Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.


:juanlaugh:
1000000196.jpg
 
Plan na wieczór, a odpalę sobie "Czas Mroku" bo nigdy nie widziałem, a podobno dobry. Oglądał ktoś?
 
Nawet do piratów z Karaibów musieli się dobrać jakby tam nie było ani jednej silnej roli kobiecej. Mam dość.
Rola główna oczywiście damski małpiszon, bo przecież czarne małpiszonice też były piratami...
BB1hOz9D.img



Dobrze, bardzo dobrze - rozjebią se wszystkie franczyzy i nie będzie kaski by się rozrastać. A patrząc po obecnych ruchach to już im dużo nie zostało :waldeklaugh:
 
Nawet do piratów z Karaibów musieli się dobrać jakby tam nie było ani jednej silnej roli kobiecej. Mam dość.
Rola główna oczywiście damski małpiszon, bo przecież czarne małpiszonice też były piratami...
BB1hOz9D.img



Bonusowo reżyserem ma być pan od TLOU czyli specjalista od gejowskiego kina erotycznego w wykonaniu starych brodatych dziadów.
To musi jebnąć.
 
Niedawno oglądałem, spoko do obejrzenia.
No ja po obejrzeniu wczoraj jestem naprawdę zachwycony tym jak zagrał Gary StaryCzłowiek. Wybitny aktor, film zgodny historycznie i dobrze nakręcony, skupiający na emocjach. Naprawdę dobre kino.
 
No ja po obejrzeniu wczoraj jestem naprawdę zachwycony tym jak zagrał Gary StaryCzłowiek. Wybitny aktor, film zgodny historycznie i dobrze nakręcony, skupiający na emocjach. Naprawdę dobre kino.

Oldman jedyny jasny punkt tego filmu.

Kupa pierdolenia dla łechtania ego Brytyjczyków, cały film mocno średni.
 
Hm, ten „rekordowy weekend otwarcia” to rekord, ale czego? Tego roku? To rozumiem, bo mamy dopiero 9 stycznia. Nie bardzo rozumiem tego rekordowy…

„Na wynik ten składają się: weekend otwarcia 5-7 stycznia oraz pokazy przedpremierowe, które – jak już wcześniej poinformowano – przyciągnęły ponad 400 tys. widzów. Sam weekend otwarcia wynosi natomiast 399 597 widzów, co czyni go dwunastym najwyższym weekendem otwarcia polskiego filmu w statystykach po 1989 roku.”

No bo chyba nie liczymy 400 tysięcy przedpremierowych łącznie z 400 tysięcy w weekend otwarcia do rekordowego 800 tysięcy w weekend otwarcia?
Teraz to już 2m... całe szkoły walą do kin :lol:
 

 
Talent mierny. W zestawieniu z Johnnym to w ogóle może się schować. No ale grunt że jest z wakandy.
Ayo Edebiri (95-) aż musiałem wygooglować kto to jest... :confused: :lol:
Głównie seriale i podkładanie głosu...
Czyli stosunkowo mało znana aktorka, a tutaj pewnie będzie wielki budżet...

Filmy...
Screenshot_2024-02-06-15-24-04-185~2.jpg

Seriale...
Screenshot_2024-02-06-15-24-30-792~2.jpg
 
Ayo Edebiri (95-) aż musiałem wygooglować kto to jest... :confused: :lol:
Głównie seriale i podkładanie głosu...
Czyli stosunkowo mało znana aktorka, a tutaj pewnie będzie wielki budżet...

Filmy...
View attachment 91257
Seriale...
View attachment 91258
Tym bardziej jest nadzieja że będzie klapa .
 
Strasznie irytująca laska w The Bear :siara:
A główną rolę zagrał tam Jeremy Ałlen White (170 cm) co zagrał ostatnio w filmie o tragicznej rodzinie wrestlerow... Kerry'ego Von Erich "Bracia ze stali" , z główną rolą Zac Efron (173 cm) Kevin'a gdzie wszyscy odtwórcy byli dużo niżsi niż ci autentyczne postacie, po 188 cm obaj...
Screenshot_2024-02-06-17-09-45-359~2.jpg

Screenshot_2024-02-06-17-06-22-271~2.jpg

Screenshot_2024-02-06-17-06-42-046~2.jpg



W kinach od 16.02...
 
Back
Top