Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Dla zainteresowanych tak by wypadła w symulatorze gala KSW 33. Oczywiście to, że Kornik pokonał Erbsta, nie znaczy że na 10 walk z nim 10 by wygrał ;). Jest bardzo duży procent nieprzewidywanych wydarzeń. NP. Mamed w 1szej rundzie zdominował Cipka, żeby w 2giej być w stanie krytycznym, a w 3ciej zostać uduszonym.
 

Attachments

  • KSW 33.png
    KSW 33.png
    294.7 KB · Views: 76
Nie wiem jak masz na imię i nazwisko, z FEN spokojnie najpierw KSW, a tutaj widzę średnio z zainteresowaniem a zawodników sporo :D

PS.: aż nie wierzę, że nikt nie chcę zabawić się w Pudziao i rzucić parę razy tekstem, że tanio skóry nie sprzeda :D
 
Dobra nie wiem czy zawsze znajdę czas, ale mogę dołączyć i objąć Pudziana, moje gg powinieneś mieć zapisane.
 
PO KSW 33 niektórzy zawodnicy stracili bądź zyskali. Powoli zacznę robić rozpiskę KSW 34, musi być trochę więcej chętnych.
 

Attachments

  • saszzz.png
    saszzz.png
    69 KB · Views: 43
Okej, w sumie tak patrzę to nie potrzeba żadnego kontaktu, bo można na forum prywatnie w razie czego pisać :)
 
Narazie tak, ale jeżeli będzie słabe zainteresowanie wtedy będziesz mógł 2giego.
 
@Droni
Takie mam pytanko jak ja mam Vaso to mogę walczyć z tymi 3 z kat piórkowej? Czy mogę przejść do wagi lekkiej? co dla Vaso nie jest problemem.
 
@Droni widziałem przed chwilą czy zgadzam się na walkę z Saidovem. Jasne, że tak.

BTW. To ja w ogóle mam jakiś wpływ na decyzję z kim mam walczyć? ;)
 
To bardzo dobrze, dzięki.

Ps. Jako Vaso jestem wszechstronny i nie boję się nawet wygrać z zawodnikiem o 30 kg cięższym :D Jeżeli wiecie o co mi chodzi :P

To może BOB SAPP albo Butterbean :D?, jeżeli gra w chuj by się rozkręciła to byłoby to możliwe ale narazie zajmiemy się EMMEMEJ.
 
Tak narazie wygląda wstępna rozpiska KSW 33,
Pytanie do MANAGERA CIPKA. Czy Strus może być rywalem dla Michała?
 

Attachments

  • KSW 33.png
    KSW 33.png
    284.9 KB · Views: 59
Jeżeli AtTheReem powie, że nie :D to poszuka się kogoś odpowiedniejszego, chciałem Strusa ze względu, że dawno nie walczył :D
 
Jeżeli gra potencjalnie miałaby około 50 chętnych, mógłbym nawet streamować rozgrywkę na twitchu włącznie z zapowiedziami Kasty/Wójcika + Entrance :D
 
Back
Top