1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Gina Carano

Discussion in 'Pytania MMA' started by Zelboys06, Apr 23, 2010.

1. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Wie ktos, co sie z nia dzieje? Bedzie walczyc w ogole, czy juz sie jej znudzilo? Jesli nie, to poka poka choc zrobi :P?

Bylbym wdzieczny za info.

2. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Kręci film Knockout. http://thecagedoctors.com/2010/02/gina-carano-knockout-pics/

Podobno od walki z Cyborg nie rozmawiała z Cokerem. Od tego czasu nie udzielała też żadnych wywiadów.

3. tsatsiki

tsatsiki EFC Africa
    Welterweight

Komentarze:
    2,868
    Zdobyte Lajki:
    1,386
    Punkty:
    1,790
    miesiąc temu zakończyły się zdjęcia do filmu "Knockout" z jej udziałem a tydzień temu obchodziła 28 urodziny ;)
    podczas kręcenia mówiła że tęskni za treningami więc z pewnością wróci do mma. Coker coś przebąkiwał o lipcu/sierpniu (dokładnie nie pamiętam) ale z kobietami, a już tym bardziej z Cokerem nigdy nic nie wiadomo ;)
    dodam jeszcze że chciałbym ją obejrzeć w eliminatorze z Coenen lub jak demoluje w stójce Dandois. najbardziej jednak marzy mi się zejście Giny do wagi koguciej i walki z Kaufman, Modafferi, Baszler, Tate i Verą :)

4. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Dzieki za info panowie. Odczuwam sympatie do Giny, glownie ze wzgledu na to jak wyglada heh (i nie tylko ja zapewne), no i w wywiadach sie calkiem fajnie wg mnie prezentowala... co nie zmienia faktu, ze jakos nie widze u niej naprawde zaciecia do MMA...

tsatsiki - ona wage nizej raczej nie zejdzie, bo miala problemy z cieciem do 145lbs, a co dopiero by bylo nizej...

5. tsatsiki

tsatsiki EFC Africa
    Welterweight

Komentarze:
    2,868
    Zdobyte Lajki:
    1,386
    Punkty:
    1,790
    w 145 walczyła tylko raz z Cyborgową i zeszła kilka funtów poniżej limitu. większość walk toczyła w śmiesznej wadze 140!
    w swoim debiucie i w MT walczyła w 135 i uważam że jeżeli walczyłaby częściej niż raz na rok i trenowała cały czas a nie tylko przygotowując się do walki do dałaby rade zejść do BW!

6. whoop terere

whoop terere Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    190
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    czytając ten temat przypomniało mi się jak koledzy którzy byli na ADCC w Barcelonie relacjonowali spotkanie z Kyrą Gracie, cytuje: " Brzydka, pryszczata, i nawet nie 50 % tego co widać na zdjęciach."

7. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    tsatsiki - jak tak to argumentujesz, to ma to sens :)

Share This Page