1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Discussion in 'Gaming' started by Jakub Bijan, Apr 15, 2010.

1. Aliibaba

Aliibaba PRIDE FC
    Lightweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,386
    Zdobyte Lajki:
    3,761
    Punkty:
    290
    czekam az stanieje troche i wtedy pykne
    ale o ile w TLOU klimat robila fabula to nie jestem pewien czy mnie ten klimat god of war wciagnie

2. Pietagoras

Pietagoras PRIDE FC
    Welterweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,624
    Zdobyte Lajki:
    6,328
    Punkty:
    1,190
    Z gustami się nie dyskutuje. Gdyby wszyscy mięli takie same, to np. większość dziewczyn byłby nieobstawiona.:lol:
    GOW to dla mnie doskonały mariaż świetnej grafiki z (może mało innowacyjnym, ale bardzo przyjemnym) gameplay'em, podlany wciągajacą fabułą. Jeśli zaś idzie o fabułę, jeśli Cię nie wciągnie, to na pewno nie zniechęci. Ja, jako wieloletni fan przygód Thorgala, muszę przyznać, że na warstwę fabularną nie mogę narzekać.
    Poza tym najniższa ocena gry (wydana przez jakiegoś malkontenta) to 88%, więc jeśli Ci nie przypasuje, będzie to oznaczać, że jesteś naprawdę wyjątkowy.

Yoshi 1899 likes this.
  3. Aliibaba

Aliibaba PRIDE FC
    Lightweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,386
    Zdobyte Lajki:
    3,761
    Punkty:
    290
    ja teraz kupilem bloodborne, shadow of the colossus i worms +psplus na rok
    oby teraz dobre gierki byly w psplus, bo ostatnio same hity i mnie skusili na tego psplusa

4. Pietagoras

Pietagoras PRIDE FC
    Welterweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,624
    Zdobyte Lajki:
    6,328
    Punkty:
    1,190
    Bloodborne i Shadow of the collosus to też miazga. To właśnie dzięki takim perełkom Xbox, mimo teoretycznie lepszych gratów, dostaje łupnia od Sony.

5. Yoshi 1899

Yoshi 1899 BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    753
    Zdobyte Lajki:
    819
    Punkty:
    140
    Bloodborne i Worms Battlegrounds były nie tak dawno za free w ps plus, ja na razie mam spokój z abonentem do grudnia , w ubiegłym roku załapałem się na promocję 15 miechów w cenie 12 i nie powiem bo parę ciekawych gierek w bibliotece jest od tamtej pory , jeszcze żeby był czas na ogranie tych wszystkich tytułów, jak płytka z zakupionym Horizonem leży na półce od stycznia i nie była ani razu w napędzie PS4 :lol:

6. Aliibaba

Aliibaba PRIDE FC
    Lightweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,386
    Zdobyte Lajki:
    3,761
    Punkty:
    290
    dlatego wlasnie kupilem tego psplusa, moze znowu cos dobrego bedzie to warto sprobowac

7. Yoshi 1899

Yoshi 1899 BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    753
    Zdobyte Lajki:
    819
    Punkty:
    140
    A załapałeś się na to promo ??? , bo widziałem że jest albo nie tak dawno było 15 miechów w cenie 12 !!!

8. Aliibaba

Aliibaba PRIDE FC
    Lightweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,386
    Zdobyte Lajki:
    3,761
    Punkty:
    290
    kupilem psplus z olx za 140zl, ale dopiero w niedziele zobacze czy na pewno dziala XDD

9. Pietagoras

Pietagoras PRIDE FC
    Welterweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,624
    Zdobyte Lajki:
    6,328
    Punkty:
    1,190
    Ja mam takie promo, że raz wykupiłem ps+ na 3 miechy, a po terminie mój abonament pozostał aktywny. I tak już mam ponad pół roku. :lol:
    Od razu dodam, że konsolę i cały ekwipunek mam ze sklepu, bez żadnej ingerencji osób trzecich.

Drzewo likes this.
  10. Yoshi 1899

Yoshi 1899 BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    753
    Zdobyte Lajki:
    819
    Punkty:
    140
    A może nie wyłączyłeś automatycznego odnawiania abonamentu mordo i ci automatycznie pobiera hajs z karty :lol: ???

Drzewo, cruor and Hightower like this.
  11. Pietagoras

Pietagoras PRIDE FC
    Welterweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,624
    Zdobyte Lajki:
    6,328
    Punkty:
    1,190
    Nic mi o tym nie wiadomo, choć i tak miałem zamiar korzystać z ich usług. :deniro:
    Dodam jeszsze, że kolega ma podobnie, z tym że on nie może ściągać darmowych gier. Tylko usługi sieciowe.

Drzewo likes this.
  12. Yoshi 1899

Yoshi 1899 BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    753
    Zdobyte Lajki:
    819
    Punkty:
    140
    Z tego co kojarzę to po wykupieniu członkostwa w ps plus automatycznie masz ustawione odnawianie członkostwa , wchodzisz na ps plus : zarządzaj członkostwem :subskrypcja i wł lub wył automatyczne odnawianie , minuta i gotowe u mnie pokazuje że mam do 20.11.2018r.

13. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,023
    Zdobyte Lajki:
    1,366
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Miałem dokładnie to samo, co twój kolega, ale w końcu przestało działać.
    Teraz kupuję konta z ps+ na 14 dni za 1zł i fakt gry z ps+ po miesiącu u mnie nie będą działać, ale ostatnia jaka mnie interesowała to Life is Strange, a na tą grę wystarczy tydzień żeby wbić platyne.

14. Hightower

Hightower Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,797
    Zdobyte Lajki:
    1,384
    Punkty:
    1,790
    I co, mając kupione konto 14-dniowe możesz grać online na swoim głównym?

