Hejtercast

Czytam Miszona i Overa i...widzę większość naszych zawodników w UFC
Po 2,5 roku treningu z profesjonalnym sztabem trenerskim, sparingpartnerami na najwyższym poziomie, z dietą, odnową biologiczną i tymi wszystkimi pierdołami, nie ma opcji, żeby być słabym i wiele osób dałoby sobie radę lepiej niż Punk.

Napisałem, że po takim czasie, z takim profesjonalizmem wokół siebie nie ma opcji być słabym i wiele osób zaprezentowałoby się lepiej niż Punk, ale nigdzie nie napisałem, że by się zwojowało UFC.
 
Napisałem, że po takim czasie, z takim profesjonalizmem wokół siebie nie ma opcji być słabym i wiele osób zaprezentowałoby się lepiej niż Punk, ale nigdzie nie napisałem, że by się zwojowało UFC.
Ale niektórzy nasi wcale tak lepiej od Punka się nie pokazali;)
 
Wg mnie powinniście się zdecydować jaką konwencję obrać. Albo robicie poważny i merytoryczny podcast, ułożony, klarowny itd., albo 100% beki. Jakkolwiek to zabrzmi 92 odsłuchania są sporym kredytem zaufania. Pierwsza kwestia od której powinniście zacząć to aspekty techniczne, nic tak nie wkurwia jak różnica poziomów głośności, szumy, trzaski itp. Wiem co mówię, mam na tym punkcie szajbę. Potem obranie konwencji, regularność i odpowiednia platforma. Soundcloud jest popularny i fajny, ale ma limit na darmowym koncie. Nie wiem ile, ale kilka godzin, a podcast trochę trwa, więc będziecie musieli kasować pierwsze, żeby wrzucić następne. Jeśli krytyka się pojawi, to powinna dotyczyć tylko was, a nie jakości, głośności, braku linku do pobrania itd itp
 
Back
Top