1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

IHS Technology - BETA ENERGY

Discussion in 'Sklep MMARocks' started by Szady, Aug 3, 2015.

 1. Szady

  Szady MMARocks Cohones

  Dołączył:
  Mar 31, 2012
  Komentarze:
  12,034
  Zdobyte Lajki:
  18,007
  Punkty:
  1,190
  Płeć:
  Male
  [​IMG]
  Beta Energy
  280 g​

  Beta Energy to odżywka przedtreningowa, przeznaczona dla każdego kto chce zwiększyć ilość płytek krwi w mięśniach, a tym samym opóźnić zmęczenie występujące po treningu oraz uniknąć uszkodzeń mięśni.

  W skład produktu firmy Iron Horse wchodzą:

  Beta-Alanina – jeden z najbardziej popularnych aminokwasów, który jest prekursorem karnozyny, będącej odpowiedzialną za zwiększenie pojemności buforującej mięśni oraz zapobieganiu procesowi glikolizacji (odpowiedzialne za proces starzenia się organizmu). Wspomaga rozbudowę masy mięśniowej, a także zwiększa eksplozywną moc mięśni. Podczas suplementacji Beta-Alaniną niemal każdy odczuje specyficzne uczucie kłucia, spowodowane rozładowaniem receptorów nerwowych.

  Histydyna – aminokwas odpowiedzialny za poprawę wytrzymałości oraz siły, który w znaczący sposób przyczynia się do szybszej odnowy powysiłkowej. Bierze udział w syntezie białek, dzięki czemu możliwe jest rozbudowanie większych i bardziej odpornych na uszkodzenia mechaniczne włókien mięśniowych. Dodatkowo, tak samo jak Beta-Alanina jest prekursorem karnozyny.

  Cytrynian magnezu – substancja, której najważniejszym zadaniem jest redukcja kurczy mięśni oraz prawidłowe odżywianie i regeneracja organizmu. Jest suplementem diety o bardzo wysokim stopniu przyswajania.

  Chlorowodorek pirydoksyny – wspomaga syntezę aminokwasów oraz neuroprzekaźników, a także bierze udział w metabolizmie białek, węglowodanów i tłuszczów.

  Tabela wartości:

  [​IMG]
   
 2. Szady

  Szady MMARocks Cohones

  Dołączył:
  Mar 31, 2012
  Komentarze:
  12,034
  Zdobyte Lajki:
  18,007
  Punkty:
  1,190
  Płeć:
  Male
 3. Mr.Hyde

  Mr.Hyde Fight Travel

  Dołączył:
  Mar 12, 2014
  Komentarze:
  881
  Zdobyte Lajki:
  285
  Punkty:
  790
  Beta Alanina świetny synergizm łapie z kreatyną, o czym warto pamiętać :) widoczny wzrost wytrzymałości, jednak podobieństwo do kreatyny czyli faza nasycenia i potrzymanie :)
   
 4. ScoTT

  ScoTT Bellator
  Lightweight

  Dołączył:
  May 25, 2010
  Komentarze:
  4,297
  Zdobyte Lajki:
  6,064
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Rzeszów
  Ciężko cokolwiek powiedzieć bo właśnie jestem po pierwszej miarce. Nie wiem czy to efekt tej miarki, czy psychologiczne wkręcanie sobie w stylu Popeye the sailor man ... ale jestem tak podjarany, że musze napisać :D W sobotę bieg 10,5 km na ostatniej miarce z puszki High Kicka czas 1h 6 minut. Dzisiaj bieg 10,5 km czas 1h i 1 min. Biegło mi się rewelacyjnie, lepiej niż po high kicku. Zero zmęczenia w mięśniach nóg, czułem się rewelacyjnie podczas biegu i w kołko myślałem tylko żeby tempo podkręcać. Dam znać za kilka tygodni. Będę pił dwa razy dziennie po pół miarki niezależnie czy dzień T czy NT.
   
  Szady likes this.
 5. wolftime

  wolftime Shark Fights
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Feb 25, 2016
  Komentarze:
  1,349
  Zdobyte Lajki:
  814
  Punkty:
  290
  Płeć:
  Male
  Mnie jedynie wkurza swedzenie od betalaniny, chociaz na treningi mma sie nadaje bo wkurwienie daje :)
   

Share This Page