1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Discussion in 'Gaming' started by Jakub Bijan, Apr 15, 2010.

1. Gambit

Gambit UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,893
    Zdobyte Lajki:
    3,786
    Punkty:
    1,190
    Ale to są exy od Sony ... puszczane na maszynach Sony??? Czemu mieliby robić downgrade? To nie Wiesiek od REDów ...

TLoU2 wygląda fenomenalnie, ale ta gra narracją stoi i mam nadzieję, że i w tym aspekcie psiaki nie zawiodły ... ale c'mon, nie ma daty premiery??? Zaraz odpalam pierwszą część po raz 5ty.

2. Lemur

Lemur Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,392
    Zdobyte Lajki:
    1,462
    Punkty:
    1,790
    Nie o sprzęt mi chodzi, a o zasoby i czas. Jeżeli tego nie zabraknie i będą w stanie dopieścić większość lokacjoi do poziomu, który został tutaj zaprezentowany, to bez namysłu biorę wersję Deluxe/Premium/Uber.

Co do TLoU to nie mój klimat. Trochę za dużo tego postapo w ostatnich latach. W wersjach z lub bez zombie.

Gambit likes this.
  3. kokaina

kokaina Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,991
    Zdobyte Lajki:
    1,130
    Punkty:
    1,790
    TLOU2 miazdzy:heart::hi::hi:. Good&Evil tez :D

Wiadomo, kiedy ma byc solo konferencja CD projektu? Zamiast tego calego cybera mogli by zapowiedziec trzeci dodatek do Wieska :P

Gambit likes this.
  4. Gambit

Gambit UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,893
    Zdobyte Lajki:
    3,786
    Punkty:
    1,190
    Ale co tam robi Jade? Przecież to miał być prequel???

No dzisiaj (5:30pm) ma być panel i nowe mięcho odnoście CP2077.

5. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,788
    Zdobyte Lajki:
    3,777
    Punkty:
    140

Przecież oni wiedzą co robią, trailer stylizowany na trailer GTA5, to wygląda jak rzucenie rękawicy.Wieśka też przyrównywali do Skyrima...Właśnie sobie obejrzałem, trailer bardziej popularny od teasera TESVI. Nie bądźmy tacy polonecentryczni, ta gra ma potencjał na większą sprzedaż niż Wiesiek. Muszą sprzedać to uniwersum,zaciekawić nim odbiorcę i to się im udało. Sądzisz, że Microsoft dałby im ostatnie eksponowane miejsce na konferencji, gdyby nie widzieli w tym potencjału? A wiedzą na pewno więcej od zwykłych obywateli.

6. Baton17

Baton17 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,245
    Zdobyte Lajki:
    7,512
    Punkty:
    790
    Nie wiem czy było ale wrzucam. Zwiastun:

To pojawiło się w zwiastunie:

Oraz jej tłumaczenie (źródło: http://pl.ign.com/cyberpunk-2077-pc...nk-2077-z-ukryta-wiadomoscia-o-dacie-premiery)

"Minęło ponad 2077 dni od kiedy ogłosiliśmy plany stworzenia Cyberpunk 2077. Wypuściliśmy zwiastun CGI, udzieliliśmy paru wywiadów i... zamilknęliśmy. Normalna procedura dla tego typu rzeczy - ogłaszasz grę, a potem siedzisz cicho, podwijasz rękawy i bierzesz się do pracy. Chcieliśmy najpierw dać Wam Wiedźmina 3 i oba rozszerzenia, przez co cisza trwała dłużej niż planowaliśmy. Przepraszamy za to.

Gdy tylko zakończyliśmy prace nad Krwią i Winem, mogliśmy skupić się wyłącznie na pre-produkcji CP2077. Jednak wybraliśmy milczenie. Dlaczego? W pewnym momencie podjęliśmy decyzję, że znowu będziemy mówić o grze tylko gdy będziemy mieli coś do pokazania. Coś znaczącego i ważnego. To dlatego, że zdajemy sobie sprawę, że (nie)cierpliwie czekaliście przez bardzo długi czas i nie chcemy by ktokolwiek czuł, że wzięliśmy to za pewnik. Wręcz przeciwnie - daje nam to mnóstwo dodatkowej motywacji. Hype jest prawdziwy, więc pot i łzy również muszą być prawdziwe :).

