Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Biedne istoty, bardzo dobre kino. To jest wręcz must watch moim zdaniem. Na początku miałem takie wrażenie, że jest mocno dziwaczny i będzie dużo LPG, ale na prawdę jest to bardzo, bardzo dobry film i to pod wieloma wzgledami. Sceneria, dialogi, gra aktorska, dosc ciekawy motyw(przynajmniej moim zdaniem). Po filmie na prawdę można dojść do refleksji na temat transhumanizmu.
Polecam.
Dziwne, że nikt nie widzi, że w tym filmie hordy napaleńców bzykają małe dziecko (pierwsze akty - dziecko w wieku ok 4 lat) w ciele dorosłej kobiety. Jakże światowo patrząc na plotki o amerykańskich elitach.
 



F465A141-C3A2-4C56-B539-D283E808B5F9.gif
 

Ktoś tu chyba juz polecał. W każdym razie warty obejrzenia.
 
W końcu obejrzałem Diunę część pierwszą. Długo się do tego zabierałem. Nie będę się rozpisywał ale jednym zdaniem - wybitny przedstawiciel gatunku. Nawet mojej żonie się podobało a to już ewenement jesli chodzi o tego typu filmy.
Film ogarnąłem wczoraj zamiast marnować czas na cyrk.
 
Wczoraj powtórka Diuny, żeby sobie przypomnieć przed czwartkową drugą częścią. Ależ to ma klimat, ależ to jest wizualna uczta dla oka :antonio: Już się nie mogę tego czwartku doczekać :corn:
Ja też nie czekam na żaden vod tylko w piątek lecę do kina. Książki zamówione X6 w takim fajnym boxie. Długo nie mogłam się zabrać ale w końcu trzeba było. To uniwersum na lata. Dwie części filmu to dopiero pierwsza książka. Zostaje 5. Jeśli ta adaptacja dobrze się sprzeda to będą kręcić filmy do oporu. Już robię miejsce na półce z płytami.
 
Ja też nie czekam na żaden vod tylko w piątek lecę do kina. Książki zamówione X6 w takim fajnym boxie. Długo nie mogłam się zabrać ale w końcu trzeba było. To uniwersum na lata. Dwie części filmu to dopiero pierwsza książka. Zostaje 5. Jeśli ta adaptacja dobrze się sprzeda to będą kręcić filmy do oporu. Już robię miejsce na półce z płytami.
Nie sądzę żeby film zaszedł dalej niż poza Mesjasza Diuny :fjedzia:
 
Nie sądzę żeby film zaszedł dalej niż poza Mesjasza Diuny :fjedzia:
Zobaczymy jakie będą dochody części drugiej. Pierwsza zarobiła ale nie jakos oszałamiająco. Jak na mainstrim to dość niszowy film, jak śmiesznie by to nie zabrzmiało. Teraz jest większy hajp na cześć drugą. Jak zwykle wszystko zależy od pieniążków. Jak się sprzeda to wycisną temat do końca.
 
Zobaczymy jakie będą dochody części drugiej. Pierwsza zarobiła ale nie jakos oszałamiająco. Jak na mainstrim to dość niszowy film, jak śmiesznie by to nie zabrzmiało. Teraz jest większy hajp na cześć drugą. Jak zwykle wszystko zależy od pieniążków. Jak się sprzeda to wycisną temat do końca.
Fabuła po drugim tomie jest, moim zdaniem, zbyt trudna do ekranizacji chyba, że zrobią pustą masówkę bez żadnej treści byle były lasery, pedały i Murzyni jak te całe Gwiezdne Wojny :fjedzia:
 
Back
Top