Gainer od IHS Technology - IRON MASS 20

Szady

MMARocks
Cohones
iron-mass.png

Iron Mass 20
7000 g​

Środek spożywczy zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców.

Iron mass 20 jest przeznaczony dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowe i siłowo-wytrzymałościowe pragnących uzupełnic swą dietę wpełnowartościowe białka pochodzenia zwierzecego, wolnowchłanialne weglowodany złożone, oraz witaminy. Iron mass 20 charakteryzuje się wysoka wartością odzywczą, znakomita przyswajalnością , oraz gęstą kremową konsystencją o przyjemnym smaku i zapachu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróznicowanej diety. Pamiętaj ze tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Skład: maltodekstyny niskocukrzone, mikrofiltorowny koncentrat białek serwatkowych, kazeina micelarna, koncentrat białek mlecznych, dl-alfa-tokoferol, moznazotan tiaminy, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, amid kwasu nikotynowego, d-pantotenian wapnia, kwas pteroilomonoglutaminowy, d-biotyna, cjanokobalamina, kwas l-askorbinowy, substancja słodząca : sacharynian sodu, sukraloza, zagęstniki : guma guar, guma ksantanowa, aromaty.

Tabela wartości:

iron_mass-tab.png


Stosowanie: 1 porcje (100.G) odpowiadającą 3 pełnym miarkom produktu rozpuścić w 400ml wody lub mleka, spozywać 1 porcje po treningu oraz 1 porcje rano do sniadania. W dni bez treningu spozywać 1 porcje do śnadania oraz 1 porcje miedzy posiłkami w ciągu dnia.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Ja nie jestem w temacie gainerów, z IHS szamię BCAA Plus i okresowo Crea Plus i Beta Energy. Do tego vitargo i białko Optimuma i jestem w domu ;)
 
Próbował ktoś ?
Ja mam jeszcze około kilograma.

Kupiłem kilka miechów temu i jak ćwiczyłem czy coś próbowałem działać w kierunku przytycia to robiłem sobie szejki.Zamawiałem czekoladowy smak(jeśli chodzi o tego typu odżywki to najbardziej tolerancyjny smak dla mnie) i brakło na magazynie i zaproponowali ciasteczkowy. Zgodziłem sie bo już w sumie miałem w nosie jaki smak tylko żeby było.Zależy kto co lubi ale na prawde nie polecam tego smaku choć ja mieszałem z kakao i jest do przeżycia.Jeśli chodzi o rozpuszczalność to daje rade i po dobrym wymieszaniu ani razu nie trafiłem na gródke.Jeśli chodzi o efekty to waga poszła do góry(jakieś 2.5 kg w 5 tygodni a miska trzymana 6/10) tylko jedyny minus jest taki jak przy każdym gainerze/bulku (bo patrząc na skład można go tak delikatnie nazwać) ,że brzuch wywala konkretnie.Nie jestem wciągnięty jakoś mocno w temat odżywek ale jakby w tej było mniej węglowodanów mogła by być lepsza.Jeśli taki szejk miałby zastąpić pełnowartościowy posiłek(NA KTÓRY KTOŚ NIE MA CZASU!) to nadaje się w sam raz.O innych smakach się nie wypowiem bo nie próbowałem.Odżywce daje 8/10.
 
jak brzuch wywala to nie wina gainera, tylko duzej ilosci plynu w szybkim tempie
 
Back
Top