Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ale ten negroid pewnie tylko po to żeby pierwszy zginąć jak w horrorach lat 80 i 90-tych :jjsmile:
Edit.
Nawet nie wiedziałem że coś takiego powstaje, zobaczymy po premierze jaki będzie odbiór tego dzieła.
Ja też nie wiedziałem, dlatego się podekscytowałem. Początek trailera nawet mnie zainteresował, a negroid to po to żeby dostać nominację do Oscara , jeszcze tylko jakiś pedzio i można startować po statuetkę :beczka:
 
Ja też nie wiedziałem, dlatego się podekscytowałem. Początek trailera nawet mnie zainteresował, a negroid to po to żeby dostać nominację do Oscara , jeszcze tylko jakiś pedzio i można startować po statuetkę :beczka:
Ale Andrzeju wiesz że to jest serial? A seriale nie walczą o Oscary :beczka:
 
Screenshot_20240111-183250_Lite.jpg

:juanlaugh: :juanlaugh:
 

Zaczęliśmy to przed chwilą. Na początku mnie trochę odpychała typowa amerykańska psychoza kobieco-męska ale przetrwałem ten horror i zaczęło mnie interesować...

...ale wtedy jak zawsze przy takich filmach moja przetrwała pierwszą akcję suspens ale później kazała wyłączyć, mięczak :beczka:

Jak zawsze będę musiał obejrzeć do końca sam i chyba nawet wrócę do tego, może coś z tego być.
Dobra, dokończyliśmy. Można obejrzeć.

Głupkowaty trochę, dużo nielogiczności ale, że to film dla Amerykanów, to nawet nie zauważą, a dwa, że odkąd obejrzałem Cabin in the Woods to inaczej patrzę na te nielogiczne akcje :awesome:

Ładnie zrealizowany, podobały mi się zdjęcia, praca kamery. Trzyma w napięciu, kilka fajnych scenek, ale zdecydowanie był potencjał na więcej.

Można obejrzeć i nie żałować, później, tej półtorej godziny :fjedzia:
 
Sam film to jest wuj. Wczoraj jadąc autem usłyszałem w radiu muzykę z pana Kleksa. To jest dopiero wyjątkowej klasy gówno. Gdybym był dzieckiem to depresja i problemy w nauce gwarantowane.


Czy tam aby nie śpiewa ta skrzecząco-piszcząca dziouszka?

:zakręcony:
 
Back
Top