Gdzie kupić Proper Twelve?

Kolega ma w hurtowni ;) sporo, ale taka cena i nic nie zrobimy ;) ja jedną na pamiątkę KRÓLA przytulę :)
 
Panowie, 140 za 0,7. Ktoś reflektuje?
Ja sobie przypomnialem ze brachola kumpel ma tez hurtownie z alko tak wiec zaraz mu napisze zeby sprawdzil mi czy wogole jest do sciagniecia i cene. Zeby sie nie okazalo ze kupie od Ciebie za 140 zl a chodzi po 50:lol::wink:
 
Ja sobie przypomnialem ze brachola kumpel ma tez hurtownie z alko tak wiec zaraz mu napisze zeby sprawdzil mi czy wogole jest do sciagniecia i cene. Zeby sie nie okazalo ze kupie od Ciebie za 140 zl a chodzi po 50:lol::wink:

Nie ma sprawy :)
 
Nigdy sie nie interesowałem tym produktem ale szczerze myslalem ze nazwa " Proper Twelve" raczej bedzie wskazaywla na 12 letniego single malta, albo jakiegos premium blenda z długim okresm starzenia w beczce a nie na pospolitego blenda z naswą zaczerpnietą od dzielnicy Dublina.

140 PLN jakos nie poraza cenowo jak na gadzet od Conora, wódka od miller spirits kosztuje raptem 2 razy mniej :)
 
Ja sobie przypomnialem ze brachola kumpel ma tez hurtownie z alko tak wiec zaraz mu napisze zeby sprawdzil mi czy wogole jest do sciagniecia i cene. Zeby sie nie okazalo ze kupie od Ciebie za 140 zl a chodzi po 50:lol::wink:
W Irlandii w Tesco był chyba za 35€
 
Back
Top