Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.


Nie widziałem ale patrząc po zdjęciach to widzę że Gosling dołączył do miny załzawionego smutnego psiaka jeszcze jedną gdzie się uśmiecha. Nawet lubię kilka z nim filmów ale zawsze on jest najsłabszym ogniwem. Eskpresja figury woskowej. Jedynie w Blade Runnerze się sprawdził ale tam grał androida. Idealna obsada.
 
:irish:
2024_01_1_65b146a289caf-webp.90487
 

Attachments

  • 2024_01_1_65b146a289caf.webp
    314.9 KB · Views: 165
Przecież jak Amazon to zrobi, to będzie taka sama kupa jak Rings of Power i Cavill odejdzie po dwóch sezonach, żeby nie kojarzyli jego nazwiska z wielką kupą ( patrz. wiedźmin ).
Reacher, Boys, Terminal list, Invicible. Amazon jak chce to potrafi, kwestia kto będzie za to odpowiadał.
Dodatkowo Games Workshop bierze w tym udział, więc raczej nie pozwolą na wolną amerykankę.
 
Akurat Games Workshop sprzedaje licencje nawet największym żulom, bo mają w piździe co ktoś robi z ich marką, bardziej lubią pieniądze.
Wydawało mi się, że akurat wh40k dość mocno pilnują, ale nie siedzę jakoś wybitnie w temacie.
 
Reacher, Boys, Terminal list, Invicible. Amazon jak chce to potrafi, kwestia kto będzie za to odpowiadał.
Dodatkowo Games Workshop bierze w tym udział, więc raczej nie pozwolą na wolną amerykankę.

Ja już po prostu straciłem zaufanie do branży i jakąkolwiek nadzieję. "Boys" fajny przykład, bo fenomenalny serial, ale jednak ze względu na klimat idealnie wpisuje się w poprawność polityczną ( są różne rasy, LGBTQWERTY etc. ) i to nie razi przez format komedii, karykatury. Jednakże prawdziwy WH to jednak ciężki, mroczny klimat fanatsy, co już staje się problematyczne, bo musi trafić też do młodszej widowni.
 
Przecież jak Amazon to zrobi, to będzie taka sama kupa jak Rings of Power i Cavill odejdzie po dwóch sezonach, żeby nie kojarzyli jego nazwiska z wielką kupą ( patrz. wiedźmin ).
Reacher, Boys, Terminal list, Invicible. Amazon jak chce to potrafi, kwestia kto będzie za to odpowiadał.
Dodatkowo Games Workshop bierze w tym udział, więc raczej nie pozwolą na wolną amerykankę.
W dodatku Cavil też ma swoje trzy grosze do dodania jako producent.
 
Kolejny szort od AI


Siedzi ktoś w uniwersum W40K?
Od czego zacząć? Gry ((komputerowej, planszówka odpada, nie mam z kim grać)? Ksiązki? Komiksu?



Seria Hammer & Bolter:


Seria Pariah Nexus:


Z gier polecam Space Marine i Dawn of War (gra już wiekowa, ale nadal świetny RTS, aż szkoda, że THQ upadło i nikt nie kontynuował tego zacnego RTSa). Z innych mniejszych tytułów:
Mechanicus
Chaos Gate: Daemonhunters (podobne do X-com)
Shootas, Blood & Teef
SPACE HULK: TACTICS
WARHAMMER 40K: GLADIUS – RELICS OF WAR

Oprócz powyższych, jeśli jesteś techniczny, to warto sprawdzić bitewniaka, ale niestety ceny są spore. Mimo wszystko jest to na pewno bardziej dostępne dla pracującego niż kiedyś dla dzieciaka. Jeśli interesuje Cię system, ale nie chcesz wydawać kasy, ale spróbować to warto na promocji steam zakupić Tabletop simulator i zainstalować dodatek "Warhammera 40k". Powyższa gra umożliwia grę w bitewniaka bez wydawania kasy.

Z książek jest do wyboru do koloru. Osobiście mogę polecić The Lords of Silence. Książka ciekawa bo przedstawia historie "tych złych".
 
Back
Top