1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Hussars Fight Night – rozpiska

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Jul 10, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Hussars Fight Night – rozpiska

2. szczypiore

szczypiore Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    44
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dobrze ze tego bazelaka nie będzie. Gala nie straci. Kolejny który by wysysał całe powietrze z hali a jeszcze by chciał worek pieniędzy. Niech poszuka miejsca w TZG.
    Pozdro 600

3. misiekvx

misiekvx Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    197
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Co za żenujący gość

4. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790

pewnie myślał że zapłacą mu 100 tysięcy dolarów

5. Garfield_70ccm

Garfield_70ccm BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    916
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    wycofując się, odebrał mi niezapomniane przeżycia po gali:)

6. Quick Swick

Quick Swick Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    193
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    WAR KAMIL!!!!

7. matyzen

matyzen Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    5
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Chłopcu z TJJ Kobyłka to śmiech na sali chyba już na prawdę nie mieli kogo wziąć, Wydra to samo. Walki umówione a oni się jakimiś kontuzjami zasłaniają albo innymi pierdołami. A co do czego przyjeżdżają na galę i normalnie. Jeden ma kontuzję łokcia a tarczuje inni podobnie, wiec o co chodzi?? Miałem walki umówione z Wydrą I Ślepowrońskim i z żadnym nie walczyłem…

8. orelek321

orelek321 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    30
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Miałeś umówione walki tak, no to chętnie poznalibyśmy cię osobiście. Jakoś wcześniej ludzie z TJJ Kobyłki były wcześniej zapowiadane i nikt nie zgłosił pretensji, dlatego pojawiają się teraz ?
    Jeśli faktycznie chciałeś walki, to zapraszam do kontaktowania się z organizatorami. Ja jednak radziłbym troszkę oszczędzać się w rzucaniu takich słów, bo osoby które są zapowiedziane na gali faktycznie mają już na koncie jakieś sukcesy. Islam Bokov wybierany najlepszym figterem na MLS, Paweł Błachowicz – Mistrz Polski BJJ, Mohamed Tulshaev – zwycięzca Grand Prix Walki w Wręcz.

9. herrflick

herrflick Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,188
    Zdobyte Lajki:
    2,942
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Słoneczny Północny Zachód
  10. Sara

Sara Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    3
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Troszeczkę obiektywizmu.Przeczytajcie lepiej co na ten temat powiedział Bazelak.Wcale się dziwię,że nie walczyl skoro organizatorzy imprezy chcieli mu zapłacić za walkę z pieniędzy,które wołali od niego na sponsoring.

Poniżej cytat z jego strony:

OFICJALNE STANOWISKO KAMILA BAZELAKA W SPRAWIE HUSSAR FIGHT NIGHT
    24 lipca miałem stoczyć walkę na gali Hussar Fight Night,jednakże nie zdołałem się dogadać z organizatorami imprezy odnośnie kwestii finansowych.
    Organizatorzy tej gali to wedle mej opinii niepoważni ludzie,którzy korespondencję ze mną czynili tylko i wyłącznie drogą e-mailową.
    Osoba komunikująca się ze mną w sprawie danej walki czyli niejaki Marcin Orłowski robiła to tylko i wyłącznie w sposób e-mailowy.Nie miałem żadnego kontaktu telefonicznego,mimo tego,iż w każdym e-mailu podawałem do siebie numer telefonu wraz z pełnym adresem,jednakże do dnia dzisiejszego nikt nie pofatygował się,aby przedzwonić. Takie sprawy winno się załatwiać telefonicznie,albo personalnie podczas osobistego spotkania.
    Jednym słowem propozycja walki w tej gali to były jedne wielkie kpiny!!!
    Podobnie rzecz się miała z kontraktem tyczącym się tego pojedynku.Do dnia dzisiejszego mimo prośby w e-mailu takiego nie otrzymałem,a wiadomo,że bez umowy nikt normalny zawodowej walki nie podejmie, nie byłem zatem w żaden sposb formalnie związany z występem w danej imprezie. Marcin Orłowski najpierw zrobił sobie reklamę w internecie posługując się moim nazwiskiem w celu zwiększenia zainteresowania swoim przedsięwzięciem.Potem dopiero doszło do rozmowy o pieniądzach i tu pojawił się problem, gdyż kwota jaką mi zaproponowano,a mianowicie 2000zł nie była kwotą adekwatną co do moich oczekiwań,gdyż określiłem jasno,iż walczyć będę za 3000 Euro.
    Napisałem więc, że w innej gali w kontrakcie dostanę kwotę 6-krotnie wyższą i nie jestem zainteresowany występem na imprezie Hussar Fight Night.

