Inby z Twittera

Status
Not open for further replies.
My jesteśmy z chujowej gliny:
glina%20wedkarska%20wiazaca.jpg

to glina wędkarska:
a) jest wiążąca - nasze hejty są wiążące dla Panów Jurkowskiego i Pędziszewskiego, aby - mimo, że lud cohones to nic nie znaczące pionki - za każdym razem nam odpowiadać
b) pozwala złapać nawet tak Grube Ryby, jak Pan Jurkowski, czy Pan Pędziszewski
Te, to ja wezmę parę kilo, to sobie jakieś trollkonto ulepię.
 
A z jakiej gliny ludzie mogą słuchać podcastu? Z tej gorszej też mogą? Czy to tylko audycje dla tych lepszych? Pewnie Ci najgorsi też mogą słuchać bo jak pokazał przykład Popka w KSW, dla Piotrka najważniejszy jest hajs.
GP słuchają tylko elitarni wyznawcy Mauricza, a nie jakiś plebs.
 
Te, to ja wezmę parę kilo, to sobie jakieś trollkonto ulepię.
Bierz śmiało... a oponentom też podrzucę (ale taką lepszą glinę, spod Koszyc, w Czechach najlepsza ponoć), niech sobie zrobią golema. Dadzą mu sztywność zasad Jurasa, charyzmę Pędziszewskiego i jeszcze dorzucą "social skille" Franciszka. To będzie golem naszych czasów i oni tym golemem pokażą hejterom z cohones...
 
Zamiast się bawić z nimi w przepychanki należałoby odlajkować ich profile, przestać słuchać tych chujowych podcastów i czytać grafomańskich wypocin na blogu. Hajsik przestanie się zgadzać i wrócą z podkulonym ogonem na forum. Elita z lepszej gliny ich w dupę jebana
 
Ja słucham regularnie GP (tylko Guzowskiej nie !) i chce dać nominacje na redaktora roku Piotrowi.
 
My jesteśmy z chujowej gliny:
glina%20wedkarska%20wiazaca.jpg

to glina wędkarska:
a) jest wiążąca - nasze hejty są wiążące dla Panów Jurkowskiego i Pędziszewskiego, aby - mimo, że lud cohones to nic nie znaczące pionki - za każdym razem nam odpowiadać
b) pozwala złapać nawet tak Grube Ryby, jak Pan Jurkowski, czy Pan Pędziszewski
Dobrze Cię widzieć Bębenku, od razu weselej ;)
 
Przecież on nic na forum nie robi, a to są nagrody forumowe
Masz racje ale inni mnie ignoruja , banują i docinają więc komu mam dać ? A temty około trenigowe i prozdrowotne mnie bardziej interesują niż całe bagienko conorów i polskiego półświatka. Eh chyba powtrzymam się od głosowania.
 
Masz racje ale inni mnie ignoruja , banują i docinają więc komu mam dać ? A temty około trenigowe i prozdrowotne mnie bardziej interesują niż całe bagienko conorów i polskiego półświatka. Eh chyba powtrzymam się od głosowania.
Przecież przed chwilą nazwał ciebie frajerem. Bo chyba nie wierzysz, że nie znajdujesz się na liście trolli
 
Sorry panowie ale pisałem to już kilka razy, że prędzej zamknę to forum niż pozwolę żeby się zrobił tu taki syf jak na innych portalach lub profilach Facebookowych. Patrząc na to co się dzieje w sieci to jest chyba jedno z ostatnich miejsc gdzie jeszcze komuś zależy na tym żeby prowadzić normalne rozmowy z ludźmi które nie polegają na szydzeniu, obrzucaniu się błotem i wyzywaniu od chujów w tym też redakcji (żegnaj sapp). Nie będzie przyzwolenia na chamstwo, a jak chcecie się z kimś kłócić / walczyć o najprawdziwszą prawdę na Twitterze lub Fejsie to róbcie to prostu tam, a nie na naszym forum. To nie jest tylko stanowisko redakcji ale też czytelników którzy narzekają w prywatnych rozmowach z nami na to ciągłe napierdalanie na wszystko i wszystkich i dodawanie na końcu wesołej emotki która to ma pokazać jaki to ja jestem śmieszny i wyluzowany. Był zresztą na forum już jeden legendarny hejter z Krakowa który jak tylko został poczęstowany 1/10 tego co sam serwował to zachował się dużo gorzej niż zawodnicy których tak zaciekle krytykował za brak dystansu, miałem nadzieję że niektórzy wtedy przejrzą na oczy...

Pozdrawiam i dziękuje prawilnym mordkom za zrozumienie :tiphatb:

Bagiety tym razem nie o 6 rano ale i tak skutecznie zamknęły temat

comment_10DEdiJSkr08tMSDTq1nlrcwChc2IQKo.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top