Gry strategiczne

W CK grałem tylko w moda Gry o Tron . Gry Paradoxu są podobne do siebie więc powinieneś ogarnąć .
Warto kupić pudełkową HoI2 wraz z dodatkami, gdyż w środku jest solidna instrukcja wprowadzająca w większość aspektów gry.
Po kilku rozegranych scenariuszach, prywatne życie dobiega końca :))))
Paradox wie jak wyciągnąć ze mnie pieniądze....
 
Warto kupić pudełkową HoI2 wraz z dodatkami, gdyż w środku jest solidna instrukcja wprowadzająca w większość aspektów gry.
Po kilku rozegranych scenariuszach, prywatne życie dobiega końca :))))
Paradox wie jak wyciągnąć ze mnie pieniądze....
Grałeś już w HoIIV ?
 
Grałeś już w HoIIV ?
Właśnie gram, jak na razie przyzwyczajam się do zmian, ale interfejs jest znacznie przejrzystszy niż w poprzedniej wersji.
Póki co gram w scenariusz przygotowania do wojny, ale już nie mogę się doczekać aż w końcu wypali 1939 i zacznie się ofensywa/defensywa ;)
 
Właśnie gram, jak na razie przyzwyczajam się do zmian, ale interfejs jest znacznie przejrzystszy niż w poprzedniej wersji.
Póki co gram w scenariusz przygotowania do wojny, ale już nie mogę się doczekać aż w końcu wypali 1939 i zacznie się ofensywa/defensywa ;)
Jest tutorial jak w europa universals? Przyznam, ze to bedzie moje pierwsze HoI
 
Kiedyś dużo grałem w FPSy
Polanie
maxresdefault.jpg

Pamietam, ze bardzo chcialem grac, ale bylo duzo bledow. To chyba pierwszy i ostatni polski RTS (nie liczac kontynuacji) - dlatego umieszczam.
tch czasach bywaly zawodne :)



Było z polskich produkcji jeszcze Earth 2140 (?) i kontynuacje. Plus coś jeszcze, ale nie pamiętam tytułu.
 
Warto?
Z doświadczenia z V wiem, że lepiej poczekać do bardziej "wypasionej" wersji :D

Szybko raczej nie wypuszczą bardziej dopakowanej, a i tak jest taniej niż choćby na ostatniej wyprzedaży steam, więc raczej warto brać teraz.
 
Zacząłem grać w Mordheim: Warband Skirmish jakieś dwa tygodnie temu, zrobiłem kilka misji i dopiero da się grać, czyli raczej nie giniemy, plus czasem wygrywamy.

Gra to turowy izometryczny prawie RPG, komp oszukuje dość dużo, ale gra ciekawa, twórcy Warhammera.

Jeśli lubicie tego typu szachy - da się grać darmo, póki co. Są mikroplatności. Aaa, nie wydajcie tych pieniędzy z krukiem na leczenie, potem można za nie kupić ciężkozbrojnego, i raczej warto. Ja wydałem, i próbuję bez ciężkiego grać, póki co idzie, z jakimiś 70,80% wygranych.
 
Kickstarter odpala jutro


Żeby jeszcze zrobili zbieranie metalu ze zniszczonych mechów itp., jak w Total Annihilation...Ale i tak cud, miód i misiaczki!
Można się jeszcze do testów dołączyć? Czy tylko ci, co się zrzucali?
 
Żeby jeszcze zrobili zbieranie metalu ze zniszczonych mechów itp., jak w Total Annihilation...Ale i tak cud, miód i misiaczki!
Można się jeszcze do testów dołączyć? Czy tylko ci, co się zrzucali?
Jutro dopiero odpala zbiórka, testy dopiero na horyzoncie. W sumie nie wiem jak to jest z grami na Kick Starter bo nigdy tego nie śledziłem.
 
Back
Top