Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
W linku z zawodnikami w 1 poście Jewtuszko w 84kg wrzucony, pomyłka czy celowo?
Jak najbardziej celowo. Dużo mówiło się o jego walce z Kułakiem, nie wyobrażam sobie Kułaka w 77, a Irokeza w 84 już jak najbardziej, a najbliżej to chyba Catchweight.
 
Kto rywalem dla Narkuna:

Jiri Prochazka
Hans Stringer
Joachim Christensen
Andre Muniz
Luiz Cane
Trevor Prangley
 
Nie czaje do końca o co chodzi ale chętnie się pobawie. Biorę Różala :D
 
Ehh moi ulubieni zajęci. Jak żyć.
Z braku laku biorę Maćkowiaka. I wielki szacun za inicjatywę i chęci! :)
 
Gala KSW 34: MAŃKOWSKI VS. SAIDOV III w Mikołajkowe późne popołudnie o godzinie 17:00, Link do czatu wyślę jutro, pojutrze
Niedziela 06.12.2015 r. 17:00

Każdy z managerów, który posiada zawodnika, który walczy na tej gali, może już wysyłać mi plan taktyczny na walkę, tutaj na stronie na moim profilu ;), chyba że bardzo chce e-mail

[email protected]
 
Gala KSW 34: MAŃKOWSKI VS. SAIDOV III w Mikołajkowe późne popołudnie o godzinie 17:00, Link do czatu wyślę jutro, pojutrze
Niedziela 06.12.2015 r. 17:00

Każdy z managerów, który posiada zawodnika, który walczy na tej gali, może już wysyłać mi plan taktyczny na walkę, tutaj na stronie na moim profilu ;), chyba że bardzo chce e-mail

[email protected]
Jak Kułak wypadnie z powodu kontuzji to Vaso wbija :D

Pytanie na przyszłość - Plan taktyczny to masz jakieś schematy?
 
Może niech każdy z graczy wpisze sobie w sygnaturze jakiego ma zawodnika. Jak uważacie?
 
Tu jest lista zawodników.
 

Attachments

  • KSWWWW.png
    KSWWWW.png
    69 KB · Views: 49
Bez spiny, przecież napisałem że jeśli jest wolny...

@topic
Gamer widzę zajęty, Bedorf na rozpisce wolny, ale jeśli faktycznie jest zajęty to biorę Michała Kitę.

Nie wiem skąd spinę wziąłeś w moim poście...
 
Tylko że musisz poczekać do mojej walki z Mamedem. Jak będę mieć pas to z czym do ludzi :lol:
Biorę Melvina!!! Chcę pojedynku z @defthomas. :lol: #zabichype

Liczę na co najmniej 63 dla Manhoefa.

Jak będzie dobry trash-talk, to wasi zawodnicy nie dośc, że będą mieli coraz lepsze miejsce na kartach, coraz częściej walczyć, to miłym okiem będę spoglądać ja Martin Lewandowski :D
 
Tak narazie wygląda wstępna rozpiska KSW 33,
Pytanie do MANAGERA CIPKA. Czy Strus może być rywalem dla Michała?
Dlaczego mam twarz Maćkowiaka a Radomski Bajora, i dlaczego mój zawodnik dostał tak słabego zawodnika? Jako menager mam zastrzeżenia co do wyboru zawodnika.
 
Tutaj już jest dobrze
Dlaczego mam twarz Maćkowiaka a Radomski Bajora, i dlaczego mój zawodnik dostał tak słabego zawodnika? Jako menager mam zastrzeżenia co do wyboru zawodnika.

Bo rywal był dobrany przed tym jak otrzymałeś Wallhaeda jak się nie mylę?. Skoro mówisz, że za słaby to wiedz, że jeżeli przepierdolisz tą walkę, to albo BYE BYE KSW, albo rzucę Cię na pożarcie dla jakiegoś młokosa, a jak wygrasz w jakimś nudnym stylu, to tak samo już łatwo w KSW mieć nie będziesz, ENGLISH SHIT... FUCKING JOKE.
 

Attachments

  • szza.png
    szza.png
    293.7 KB · Views: 51
Tutaj już jest dobrze


Bo rywal był dobrany przed tym jak otrzymałeś Wallhaeda jak się nie mylę?. Skoro mówisz, że za słaby to wiedz, że jeżeli przepierdolisz tą walkę, to albo BYE BYE KSW, albo rzucę Cię na pożarcie dla jakiegoś młokosa, a jak wygrasz w jakimś nudnym stylu, to tak samo już łatwo w KSW mieć nie będziesz, ENGLISH SHIT... FUCKING JOKE.
ja go wezme na przetarcie
 
ja go wezme na przetarcie

akurat z Tobą nie chcę wgl Moks rozmawiać, zjebałeś mi plany, co do swojej osoby, nie wiem czy Ciebie też nie rzucić na pożarcie, czy spokojnie pomalutku odbudować, nie wiem nie wiem...
 
Bo rywal był dobrany przed tym jak otrzymałeś Wallhaeda jak się nie mylę?. Skoro mówisz, że za słaby to wiedz, że jeżeli przepierdolisz tą walkę, to albo BYE BYE KSW, albo rzucę Cię na pożarcie dla jakiegoś młokosa, a jak wygrasz w jakimś nudnym stylu, to tak samo już łatwo w KSW mieć nie będziesz, ENGLISH SHIT... FUCKING JOKE.
Mój zawodnik pokonał Moksa który jest dużo wyżej w rankingu, broniąc jego interesów chce walki z lepszym zawodnikiem. Moimi propozycjami jest Bahari/Taylor #sawickiwmojej krwi
 
Back
Top