GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ooo a to czemu?
Nie grałem w jedynkę, w dwójkę zresztą też, nawet nie lubię RPG ale pytam z czystej ciekawości bo gierka jest wszędzie chwalona. ;)
 
Lord of the Rings : Battle for Middle-Earth II - polecam, nie tylko fanom trylogii Tolkiena.
 
Ja nie przepadając za maniaczeniem gry-absolutny max to dla mnie 5h non-stop,a mass effecta(20h) przeszedłem w dwa dni gry. Moim zdaniem jedna z najlepszych gier roku, ma taki klimat, że nawet questy poboczne nie sa nudne !
 
Dobra to teraz takie pytanie ode mnie: Warto przerobić konsole PSP? Czy duże są szanse na jakąś pomyłkę i zepsucie konsoli? Ps. chce to załatwić u jakiegoś specjalisty w sklepie itp.
 
śmiało możesz przerabiać, szansa na uszkodzenie konsoli jest minimalna.
a czy warto? na pewno, poza samymi grami, będziesz mógł sobie wrzucać programy homebrew, których jest mnóstwo na necie.
 
Trailer najnowszego MOHA





Całkiem całkiem, zobaczymy czy przebiją COD4 i COD 6
 
Taa nowy stary (reset tytułu) MOH zapowiada się świetnie :D
Zawsze będę miał sentyment do tej serii.
 
Trochę ostatnio pogrywałem w demko nowego UFC. Wrażenia - to zupełnie inna gra!
Zazwyczaj gdy wypuszcza się coroczne serie franczyzy to zmiany są kosmetyczne, uaktualnia się roster i naprawia pewne błędy lub problemy.
W przypadku UFC 2010 zmieniono bardzo wiele. O ile sama grafika została tylko minimalnie podrasowana, to animacja stoi dwie klasy wyżej - ruchy w końcu wygladają na naturalne i płynne, przejścia w klinczu i parterze są dynamiczne. Rozbudowany klincz i system walki w stójce w połączeniu ze starciami czy siatce powodują, że trzymanie R1 i spamowanie ciosami idzie w odstawkę - teraz wiele zależy od stylu zawodnika. Bardzo poprawiono też AI komputerowego przeciwnika - najwyższy poziom trudności w wersji 2009 to mniej więcej 2 z 4 w nowej odsłonie. Jestem ciekaw jak w pełnej wersji będzie wyglądać parter - wszak zawodnicy z dema to w głównej mierze strikerzy/zapaśnicy, a więc gama poddań i przejść jest dość ograniczona - na razie wydaje mi się to krokiem w tył w porównaniu z zeszłoroczną edycją, chociaż np. dosiad został świetnie zmodyfikowany.
 
5 rok w Call of Duty United Ofensive + CoD 4 i CoD 5,od pół roku Mount&Blade,ostatnio Mount&Blade Warband.
 
Dziwne, że nikt nie wspomniał o WoW'ie, ktoś zagrywa w niego tutaj? :P Ja ostatnio mam krucho z kasą i nie mogę kupić pre-paida, więc gram w Runes of Magic, darmowy MMO, dosyć dobra kopia WoW'a. Polecam. :D
 
Mort, spróbuj DDO:Online, darmowa gierka MMORPG, ale nie polega na lvlowaniu tylko na teamworksie. Naprawdę, dobra pozycja.
 
czym się różni Xbox 360 od Arcade ? bo widziałem w sklepie że stosunkowo tanie są już.


Ja se kupiłem F1 2004 za 15 zł i się męczę na ps2 :) w sumie nawet nie wiem czy opłacalne by było dla mnie inwestowanie w coś lepszego bo jakoś mnie nie przyciąga siedzenie przed konsolą.
 
Jak to X Box 360 od Arcade? :) Arcade to wersja X Boxa. Jest jeszcze Premium ( chyba już nie produkują) i Elite. Różnią się pojemnością dysków twardych i nieco "wyposażeniem" (chłodzenie, itd)
X Box powinien być w każdym polskim domu wg mnie :D nie chodzi o to, żeby całymi dniami przesiadywać przed TV ale czasem się przydaje i to bardzo.
 
Nie kupuj arcade, z tego co wiem wtedy nie da się sejwować gry, albo można tylko, że bardzo mało. Może da się to jakoś zmodyfikować, anyway, kumplowi kiedyś wyszukałem, no w sumie całkiem niedawno X-klocka z 60 gb dyskiem za 800 zł, przyszło i działa jak złoto. :) Polecam szukać na allegro. ;p Często siekamy u niego w UFC Undisputed 2009, to jest to. :D
 
A ja polecam ten zestaw. to To Arcade z Dyskiem 20GB i 5 grami, w tym Halo odst i Forza 3. Ja teraz kupilem i jestem zadowolony. Do tego mozesz odraz udokupic 2 pada tu w bardzo przystepnej cenie.
 
Na allegro widzę Xboxa z 20 gb dyskiem, dwoma padami i trzema grami, dwie z nich: Lego Batman (nie wiem czy dobre, chyba lipa) i Pure (nawet dobra ścigałka) za 899 zł. A Ty mnemic ile dałeś?
 
do wersji Arcade dostajesz kartę pamięci 256 mb. ja mam od ponad roku i nie narzekam na brak miejsca na sejwy.
 
Faktycznie, mnemic, kozak opcja. Może sam kiedyś sobie kupię, chociaż bardziej bym się skłaniał ku ps3. :P
 
Nie narzekam, zwlaszcza ze dokupilem sobie ufc 2009 za 90 zl, tez ze sklepu gram :) Wiec za niecaly tysiac, mam xboxa z dyskiem, dwoma padami, Forza3, Halo ODST, Pure i UFC. Do tego Batman Lego, kotry wyglada bardzo sympatycznie i cukierkowe Banjo Kazooie. Poki co to mi to wystarczy i osobiscie sam polecam taki zestawik.
 
A ja mam takie pytanie:
Ma ktos link do spolszczenia Dragon Age Origin ? od skidrow
 
Zapowiada sie nowa gra o MMA:


http://www.valhalla.pl/news22410-Jeszcze-wiecej-MMA-na-konsolach.html
 
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7999214,Mortal_Kombat_wraca__Gra__nie_film__plus_zwiastun_.html
 
Back
Top