HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

Status
Not open for further replies.
Wreszcie w Polsce! Parę lat wakacji w UK wystarczy,czas się wziąć za robote i zrobić forme na zawody. Myślę, ze z taką ekipą jak na zdjęciu to się uda.
Dzisiaj klata z tricem. Lekki trening na rozkręcenie więc nie ma co opisywać ćwiczeń. Od następnego tygodnia zabiore sie za ciężkie treningi.
 

Attachments

  • received_1767448003486936~2.jpg
    received_1767448003486936~2.jpg
    201.5 KB · Views: 117
Wreszcie w Polsce! Parę lat wakacji w UK wystarczy,czas się wziąć za robote i zrobić forme na zawody. Myślę, ze z taką ekipą jak na zdjęciu to się uda.
Dzisiaj klata z tricem. Lekki trening na rozkręcenie więc nie ma co opisywać ćwiczeń. Od następnego tygodnia zabiore sie za ciężkie treningi.
Męska sylwetka czy idzisz w fitness? Fajnie tak oglądać czujesz początki. Powodzenia dzieciaku:)
 
Zwyczajnie sylwetka na zdjęciach zawsze wypada lepiej niz jak sie ruszasz lub nie napinasz konkretnie ;)
Hehe klasa tuczniki! Pozdro Grudziądz! [mam nadzieję, że wyjazd do UK byl dobrowolny]. Słuchałeś może Grupy Początkującej (taki podcast) z Akopem?
 
U mnie w sklepie auchan promocja na piersi z kury 11.49/kg. Zrobilem zapas na 5 dni.
Zaraz czas zwijac sie na silownie. Moze uda mi sie nakrecic cos youtube to dodam wieczorem :)
 

Attachments

  • received_1158896437456735.jpeg
    received_1158896437456735.jpeg
    162.9 KB · Views: 98
Dzisiaj lekkie ładowanie przed wieczornym treningiem łap:)
Waga 96kg moze po zapiekance bedzie wiecej haha.
Przez te upały apetytu brak a macro musi się zgadzać, wiec duza część białka pochodzi z proszku. Whey C6 wanilia +lod i mamy mega szejka na takie upały.
Jak pisałem, niedługo biceps z trickiem + brzuch. Łapy 2 razy na tydzień bede robic i klatkę dołoże drugi raz po barkach. Koniec obijania! Wracam do treningów na dużych ciezarach, 5/6 razy w tygodniu. Trzeba cos zmienić ;)
 

Attachments

  • received_1160927867253592.jpeg
    received_1160927867253592.jpeg
    74.2 KB · Views: 60
  • received_1160927303920315.jpeg
    received_1160927303920315.jpeg
    104 KB · Views: 71
Dzisiaj lekkie ładowanie przed wieczornym treningiem łap:)
Waga 96kg moze po zapiekance bedzie wiecej haha.
Przez te upały apetytu brak a macro musi się zgadzać, wiec duza część białka pochodzi z proszku. Whey C6 wanilia +lod i mamy mega szejka na takie upały.
Jak pisałem, niedługo biceps z trickiem + brzuch. Łapy 2 razy na tydzień bede robic i klatkę dołoże drugi raz po barkach. Koniec obijania! Wracam do treningów na dużych ciezarach, 5/6 razy w tygodniu. Trzeba cos zmienić ;)
ile dałeś za tę busolę?
 
Panowie... Dyskutowanie na tematy naturalność to serio mija sie z celem. Każdy niech robi co uważa i nikt nie powinien tego oceniać. Ten temat jest dla osób, które chcą czegoś się dowiedzieć o odżywianiu i cwiczeniach, wymieniać opiniami i noze cos podpowiedzieć a nie zastanawiać sie czy to na bombie czy nie.... Od tego jest pewien "szeryf" i u niego takie tematy ;) a kreatyna z HI TEC polecam, kurczaka tez ;)
A ja chce się kurwa dowiedzieć jaki masz cykl, chuj mnie to obchodzi co wpierdalasz czy zrobiłeś kurwa trening z Tomkiem Lechem czy kurwa z Mirkiem spod dziesiątki. Jakimi opiniami ty się chcesz wymieniac, czy srac kurwa rano czy wieczorem ?
 
A ja chce się kurwa dowiedzieć jaki masz cykl, chuj mnie to obchodzi co wpierdalasz czy zrobiłeś kurwa trening z Tomkiem Lechem czy kurwa z Mirkiem spod dziesiątki. Jakimi opiniami ty się chcesz wymieniac, czy srac kurwa rano czy wieczorem ?
Właśnie, odbij, po co ta agresja, my sobie czytamy i nam się podoba, a Bozin co Ci zrobił? On tylko sobie rośnie. Kulturalny człowiek.

Poza tym czuje się trochę jak bym patrzył jak moja rzeżucha na parapecie rośnie.
 
Panowie... Dyskutowanie na tematy naturalność to serio mija sie z celem.
Nic się nie mija z celem, najważniejsze to się dowiedzieć, dlaczego "nie możesz przestać rosnąć"? Czy to te piersi z kurczaka, czy może masz świetne treningi i wiesz jak najlepiej wykorzystać tkwiący w każdym z nas olbrzymi potencjał? A może po prostu ładujesz w siebie śmieci i syf?

To tak jakbym ja założył bloga o bieganiu, dawał świetne porady odnośnie treningów, psychiki, obuwia itp., i wszystko wieńczył zdjęciami, jak dobiegam do mety w jakimś dobrym czasie. Jedyne, co bym przemilczał, to że w międzyczasie wsiadam sobie na rower i pokonuję nim 70% trasy. Dzieciniada. No i oczywiście nie omieszkałbym się wspomnieć o stażu treningowym i progresie, jaki osiągnąłem przez ten czas :wall:
Każdy niech robi co uważa i nikt nie powinien tego oceniać.
No dobra, jak ktoś chce robić głupie rzeczy, to niech se robi, ale, że niby inni nie mogą tego ocenić? Może jeszcze frytki do tego? Zdaje się, że sam napisałeś:
Wpadajcie, oceniajcie, komentujcie
- no chyba, że miałeś tylko pozytywne oceny na myśli.
Jak ktoś się nafaszeruje syntholem, to też nie mam prawa nazwać tego głupotą, bo niby nie wolno oceniać? Bo mogę kogoś urazić? Bo to brzydko powiedzieć komuś, że nie doceniam tego, co robi?

Poza tym, w słowie 'szeryf' wyczuwam kpiącą ocenę niejakiego youtubera... Przykro mi, ale takich demaskatorów będzie coraz więcej- choć to bardzo nie w smak firmom suplementacyjnym, które pragnął pomniejszyć znaczenie sterydów i zawyżyć rolę odżywek.

Mimo to pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top