Ale do sedna. Dziś jest ten dzień. Jeśli to widzicie, to oznacza, że obejrzeliście zwiastun - naszą wizję Cyberpunka, alternatywną wersję przyszłości, gdzie Ameryka rozpada się, megakorporacje kontrolują każdy aspekt cywilizowanego życia, a gangi panują nad resztą. Chociaż ten świat jest pełen adrenaliny, niech samochodowe pościgi i spluwy Was nie zwiodą. Cyberpunk 2077 jest prawdziwym RPG-iem dla jednego gracza, opartym na fabule. Będziecie mogli stworzyć własną postać i... w sumie, reszty dowiecie się więcej z tego co pokażemy na naszym stoisku na E3. Wyczekujcie wrażeń w serwisach!

Zanim skończymy, macie pewnie kilka pytań.

Kiedy? Kiedy powiedzieliśmy, że wypuścimy grę dopiero gdy będzie gotowa, mieliśmy na myśli właśnie to. Jesteśmy zdecydowanie bliżej daty premiery niż byliśmy wcześniej, ale to wciąż nie jest czas by cokolwiek potwierdzać więc cierpliwość jest wymagana. Jakość jest jedyną rzeczą, która nas napędza - to właśnie piękno bycia niezależnym studiem i swoim własnym wydawcą.

Jak duża? Poważnie duża, ale... będąc szczerym, na razie nie mamy cholernego pojęcia. Kiedy już złożymy wszystko do kupy, otwarcie powiemy Wam czego oczekiwać. Obiecujemy, że zrobimy to zanim zaczniemy prosić Was o składanie zamówień przedpremierowych lub prosić Was o cokolwiek.

Darmowe DLC/Rozszerzenia/DRM? Nie oczekujcie niczego mniej niż to, co otrzymaliście w Wiedźminie 3. Co do DRM, CP2077 będzie w 100% wolny od DRM na PC.

Mikrotransakcje? W grze RPG dla pojedynczego gracza? Pogrzało Was?

Raz jeszcze dziękujemy za Waszą cierpliwość. Jeśli macie chwilę, odwiedźcie cyberpunk.net i podzielcie się z nami Waszą opinią (dotyczącą czegokolwiek). Czytamy każdy post i traktujemy go bardzo poważnie.

Zespół CD PROJEKT RED"

Drzewo likes this.
  7. Lemur

Lemur Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,392
    Zdobyte Lajki:
    1,462
    Punkty:
    1,790
    @Baton17 Było ;)

Ten trailer trochę bardziej mnie przekonał do CP 2077:

8. Baton17

Baton17 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,245
    Zdobyte Lajki:
    7,512
    Punkty:
    790
    No to sory za kopiowanie, nie zauwazylem;)

9. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,569
    Zdobyte Lajki:
    18,631
    Punkty:
    4,790
    Tak, zdaję sobie sprawę że pod względem rozgrywki to cały czas bardzo dobre gry, ale nie ma szans żebym przełknął ten klimat. Może gdyby jeszcze to była jakaś nowa marka czy coś, a tu mieliśmy jednego z największych kozaków w grach ever (Dante stał u mnie tuż obok Kratosa, Fishera czy "Snake'a") a zrobiono z niego jakiegoś plastusia i dołożono kolejnego. Odpada, bo mam zbyt mało czasu na granie, żebym jeszcze ogrywał coś, co mi podchodzi tylko w pewnej części.

Co do dalszych nowinek z E3, to się podjarałem okrutnie.

