Grupa Początkująca

Na pewno będzie dużo ludzi ze sportów chwytanych - jak tylko wrócę do 3miasta to chcę usiąść z Zibim, będę też w przyszłym tyg w Poznaniu i planuje złapać Maxa Wiśniewskiego (chociaż on o tym jeszcze nie wie :) ) i pogadać o starcie na Copa Podio. Także spokojnie, w tym tyg nagrywam jeszcze dwie audycje i powoli będą wychodzić na stronę. Myślę, że jedna tygodniowo chyba, że będzie jakaś posucha w newsach.
Rozumiem, że "to jest teren" Dominika, ale może mógłbyś złapać jakichś Ankosiaków na taką luźną pogawędkę :)
 
J/w jak dla mnie podcast jest nagrany za cicho, zrobić w mp3 też chyba nie jest problem ?
Ogólnie fajna sprawa, zwłaszcza dla ludzi, takich jak forumowicze, którzy interesują się tematem. Ja z pewnością przesłucham każdy odcinek.
Co do kolejnych gości, też chętniej, niż np. włodarzy KSW, posłuchałbym Oskara Piechoty.
 
Az sobie zacząłem przeglądać wszystkie reportaże Piotra dostępne w necie, na ista, FB, blogu etc
 
Jaram się tymi rozmowami. Pal licho jakość, strasznie lubię słuchać jak opowiadają o sobie. Świetna robota, czekam na następnych gości. Czekam na Różala :lol:
Tak na poważnie to z Zibim i Oskarem jestem najbardziej ciekaw jak na razie.
 
A może jakaś relacja foto z bohaterami rozmowy? Jeszcze fajniej to urozmaici oglądanie, doda takiej autentycznej i swojskiej atmosfery
 
To chyba brak kamery pozwala się gościowy bardziej otworzyć? Dobrze się tego słucha i można się więcej dowiedzieć niż ze standardowych wywiadów.
 
Back
Top