15. Yoshi 1899

Yoshi 1899 BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    753
    Zdobyte Lajki:
    819
    Punkty:
    140
    Nie wiem czy wiecie ale w ps4 warto raz na jakiś czas zrobić sobie odbudowanie bazy danych systemu, zajmuje z 3 min ale konsola chodzi płynniej :wink:

Poniższy poradnik odpowie na pytanie kiedy, po co i jak zrobić odbudowę bazy danych w PlayStation 4.

Kiedy
    Zaleca się aby odbudowywać bazę za każdym razem kiedy zainstalowana zostanie aktualizacja systemu, aplikacja (gra), aktualizacja aplikacji oraz średnio raz w tygodniu.

Po co
    Odbudowa bazy danych poprawia szybkość startu konsoli, szybkość ładowania w grach, szybkość wczytywania tekstur.
    Odbudowa bazy danych nie wpływa na problemy dotyczące sieci.

Jak
    1. Wyłącz całkowicie konsolę. Nie zostawiaj jej w trybie czuwania. Odczekaj około 15 sekund by dysk całkowicie się zatrzymał.
    2. Włącz Tryb Bezpieczny (Safe Mode) poprzez przytrzymanie przycisku włączania aż usłyszysz drugie piknięcie (około 7sekund).
    3. Podłącz pada do konsoli za pomocą kabla USB oraz wciśnij przycisk PS.
    4. Wybierz pozycję Odbudowa Bazy Danych.

System rozpocznie proces odbudowywania bazy danych. Nie wyłączaj konsoli, nie odłączaj jej od prądu – może to spowodować uszkodzenie danych na dysku. Całość może zająć od 30 sekund wzwyż w zależności od ilości danych na dysku.

Odbudowując bazę danych nie stracisz żadnych danych z dysku.

RaphTaba and Hightower like this.
  16. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,023
    Zdobyte Lajki:
    1,366
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Tak. Aktywujesz swoje ps4 jako podstawowe do tego konta (czy jak to tam się nazywa) z ps+ na 14 dni i przez 14 dni grasz normalnie online. Po 14 dniach usuwasz konto z konsoli i kupujesz nowe. Robię tak grubo od ponad roku (może nawet dwóch) i żadnych problemów jeszcze nie miałem.
    Gry z ps+ też działają, tylko trzeba je oczywiście pobierać przez konto z ps+ i niestety mamy do nich dostęp tylko przez miesiąc.

Hightower likes this.
  17. Lemur

Lemur Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,391
    Zdobyte Lajki:
    1,461
    Punkty:
    1,790
    Panowie ratujcie.Pozwole sobie chamsko skopiować post z forum Playstation:

"
    Po właczeniu PS4 pojawia się Tryb bezpieczny i komunikat: "Sprawdzanie stanu pamięci masowej systemu...
    Nie wyłączaj PS4
    Po ukończeniu sprawdzeniu nastąpi automatycznie ponowne uruchomienie PS4."
    Następnie ładuje sie pasek pod spodem do 100% i pokazuje się kolejny komunikat:
    "nie można uruchomić PS4
    Podłącz DUALSHOCK 4 przy użyciu przewodu USB, a następnie naciśnij przycisk PS."
    Postępuje zgodnie z instrukcją i ukazuje sie następujące napisy:
    "Podłącz urządzenie pamięci masowej USB, które zawiera plik aktualizacji dla wersji 2.03 lub nowszej w celu ponownej istalacji. Możesz pobrac plik aktualizacji do ponownej instalacji z playstation.com
    Po wybraniu opcji anuluj PS4 Wyłącza się a gdy wybiorę opcje ok: " Urządznie pamięci masowej USB nie jest podłączone(CE-30784-2)" i PS4 wyłącza się. Gdy włączam ponownie wracam do punk wyjścia"

Dodam, że w moimim przypadku uruchomiłęm jeszcze konsole w trybie awaryjnym i tam wybrałem opcję akutalizacji z sieci, która przebiega bezproblemowo. Tyle, że instalacji konsola automatycznie robi restart i wszystko zaczyna się od nowa.

Wyczytałem, że może to być problem z dyskiem, ale konsolę mam dopiero od czterech miesięcy. Jak mam co kilka miesięcy tracić dane, to wypierdole to gówno przez okno, bo to chyba jakiś jebany żart.

18. Lemur

Lemur Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,391
    Zdobyte Lajki:
    1,461
    Punkty:
    1,790
    Zrobiłem inicjacje systemu. Działa, ale wszystkie dane
    zostały utracone.

Chyba przerzuce się na X'a.

19. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,023
    Zdobyte Lajki:
    1,366
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Współczuję. W takich sytuacjach przydaje się ps+ i zapisy gry w chmurze.
    Ja na szczęście nigdy nie miałem problemów z żadną konsolą od sony, a korzystam od pierwszego PS'a.
    Coś oprócz samych gier i zapisów trzymałeś na konsoli?

20. Lemur

Lemur Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,391
    Zdobyte Lajki:
    1,461
    Punkty:
    1,790
    Na szczęście nie. Co nie zmnienia faktu, że nie widzi mi się, abym miał się bawić w ponowne instalowanie tytułów. Że o usuniętych sejwach nie wspomnę, bo nie dawno zakupiłem najnowszego MGS'a i nie chce mi się wszystkiego od nowa zaczynać.

Ja również przerabiałem wszystkie konsole Sony(poza PS3) i w PSOne jedyne co się psuło to laser. Natomiast w tym wypadku nagle - według Sony - zaczęły się przypadkiem ludziom psuć dyski i nie jest to napewno wina tej akutalizacji.

Drzewo likes this.

Share This Page