Góry - rekreacja, turystyka, wspinaczka

Poleci ktoś może konkretną trasę w górach świętokrzyskich na rower? Najchętniej pętla może być po ubitej nawierzchni byle by nie było zakazu wjazdu na szlak.
Ja mam najbliżej z warszawki tam właśnie i ostatnio mnie nosi żeby góry zobaczyć. Kiedyś mialem takie założenie zeby co najmniej raz w roku być w górach i się udawało ale teraz przez to zycie kureskie...to już marne szanse
 
Poleci ktoś może konkretną trasę w górach świętokrzyskich na rower? Najchętniej pętla może być po ubitej nawierzchni byle by nie było zakazu wjazdu na szlak.
Ja mam najbliżej z warszawki tam właśnie i ostatnio mnie nosi żeby góry zobaczyć. Kiedyś mialem takie założenie zeby co najmniej raz w roku być w górach i się udawało ale teraz przez to zycie kureskie...to już marne szanse
Do mnie pociągiem w 2.5h zajedziesz, a stąd to już rzut beretem do Wisły, Ustronia, Żywca.
 
Do mnie pociągiem w 2.5h zajedziesz, a stąd to już rzut beretem do Wisły, Ustronia, Żywca.
Moje ulubione góry. Kiedyś Szczyrk to była podstawa moich planów wakacyjnych i baza wypadowa a potem każdy kawałek Beskidów chciałem zaliczyć z buta. Najlepsze góry jak dla mnie.
 
:redford:

Polecam stronke. Fajnie opisane szlaki ze zdjęciami, poziomem trudności, długością wędrówki itd. Słowacka strona też uwzględniona, równie bogata co polska, też planuje kiedyś tam sie wybrać

Krywań czy Koprowy Wierch wyglądają bardzo zachęcająco

http://natatry.pl/
Masz coś o Beskidach?
 
Na bieżąco śledzę ten profil na FB, wiele razy info tam zamieszczane pomogło:

 
Siema. Był ktoś na Sławkowskim Szczycie? Panna, która ma strachy, da radę? Przez Szpiglasową przeszła, była na Wrotach Chałubińskiego, polskie Tatry Zachodnie zeszła całe, ale na Kozi od Pięciu Stawów nie dała rady, a na szlaku na Kościelec wymiękła już na Karbie. Słowackich Tatr nie znam w ogóle, nie chciałbym jakiejś spektakularnej wtopy. Pozdro.
 
Sorry za post pod postem.

Ja na ten ten rok mam zacne plany i mam nadzieje, ze pogoda bedzie laskawa. Szpiglasowy. Świnica, Koscielec, Rysy od slowackiej strony, Krzyzne i moze ktorys z Granatow

A byłeś już tam wcześniej? Polecam wejść na Krzyżne i pójść sobie Orlą przez Buczynowe Turnie aż do Zadniego Granatu, stamtąd zejść do Hali Gąsienicowej zielonym szlakiem. Mega fajnie! Nie byłem na innych odcinkach Orlej, ale na tym nie jest jakoś ekstremalnie, choć wiadomo, że to nie dla każdego - jest ekspozycja, dużo po łańcuchach. A Kościelec to chyba najpiękniejszy szczyt w Polskich Tatrach Wysokich, szlak tez bardzo atrakcyjny, a nie zajmie całego dnia.
 
Back
Top