Rzeczą,która mnie zbulwersowała dodatkowo było to,iż organizatorzy przedmiotowej gali wystosowali e-mail do mojej firmy z prośbą o sponsoring.Więc nie dość,że chciano,abym walczył za śmieszne pieniądze, które nie pokryłyby kosztów nawet minimalnych miesięcznych przygotowań to jeszcze organizatorzy HFN wymyślili sobie,że jeszcze dofinansuję ich imprezę i sam sobie zapłacę za walkę.Niedoczekanie! To jakaś niedorzeczność?!

Ponadto zaproponowano mi zawodnika z ujemnym bilansem walk,a tego rodzaju pojedynki są dla mnie bezcelowe,gdyż chcę uniknąć opinii,iż dobieram sobie słabszych i bezwartościowych zawodników.Zdecydowanie bardziej preferuję walkę z kimś bardziej doświadczonym legitumującym się dodatnim bilansem pojedynków.
    Co się tyczy kontuzji to faktycznie mam naciągnięty dwugłowy lewego uda,jednakże nie ma dla to dla mnie znaczenia,gdyż do walki w przypadku uzyskania adekwatnej kwoty bym przystąpił. Nie jest to kontuzja,która eliminowałaby mnie z możliwości walczenia na ringu.
    W październiku br. wystąpię na innej gali,gdzie formalnie związany jestem już kontraktem,a suma jaką mi zaproponowano spełnia moje oczekiwania.

Moim ostatecznym celem jest Mariusz Pudzianowski i do walki z nim będę dążyć.

11. orelek321

orelek321 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    30
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Może nie powinienem, tego komentować tutaj ale przeczytanie tej oficjalniej odpowiedzi mnie do tego zmusiło.
    1. Sponsoring firmy Kamila Bazelaka – oczywiście kontaktowałem się z firmą, której jest vice-prezesem, tutaj pojawia się jednak “ale”. Firma Kamila Bazelaka zajmuje się dystrybucją produktów BSN w Polsce. Nie chcieliśmy, aby SportsTechnology wykładało pieniądze na ten cel, a jedynie pomogło nam w kontaktach z BSN, która jest firmą dużą i która mogłaby wspomóc nasze przedsięwzięcie.
    Kolejna sprawa to fakt, że jeżeli Kamil Bazelak piastuje stanowisko vice-prezesa, to dlaczego używa sformułowania “swoich pieniędzy”. Z tego co mi wiadomo, to prezes ani inna osoba w zarządzie nie jest właścicielem całościowym budżetu. Dlaczego więc Pan Kamil uważa, że to są jego pieniądze ?
    2. Kontakt mailowy – przypominam, iż aktualnie mamy XXI wiek i bardzo wiele spraw, nawet ważniejszych odbywa się za pomocą maila. Nie widziałem sensu, aby wykonywać telefony do Pana Kamila, ponieważ wszystkie sprawy bezproblemowo załatwialiśmy przez internet. Dodatkowo spotkania personalne byłyby potrzebne jedynie w przypadku podpisywania umowy, która była w trakcie tworzenia. Przecież jest to ważny dokument i nie da się go zrobić w 1h.
    3. Gaża za walkę – faktycznie zaproponowaliśmy dla Kamila Bazelaka kwotę 2tys. zł. Kwota była podyktowana kilkoma czynnikami, między innymi tym, że spotkaliśmy się z bardzo dużą falą krytyki za organizację takiej walki. W początkowej fazie kwota ta jednak została przez Pana Kamila przyjęta ! Dopiero po upływie następnego dnia zmienił nagle zdanie i postanowił nie brać udziału w pojedynku z Kamilem Walusiem.
    4. Przeciwnik – tutaj moim zdaniem sprawa jest jasna. Kamil Waluś to zawodnik trenujący w klubie Copacabana Łódź. Zawodnik ten, miał debiutować w walce zawodowej na tej właśnie gali. Uznaliśmy, że jest on idealnym przeciwnikiem, z tego powodu iż wyznajemy zasadę “małych kroczków”. Planowaliśmy, że zaczniemy przygodę Pana Kamila od przeciwnika z bilansem 0-0, później postaramy się o bardziej doświadczonego fightera, aż w końcu po 3, 4 bądź 5 walkach dojdziemy w przypadku zwycięstw do najlepszej 10 wagi ciężkiej w Polsce. Jak widać jednak ta filozofia nie odpowiadała Kamilowi Bazelakowi i w swoim debiucie chce on walczyć z takimi zawodnikami jak np. Damian Grabowski. Ciekawy jednak jestem, jakby wyglądał taki pojedynek.

To wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie. Życzę Panu Kamilowi jak najlepiej, mam nadzieję, że październikowy pojedynek wygra i kiedyś przyjdzie mu stanąć w ringu na przeciw Mariuszowi Pudzianowskiemu.

12. Garfield_70ccm

Garfield_70ccm BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    916
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    No reklama panowie:)

13. kubekk

kubekk Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    276
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Kim Bazelak jest że można jego nazwiskiem się wypromować?

14. mmafan

mmafan Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    268
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    I jedni i drudzy są zabawni [​IMG] ale najbardziej mnie rozłożył tekst-2000 zł nie pokryłoby nawet minimalnych miesięcznych kosztów przygotowań-no tak,jak się wpierdziela hormon wzrostu to fakt [​IMG]

15. Garfield_70ccm

Garfield_70ccm BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    916
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    http://www.hussarsfight.tk/
    strona HFN po zalogowaniu będzie transmisja z HFN 1

16. Przemys_law

Przemys_law BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    897
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie wiem czy celowo, czy też organizatorzy, jako przedstawiciele nowej fali MMA, nie rozróżniają pewnych spraw, ale walki na gali w O-ce były w 100% amatorskie. Tymczasem na swojej stronie piszą m.in.: “Kolejny sukces na zawodowych ringach MMA odniósł zawodnik klubu TJJ Kobyłka oraz uczestnik turnieju Hussars Fight Night 1 – Oskar Ślepowroński. Tym razem na I Gali MMA i K1 w Ostrołęce pokonał on Szymona Trzcińskiego zawodnika klubu MMA Brodnica. Była to zarazem najkrótsza walka całego show, ponieważ trwała zaledwie 30 sekund”.
    Myślę, że redaktorzy, jako strażnicy polskiego MMA, zwróci uwagę na takie “akcje”. Pozdrawiam.

17. Sara

Sara Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    3
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Orelek321 ty masz lekko nie pokolei w głowie.
    Firma Sports Technology wyłączny dystrybutor BSN,Nutrabolics i Gasp,sponsor KSW 12,KSW 13 i nadchodzącego KSW 14 należy własnie do Kamila Bazelaka i jego brata,więc to są pieniądze Kamila Bazelaka.co ty woógle wypisujesz?
    Bardzo dobrze ze Kamil Bazelak na tej gali nie walczył..Jak mozna ustalac warunki e-mailowo?To nieprofesjonalne,od razu widac ze pacjent(organizator)jest niepowazny.A ta kwota 2tys.ha ha ha,niezle jaja.Wiecej kosztuje tydzien przygotowania do walki,zawodow.A przeciez zawodnik nie przygotowuje sie przez tydzien.I jeszcze chcieli zeby sponsorowal.K.Bazelak niedosc ze nic by nie zarobil to musial by jeszcze do tego”interesu”dolozyc.Niech sobie ten organizator pracuje charytatywnie i niech organizuje gale do ktorych bedzie z wlasnej kieszeni doplacal jak jest taki madry i szuka jeleni.

18. Garfield_70ccm

Garfield_70ccm BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    916
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    też uważam że Kamilowi "wschodzącej gwieździe MMA" Bazelakowi należy się przynajmniej 30 tys (waciki ponoć są drogie)
    czy wy ludzie dobrze się czujecie 2000zł koleś bez nazwiska debiutant i chce więcej szmalu?? gdzie on się będzie za 2000/tydzien przygotowywał u WANDA ?? w Black Housie??

19. Sara

Sara Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    3
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nazwisko juz ma,bo się o nim dyskutuje.
    Co do przygotowań,opłacanie indywidualnych tenerów od zapasów,boksu i brazylijskiego,a także sparingaprtenrów. Koszta suplementacji,odpowiedniej diety. To wszystko kosztuje.Na poziomie amatorskim nie ma czegoś takiego,a jeśli ktoś mysli poważnie o karierze zawodowej to musi w siebie inwestować.
    Ale,Co ty możesz chłopczyku o tym wiedzieć?

20. kubekk

kubekk Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    276
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dwa tysiące to i tak dużo jak na debiutanta.
    Bazelak pisze że chciał 3 tysiące euro....

Sara a ty nie jesteś jedną z jego fanek piszących na jego forum??

Share This Page