1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

HFN bez Bazelaka, za to z Młodymi Wilkami

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Domator89, Jul 10, 2010.

 1. Domator89

  Domator89 Maximum FC
  Heavyweight

  Dołączył:
  Apr 25, 2010
  Komentarze:
  1,709
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  1,790
  [​IMG]
  foto. kamilbazelak.pl

  Zapowiadany niedawno debiut Kamila Bazelaka w zawodowym ringu MMA jednak nie dojdzie do skutku. W czwartek, 8 lipca zawodnik zerwał wcześniejsze ustalenia z organizatorami i wycofał się z udziału w walce, za powód podając kontuzję i wyższe oczekiwania finansowe.

  „Powody decyzji Kamila Bazelaka nie są dla mnie do końca jasne. Do wczoraj byłem przekonany, że doszliśmy do porozumienia. Niemniej jednak, ten nieoczekiwany zwrot może wyjść nam na dobre, zważywszy na falę krytyki, jaką wywołała informacja o udziale Kamila w HFN 1 – stwierdził Marcin Orłowski, organizator gali. – „Od samego początku Gale Hussars’ miały być miejscem promocji młodych, utalentowanych zawodników. Fani podpowiedzieli nam, że Kamil Bazelak nie do końca pasuje to tej idei.”
  Przypomnijmy, że debiut Kamila Bazelaka, miał być jego pierwszym krokiem do pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim, którego od dawna krytykuje. Zamiast „Vanderlei” jednak, będziemy mieć okazję obejrzeć na gali Hussars’ Fight Night 1 prawdziwe „Młode Wilki” Polskiego MMA. W 5 pojedynkach zmierzą się zawodnicy, których średnia wieku nie przekracza 21 lat.

  redakcja hussarsfight
   
 2. Garfield_70ccm

  Garfield_70ccm BAMMA
  Welterweight

  Dołączył:
  Apr 10, 2010
  Komentarze:
  916
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  1,790
  Vanderlei stchórzył ...
   
 3. kubekk

  kubekk Jungle Fight
  Lightweight

  Dołączył:
  Apr 28, 2010
  Komentarze:
  276
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Bazelak zwykły krzykacz od grudnia bredzi o walce z Pudzianem mówi że jest tchórzem i się go boi a sam rezygnuje z walki dwa tygodnie przed galą z niewyjaśnionych powodów.
   

Share This Page