Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

James McAvoy w roli świra to powinna być gratka, tylko znowu po obejrzeniu trailera mam wrażenie jakbym właśnie obejrzał cały film i nie wiem czy będę chciał jeszcze raz :korwinlaugh:
To jest remake holendersko-duńskiego filmu sprzed dwóch lat. Ale fakt, McAvoy fajnie gra świrów i znając oryginał będzie miał tam duże pole do popisu.
 
To jest remake holendersko-duńskiego filmu sprzed dwóch lat. Ale fakt, McAvoy fajnie gra świrów i znając oryginał będzie miał tam duże pole do popisu.
No to słuchaj Pan teraz bo od wczoraj to za mną chodzi - tam w trailerze jest taki fragment jak ten facet co go McAvoy zaprosił do siebie w gości gdzieś się przechadza i nagle staje mu na drodze ten cichy dzieciak i otwiera usta - o tako:
Zrzut ekranu 2024-04-13 232515.png

Czy postać grana przez McAvoy'a to jest jakiś pedo i mu tak kazał robić bo mu dawał do papy?
 
Gdybyście mieli wskazać kanon polskiego kina, który trzeba znać, to co by to było? Buduję sobie osobny regał na blu-raye i czymś trzeba zapełnić :D

Za porady płacę dobrym słowiem i like'ami :)
Od siebie dorzucę:
Cicha noc
Seksmisja
Ziemia obiecana
Ogniem i mieczem
Ostatnia rodzina
Kanał
Róża
Dom zły
Wesele
Generał Nil
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
Pitbull
Rękopis znaleziony w Sarragossie
 
No to słuchaj Pan teraz bo od wczoraj to za mną chodzi - tam w trailerze jest taki fragment jak ten facet co go McAvoy zaprosił do siebie w gości gdzieś się przechadza i nagle staje mu na drodze ten cichy dzieciak i otwiera usta - o tako:
View attachment 96467
Czy postać grana przez McAvoy'a to jest jakiś pedo i mu tak kazał robić bo mu dawał do papy?
Nie, chodzi o coś innego. Ale nie będe spoilerował jak Cię zainteresował film. Polecam obejrzeć oryginał, bo to dobry thriller.
 

Ogniem i mieczem


Właśnie coś się dziwnego stało z prawami do dystrybucji tutaj. Zarówno "Potop" jak i "Pana Wołodyjowskiego" udało mi się kupić bardzo tanio w steelbooku w wersji Blu-Ray plus DVD, natomiast jeśli chodzi o "Ogniem i Mieczem" to:



:childcry:


Już dużo taniej można kupić perełkę na VHS.
 
No to słuchaj Pan teraz bo od wczoraj to za mną chodzi - tam w trailerze jest taki fragment jak ten facet co go McAvoy zaprosił do siebie w gości gdzieś się przechadza i nagle staje mu na drodze ten cichy dzieciak i otwiera usta - o tako:
View attachment 96467
Czy postać grana przez McAvoy'a to jest jakiś pedo i mu tak kazał robić bo mu dawał do papy?
Język mu upierdolił.
 
Tak ja ty napierdalasz rekiny z pięści.

:DC:
No, ale my się nie ruchamy. Także smacznej psiej spermy... Czy tylko ruchasz je w dupę? Czy nadstawiasz?

Także tak, młody...

Jak masz słabą bajerę, to lepiej nie baw się w utarczki słowne,

już lepiej psom do wylizania wystaw swoją małą torbę.:beczka:
 
Czy ja wiem.. zły nie jest, ale rewelacji też nie ma.

Tak jak wcześniej wrzucałem Mandy z 2018 bardziej mi się podobało.

Obejrzane niestety niecałe bo przysnąłem. Nie spodziewałem się że Cage zagra jeszcze w filmie nie budzącym uśmiechu politowania. Jak dla mnie komiksowe klimaty są bardzo dobre
 
Back
Top