego kraju, mają trzymać się reguł które tutaj obowiązują a nie stawiać warunki. Nie pasuje to wypierdalac ciapaki do siebie. Za każdy gwałt i robienie dymu powinna być kula w łeb i może by tych brudasow nauczyło żeby siedzieć spokojnie. A tak ogólnie broń w Polsce powinna być legalna. Możecie mnie nazywać bezmyslnym gburem i antysemita ale tak właśnie myślę. Wbijam cwela w tych brudasow.
 
Widzę, że w dzisiejszych czasach łatwiej nasłać masę ludzi bez broni by się wdarła na teren kraju niż zrobić to stricte militarnie ;] Dobry sposób w sumie z ich strony, jak Wallenrody rozjebią nas od środka i się okaże, którego kraju politycy lektur istotnych nie przerabiali w szkołach ;]

Z drugiej strony, jeśli europejskie kraje są tak łatwe do wtargnięcia nawet bez broni to pytanie co by było jakby ktoś chciał naprawdę zaatakować uzbrojoną piechotą.... "Rozgośćcie się, dogadamy się, nasze kobiety i ziemie są Wasze, a nam dajcie żyć, może być?" No kurwa. Chyba trzeba obalić siłą niemrawą władzę i przejąć władzę nad bezpieczeństwem narodowym i ogólnie NASZYM.

Opamiętają się po parudziesięciu latach, jak już będzie za późno. Nawet jak z z głupimi fajkami. Najpierw pozwalają wszędzie, propagują, reklamują, a teraz wycofują i zakazują palić w wielu miejscach. Takie mamy przyszłościowo myślących ludzi u władzy, zamiast działać prewencyjnie to jak zwykle Polak musi być mądry po szkodzie...Trochę wyobraźni wystarczy i przezorności.
 
ich trzeba zabic kurwa
GIF-Okay-OK-Agree-Agreeing-Yep-Aw-yeah-Yeah-Fuck-yeah-yes-Clint-Eastwood-nod-nodding-GIF.gif
 
czyli filmik sprzed 10 lat z RPA to ma byc dowod na to, ze uchodzcy bija biale kobiety :applause:
 
Akurat @Trzyha ma racje. Jest o co się doczepić do szmatogłowców jak i murzynów, jednak co innego pokazywać faktyczny stan rzeczy, a co innego filmiki z których nie wynika nic.

W Polsce też kolesie biją swoje żony, a filmik o rzekomym samosądzie na pedofilu równie dobrze mógłby być zatytułowany po prostu "Wpierdol". Bo nic z niego nie wynika i równie dobrze, to jakis rusek mógł wklepać drugiemu.

Żeby nie było - sam jestem zadeklarowanym antysemitą. Jednak trochę zakrawa to na ironie, kiedy piszecie o praniu mózgu przez media, a potem wyciągacie pochopne wnioski na podstawie jakiegoś filmiku z neta...
 
Back
Top