Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Kszczot był bardzo blisko złota w Pekinie 2015. Jak Rudisha nie odpali jakiejś petardy to liczę, że tym razem będzie złoto, choć łatwo nie będzie :)
Będę dziś o tym gadał - przy tempie 50,5-51,0 na 400m z docelowym 1:44 na Kszczota nie będzie bata. Na 1:45 nie zdziwi mnie też medal Lewego. Jeśli jednak Rudisha pójdzie 49,0 pierwsze kółko, to może nie być medalu - nie wiem, czy Adam jest formie (oby jednak by) na sub 1:43. Przy takim tempie rosną szanse Bosse, który już biegał takie tempa w karierze. Tuka nie ogarnie sub 1:43,5 moim zdaniem w tym sezonie. Amos jest w stanie, podobnie jak Kiplagat Kipkoech.
 
@MysticBęben Przesłuchałem podcastu i potwierdzam, że ponad 3 metry w dal z miejsca to mega wyczyn. Z tego co pamiętam Żyła skoczył coś koło 3,15 m, ja osobiście ok. 2,75 (dokładnie nie pamiętam).
A, jeszcze o komentatorach. Co prawda nie Igrzyska, ale jestem w stanie z pamięci, słowo w słowo wygłosić komentarz Szaranowicza gdy Małysz w Predazzo skakał 136 m. Cały, calutki od momentu jak Adam siadał na belkę, aż do zdjęcia nart :D A "Szaranowicza miałem na uszach" to klasyk, chyba w każdym filmiku o wpadkach komentatorów się przewija :)
 
@MysticBęben Przesłuchałem podcastu i potwierdzam, że ponad 3 metry w dal z miejsca to mega wyczyn. Z tego co pamiętam Żyła skoczył coś koło 3,15 m, ja osobiście ok. 2,75 (dokładnie nie pamiętam).
A, jeszcze o komentatorach. Co prawda nie Igrzyska, ale jestem w stanie z pamięci, słowo w słowo wygłosić komentarz Szaranowicza gdy Małysz w Predazzo skakał 136 m. Cały, calutki od momentu jak Adam siadał na belkę, aż do zdjęcia nart :D A "Szaranowicza miałem na uszach" to klasyk, chyba w każdym filmiku o wpadkach komentatorów się przewija :)
On skoczył nawet więcej, bo jego RŚ (Ewry'ego) to 3,46. Natomiast wspomniane 3,21 to wynik z Paryża'1900.
Mój wujaszek skoczył kiedyś 3,05 (lata 70.) - ale to były rekordzista województwa podlaskiego wzwyż i w dziesięcioboju, więc miał parę w nogach :D
 
On skoczył nawet więcej, bo jego RŚ (Ewry'ego) to 3,46. Natomiast wspomniane 3,21 to wynik z Paryża'1900.
Mój wujaszek skoczył kiedyś 3,05 (lata 70.) - ale to były rekordzista województwa podlaskiego wzwyż i w dziesięcioboju, więc miał parę w nogach :D
Nieźle :) Jakbym potrenował to może koło 2,90 bym się zakręcił, ale więcej raczej nie :D
 
@J-Son a Ty kurwa kim jesteś, bo mi się nie chce szukać. Jakiś lekkoatletyka amator?
Jestem jednym z nielicznych, którego kaczka nie wytropił :) Żaden lekkoatleta. Fan sportu zarówno w teorii jak i w praktyce :)
Ten skok w dal to było na w-f w drugiej czy trzeciej technikum :DC:

@MysticBęben grafik tak. Z każdym dniem coraz bardziej profesjonalny :)
 
Nieźle :) Jakbym potrenował to może koło 2,90 bym się zakręcił, ale więcej raczej nie :D
Ja skakałem niedawno na studiach na WFie i poleciałem niecałe 280cm :D O której rozpoczyna się ceremonia otwarcia?
 
Brazylia gra z RPA z Neymarinho w składzie. Zobaczymy, czy w końcu zdobędą złoto. Ja im szans za dużo nie daję po tych perturbacjach związanych z CBF, ale to gospodarze.
 
Brazylia gra z RPA z Neymarinho w składzie. Zobaczymy, czy w końcu zdobędą złoto. Ja im szans za dużo nie daję po tych perturbacjach związanych z CBF, ale to gospodarze.
slabo graja, zaryzykuje stwierdzenie, ze rpa sie lepiej prezentuje
 
13933320_1236889396344884_1174786621_n.jpg
 
Meksyk właśnie prowadzi z Niemcami 1 0 dziwne że nie byli faworytami bo oni bardzo czesto maja mocne mlodziezowe reprezentacje
 
Back
Top