grafika

Z doświadczenia wiem, ze na imageshack.us obrazki często wygasają i trzeba je wrzucać na nowo.



Polecam, tak jak Visu, tinypic.com ;)
 
Mam nastepne naiwne pytanie.Z niewiadomego dla mnie powodu zdjecia zrobione w jednym pomieszczeniu wyszly niewyazne.Czy jest jeszcze jakas mozliwos je poprawic?
2uigd9k.jpg
 
Wyslalem jedno z nich dla przykladu.Wszystki maja wlasnie podobny problem,tak jak by ostrosc byla zle ustawiona.
 
Kaczka widzę że znowu cierpisz na nadmiar wolnego czasu :) spoko baw się, byle nie wróciły stare demony :) Pozdro
 
@myrmidon

Pasek na dole nie pasuje do reszty. No i brakuje góry :) Mogłeś tam dać np. Mameda i Sakuraia, a pod spodem resztę zawodników. Pokombinuj jakoś, żeby góra była zapełniona, a na środku były te miniatury zawodników.







Tutaj miałeś fajny pomysł, ale brakuje dopieszczenia :)





dwuq1k.jpg
 
Zgadzam się z Vorankiem, nie jestem specem ale na moje oko za mało ostrości, ta mgiełka też nie pomaga. Szału nie ma niestety, ale szacun mimo to:-)
 
Co wy tu wrzucacie to aż brak mi słów. Jestem pełen zachwytu waszych umięjętności jakimi posługujecie się w paintcie czy innym gimpie.
 
Fajnie, że Kamil wziął się za spalanie tłuszczyku, ale potraktował to chyba troszkę zbyt dosłownie.
 
Nie jestem godzien podejmować się w ogóle jakiejkolwiek pracy z Bałtowskim T-Rexem. :-)
 
Jeszcze raz tu wlazłem żeby zobaczyć tę wrzutkę Mahonka i trochę bym to dopasował do reklamy środka po goleniu pach:-)
 
Back
Top