Grupa Początkująca

@Piotr Pędziszewski Tak sobie myślę, jest szansa, że pogadałbyś z Mamedem? Chyba jest o czym. Nigdy nie słyszałem go w takiej szczerej i luźnej rozmowie, a zdaje się, że Ty potrafisz korzystny klimat stworzyć, aby tak się stało :)
 
Przepraszam za post pod postem, ale jeszcze jedno. @Piotr Pędziszewski Jakbyś kiedyś rozmawiał z Martinem/Kawulem/@Wojsław Rysiewski to porusz proszę temat transmisji KSW za granicą. Kilka razy prosiłem o poruszenie tematu w różnych miejscach i nic nie dało, to może tutaj się uda :)
 
Jako, że godzinka z Kowalkiem zginęła śmiercią tragiczną, bardzo chętnie posłuchałbym godzinnej Grupy z Martinem / Kawulem po KSW w Gdańsku. Odcinek z Cipkiem trzyma poziom.
 
@Piotr Pędziszewski po przesłuchaniu wszystkich "Grup" nie sposób nie zauważyć, że jesteś świetnym rozmówcą, który potrafi wytworzyć atmosferę sprzyjającą do otwarcia się, dzięki czemu rozmowy sprawiają wrażenie luźnych, acz bardzo szczerych pogawędek.
Wczoraj sobie myślałem, jacy goście jeszcze pasowaliby do audycji, ale że myśli nie zawsze się mnie słuchają, pierwsze co wymyśliłem, to kto nie pasowałby do audycji :D
Krótko mówiąc. Jak zrobisz ciekawą, luźną rozmowę 40-60 minut z Rafałem Moksem to jesteś pie#$%^&nym mistrzem świata :D
 
No ja właśnie nie wiem, dlatego zasugerowałem, bo dawno nie słychać nic o Piotrku.
 
Nagram następny odcinek w piątek z Zibim i od razu poleci na stronę, faktycznie jestem cały czas w trasie i ciężko mi usiaść do tego dobrze bo ciągle jest coś...

Grupy z trenerem Oknińskim nie będzie, dajcie sobie spokój.
 
@Piotr Pędziszewski graty za nominacje. A zdjęcie świetne.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,114871,17915039.html?i=42

z17916127V,Grand-Press-Photo--Finalista--kategoria--zdjecia-p.jpg
 
O kurwa szacun Piotrze! Żeby ci tylko sodówa nie uderzyła do głowy bo i mistrz obiektywu i wywiadu. Bałbym sie kobiecie przedstawić :D
 
@cRe no to chyba rozwiązaliśmy zagadkę tejemniczej nazwy podcastu. Co do trójkąta i iluminatów to mi wyszło podobnie tylko inną metodą. 17+14=31 a 3*1=3. Gdybym przez 48 h nie pojawił się na forum, to znaczy, że mnie znaleźli.
 
Back
Top