Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Polscy uchodzcy to nie kulturyści tylko wojownicy MMA z głowami na sumieniu " Vival la Olsztyn "
 
czekam tylko jak jakis skurwiel sie przysadzi do mojej zony, a ja bede pare krokow za nia, zeby myslal ze sama... no kurwa zajebie skurwysyna golymi rekami
Szwecja ma to czego chce, mnie to nie szokuje, a bawi
 
pierdolony bambus, sluchawki na uszach i kurwa umiera kutasiarz pierdolony. jednak murzyn nieurodzony w kraju europejskim to kurwa zwierz i chuj, dawac niech psy do mnie chate wjezdzaja za to co mowie jebance
Też najbardziej to mnie uderzyło po oczach. Słuchaweczki na uszach, czapeczka za 50 eurasów i ogólnie stylóweczka na maksa. Szkoda, że butów nie pokazali, bo pewnie jakieś Lacosty ;P
 
@Gaara A kto ci tam wjedzie , większość ma takie samo zdanie bądź politycznie poprawnie inaczej , na szczęście lewackie ścierwo w Polsce kona.
 
@Gaara A kto ci tam wjedzie , większość ma takie samo zdanie bądź politycznie poprawnie inaczej , na szczęście lewackie ścierwo w Polsce kona.
nie jestem w Polsce, w nimcach kasuja konta na facebookach i wjezdzaja na chate. 16 letniej dzieczynie usuneli konto, bo w filmiku 20minutowym nagrala jak mowi o tym, ze sie boi wychodzic do sklepu, bo raz jak szla to stalo kilku arabusow przed sklepem i sie na nia tak gapili jakby ja chcieli wzrokiem zgwalcic
 
Panowie to nie jest żadna poprawność polityczna ! To wszystko ma jakiś cel ! Nic nie dzieje się bez przyczyny !
 
W Łodzi też byli, ale ze pechowo pojawili się w piątek i to na Śródmieściu, więc jakoś tak bardzo szybko stamtąd znikneli.

@Masu Centrum Krk to o ile się nie myle teren pasiaków, więc może coś się komuś przykrego przydarzyć.
 
Centrum Krk to o ile się nie myle teren pasiaków, więc może coś się komuś przykrego przydarzyć.

Centrum to bardzo szerokie pojęcie, a "strefy wpływów" są mega poszarpane. Za czasów mocno osiedlowych, to miałem swego rodzaju mapę Krk w głowie, gdzie można jechać na luzie, gdzie nie i tak dalej :) Ale pewne obszary zawsze były niepewne :)

Co do tego wątku, to jednoczesne dzięki i karny kutas dla @TYTUS - dzięki, bo zawsze więcej info jest przydatne, karny kutas za to, że takie tematy mnie mega oburzają, wkurwiają i tak dalej. Temat islamu niestety znam dość dobrze, mam nawet jednego "uchodźcę" (psia jego mać) w rodzinie.... Będę się tu pewnie udzielał i psuł sobie humor tym... ;)
 
W Łodzi też byli, ale ze pechowo pojawili się w piątek i to na Śródmieściu, więc jakoś tak bardzo szybko stamtąd znikneli.

@Masu Centrum Krk to o ile się nie myle teren pasiaków, więc może coś się komuś przykrego przydarzyć.


U pasiaków ciężko ostatnio o jakiś "teren"
 
Centrum to bardzo szerokie pojęcie, a "strefy wpływów" są mega poszarpane. Za czasów mocno osiedlowych, to miałem swego rodzaju mapę Krk w głowie, gdzie można jechać na luzie, gdzie nie i tak dalej :) Ale pewne obszary zawsze były niepewne :)

Co do tego wątku, to jednoczesne dzięki i karny kutas dla @TYTUS - dzięki, bo zawsze więcej info jest przydatne, karny kutas za to, że takie tematy mnie mega oburzają, wkurwiają i tak dalej. Temat islamu niestety znam dość dobrze, mam nawet jednego "uchodźcę" (psia jego mać) w rodzinie.... Będę się tu pewnie udzielał i psuł sobie humor tym... ;)
@maras :beer:dzięki . Karny K ? przecież to nie moja wina że masz takiego w rodzinie
 
@maras :beer:dzięki . Karny K ? przecież to nie moja wina że masz takiego w rodzinie

@TYTUS to za założenie "niepokojącego mnie" wątku ;) Obecność ciapka w mojej "zacnej" rodzinie, to wina całkowicie kogoś innego....
Swoją drogą, to koleś jest z Maroka i nie jest żadnym dżihadystą (lub dobrze uprawia takiję ;) ), raczej taki zwyczajny niewykształcony jełop i nadęty arogant, choć nie ma do tego żadnych podstaw. Ale to czym on ma zapchaną głowę to szok. Cały świat i jego historia widziana z perspektywy islamu, tylko na modłę ala sowiecką, ocenzurowana z wielu fragmentów. Najbardziej bzdurne fakty i teorie jakie ten typek głosił:
- wszystko powstało/ zaczęło się/ zostało wymyślone w Maroku, ewentualnie w świecie arabskim
- typ mieszkał na Sycylii, no więc Sycylia na samym początku była arabska, Arabowie ją skolonizowali i tak dalej (chuj ze starożytnymi Grekami, Rzymianami, Fenicjanami)
- napis Coca Cola w lustrzanym odbiciu oznacza "No Mahomet No Mekka" (tak, kurwa, nie świruję)
- Pepsi została stworzona dla izraelskich żołnierzy (chuj, że ponad 50 lat przed powstaniem Izraela, ale to szczegóły przecie)
- w ogóle typ nie znał historii nawet swojego kraju, jeszcze jak nie miałem z nim totalnej kosy, to chciałem zagaić do niego na temat marokańskich goumiers, którzy walczyli w Francuskim Korpusie Ekspedycyjnym pod Monte Cassino, to ni chuja, zero, null, nawet nie wiedział o czym mówię.
- ślepa nienawiść do Żydów i Izraela, wpajana najwyraźniej od dzieciaka

I ok, ja sobie zdaję sprawę, że nie każdy Arab taki jest, bla bla bla, są też ci wykształceni i oświeceni, ale jestem w stanie się założyć o lewe jądro (prawego bardziej szkoda), że ogół młodego pokolenia, wypuszczanego ze szkół koranicznych, jest na zbliżonym poziomie wiedzy, światopoglądów czy mentalności. Ktoś może powiedzieć, że polska gimbo-licbaza prezentuje podobny poziom, ale ciężko mi się z tym zgodzić naprawdę. Nawet jak jest sporo głupków, to nie głoszą kompletnych fantasmagorii z taką arogancją i pewnością siebie (choć pewnie wyjątki są). Jednak wychowanie poprzez religię i to tak rygorystyczną jak islam, strasznie ogranicza ludzi, wpycha im gotowe myślokształty do łbów i potrzeba naprawdę wybitnej jednostki, żeby poza coś takiego się wyrwać. A czasem mi się wydaje, że od czasów Awicenny takowego osobnika nie było :crazy:
 
Back
Top