GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ta duża szarańcza coś jak Berserker z poprzednich części, oj będzie grubo, będzie. :D
 
Oo nie wiedziałem, to ci co od tego złotego fluidu się zmutowali? Przeszedłem jedynkę i dwójkę i nie pamiętałem o tym. :D
 
chyba tak, nie zdradzili jeszcze szczegółów co do fabuły. wiadomo za to, że mają dodać jakieś elementy rpg :)
 
jeszcze jedna informacja o GOW3
Tryb Bestia
Otóż chodzi o rozgrywkę podobną do tej z "Hordy", ale z kilkoma ważnymi różnicami. Przede wszystkim walczymy w roli Locustów przeciwko żołnierzom Koalicji. Zabijając ich w kolejnych falach dostajemy tokeny, które umożliwiają nam respawnowanie się innymi postaciami - od Tickerów, przez zwykłe robale, a na Berserkerach kończąc. Dlatego śmierć nie będzie oznaczała natychmiastowego końca zabawy, jak w "Hordzie". Warto również pamiętać, że niektóre Locusty mają swoje unikalne umiejętności, np. Cantus potrafi leczyć. Dostęp do nowych rodzajów postaci odblokowujemy wraz ze zdobywaniem poziomów doświadczenia. W trybie "Bestia" będą mogły grać jednocześnie cztery osoby
 
Naprawdę kozak, tylko żeby było xbox live w Polsce i już będzie super. :)
 
Z żonką przeszedłem w co-opie pierwszą i druga część :D Będzie młócka aż milo.
 
odradzam Alpha Protocol, strasznie monotonna rozgrywka z masą błędów.
http://www.gametrailers.com/game/alpha-protocol/9237
tutaj masz obiektywną recenzję tej gry.

czekam też na to Dead Rising 2. polecam jedynkę jak ktoś nie grał, można kupić za grosze na allegro.
 
Red Dead Redemption - to jest kozak gra dopiero Tidżej, pomyśl nad zakupem jej. ;D
 
AP bardzo nie polecam. Ostatnimi RPGami w ktore gralem bylo Dragon Age i Mass Effect 2, granie w Alpha Protocol po nich to jak przesiadka z Ferrari do Syrenki.
Sporo bugow, slaba optymalizacja na PCta (czuc z kazdej strony, ze to konwersja z konsoli, i to niezbyt udana), tragiczny system skradania, idiotyczne AI, duza powtarzalnosc (misja, dialogi/sklep/wybor misji, misja,... itd.). Ogolnie grywalnosc slaba, jedynym powodem zeby przebolec przez gre jest fabula - a i ta nie jest wcale specjalnie ambitna.
 
W ogóle, czerpiecie przyjemność z grania jeszcze? Ja odkąd zacząłem i skończyłem grać w WoWa, nie znalazłem żadnej gry która by mnie przykuła do monitora na więcej niż pół godziny. :(
 
ja już się tak nie wciągam w gierki jak za czasów pierwszego i drugiego PS, pierwsze Silent Hille ,Resident Evil, MetalGearSolid itp :) teraz stawiają na wypasioną grafikę. albo mi się wydaje albo gry są teraz strasznie krótkie w porównaniu z tym co było parę lat temu.
 
No ja ostatnio, (z pół roku temu jak nie lepiej) siekałem mocno w Fallouta 3, i wiem na pewno, że w Fallout: New Vegas też posiekam ostro. ;D
 
Red Dead jest w moim budżecie jak tylko ukaże się wersja na PC. Jestem platformowym rasistą.
 
Tidzej możesz się nie doczekać, na razie nie ma nawet w planach wersji na PC.
ps. bo do grania to są konsole :)
 
Rockstar chyba nigdy jeszcze nie zrezygnowało z dodatkowego zysku z gier zapowiadanych jako wyłącznie na konsole więc jestem dobrej myśli.


PS Strzelanie z myszką > strzelanie na padzie :)
 
Uwierz mi, jezeli konwersja pecetowa bedzie na tym samym poziomie co ich ostatnie 2 gry (GTA IV, Bully), to nie chcesz grac w RDR na PC.
 
to prawda, tym bardziej, że RDR zarobiło w pierwszy miesiąc bodajże 5 mln $.

kilka ciekawych gier z E3



 
Bulletstorm od Polaków, muszę w to zagrać. :D A CoD, jak CoD, fajna gierka na kilka godzin..
 
Deus Ex to jedna z moich 5 ulubionych gier. Mimo tego (a moze wlasnie przez to), jestem BARDZO sceptycznie nastawiony do DE3. Jest zbyt duzo rzeczy ktore mozna zepsuc, a uproszczenie i splycenie rozgrywki jest niemalze pewne.
 
I Starcraft 2, szczegolnie rozgrywka sieciowa i zderzenie sie z murem Koreanskich maszynek do mielenia przeciwnikow.
 
Konkur-Troche fakto dotyczacych DX3 Zapowiada sie ciekawie.

Jeszcze jeden prequel, ale w tym przypadku watpliwosci nasuwaja sie same:
http://pc.ign.com/dor/objects/14252327/x-com-project/videos/e32010_xcom_e3trailer_60910.html

Tidzej- Zero Punctuation jest fajne zeby sie posmiac, ale za duzo informacji tam nie ma. Dlatego wole czytac Rock, Paper, Shotgun. A tutaj opinia jednego z redaktorow RPS na temat AP.
 
Back
Top