TLoU to nawet nie ma co wspominać, uwielbiam i będzie grane że chuj. Opowieść drogi to mój ulubiony gatunek, w grach, w filmach, nieważne, a Naughty Dogs potrafią opowiadać że hej. Nowy Assassyn robi mi bardzo. Starożytna Grecja + system walki oraz ogólnie styl rozgrywki z Orgins (w którego jeszcze nie grałem, a teraz pewnie nie zagram celowo, bo Odyssey będzie wtedy dla mnie jeszcze świeższa), kosa. Parę akcji jak z "300" i "Troi" robi robotę. Ghost of Tsushima O KURWA. To dla mnie tytuł targów, bo gra zapowiada się na jedną z tych dla mnie "klasycznych" i must have. Nawet nie chodzi o to że Japonia, bo ostatnio klimaty rycerskie lepiej mi leżą, ale to wygląda tak miodnie i przy tym dość realnie (cięcie = zgon), bez potworów i magii (oby), że już odkładam pieniądz. Po prostu gra skrojona pode mnie, lepiej żeby tego nie spierdolili. Death Stranding nadal nie wiadomo o co chodzi, a jako że z Kojimą różnie może być (z MGS'ów cała ta jego "japońszczyzna" mnie akurat najbardziej irytowała i np. cieszę się, że w V Konami nie pozwoliło mu na jego wizje, bo opowieść mogła być kultowa a gra tylko taka sobie. Jak się nie da obu rzeczy na raz, to ja wolę tak jak zrobiono z V), dlatego trzymam za krótki koniec bo może być przerost formy nad treścią. Spider Man bardzo ładnie, choć komiksów nie lubię za bardzo - ale może zagram. Resident jak to Resident, jeszcze nie ograłem najnowszej części, Ale ogram, na pewno, nową także. Nioh 2 - super. Czekam. Jedynkę ograłem na tym wyższym stopniu trudności (prawie, jakieś 5% mi zostało i nie uciułałem kilku walk, bo mnie już znużyło) i dwójkę zaliczę na 100%. Szykuje się niesamowita końcówka obecnej generacji konsol, jaram się okrutnie.

Last edited: Jun 12, 2018
    blam, Drzewo, rash and 1 other person like this.
  10. Gambit

Gambit UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,893
    Zdobyte Lajki:
    3,786
    Punkty:
    1,190
  11. Gambit

Gambit UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,893
    Zdobyte Lajki:
    3,786
    Punkty:
    1,190
    Dzieje się

no i wyszło info, jeszcze nie potwierdzone, że REDzi pokażą gameplay w czwartek.

kokaina likes this.
  12. Dzihados

Dzihados UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,852
    Zdobyte Lajki:
    8,337
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
    Miasto:
    Września to stolica, reszta okolica!
    Home Page:
    co myslicie o Detroit: Become Human?

13. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,788
    Zdobyte Lajki:
    3,777
    Punkty:
    140
  14. kokaina

kokaina Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,991
    Zdobyte Lajki:
    1,130
    Punkty:
    1,790
  15. Lemur

Lemur Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,392
    Zdobyte Lajki:
    1,462
    Punkty:
    1,790
    For Honor, Black Ops 3 i Quake Champions za free na ps store.

Jakub Bijan likes this.
  16. w4ar

w4ar Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,479
    Zdobyte Lajki:
    174
    Punkty:
    1,790
  17. rash

rash WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,221
    Zdobyte Lajki:
    5,629
    Punkty:
    490
    Nie wierzę, że tak będzie wyglądał gameplay TLoU II w samej grze. To musi być jakoś podkręcone, na potrzeby marketingu i pokazów, bo jak rzeczywiście gra będzie taka płynna (tzn te zbieranie butelki i od razu rzucanie itp.) to chyba się zesram z grywalności. To jest po prostu zbyt piękne.
    Ghost of Tsushima też wygląda przekozacko. Ostatnio trochę plejak u mnie podupadł (nie mam jeszcze najnowszego GOW) ale szykuje się dla niego świetny czas.

18. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,585
    Zdobyte Lajki:
    17,779
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Ten kawałek co pokazali to raczej był mocno oskryptowany, ale jest nadzieja że te mechaniki co pokazali będą rzeczywiści w grze.

Hightower and Jakub Bijan like this.
  19. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,569
    Zdobyte Lajki:
    18,631
    Punkty:
    4,790
    Bankowo tam było poskryptowane,bo wyglądało to zdecydowanie zbyt płynnie i gładko jak faktyczną rozgrywkę. Choć pamiętam, że przy zapowiedzi jedynki też w cudzysłów wstawiano rzekomą pomoc Elie na bieżąco w walce, tymczasem w finalnej wersji dziewczynka potrafiła zajebac cegłą i stworzyć otwarcie do ataku aż miło. Wiem że rzucanie cegłą to ie to co pokazano w TLoU2, ale liczę że mistrzowie z ND zrobią tak, że będziemy szczęki z podłogi zbierać.

BTW zakupiłem Unravel Two, bo jedynka była tak urocza, że nawet z młodym Yarniego zmontowaliśmy. Dwójka ma opcję grania na dwa pady, więc będzie przednia zabawa z żoną:roberteyeblinking:. Z młodym pewnie nie, bo gówniak w GTAV gra i nie odpuszcza.

Tony Maniana, Drzewo and Hightower like this.
  20. Dzihados

Dzihados UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,852
    Zdobyte Lajki:
    8,337
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48