FightPass za darmo

kamciono5

Jungle Fight
Welterweight
witam wszystkich

Jako że od dłuższego czasu tylko przeglądam forum i bardzo rzadko cos tam pisze ( tylko w zakładce bukmacherskiej)i nic nie wnoszę do świetnej społeczności cohones uznałem, że przyda się tutorial odnośnie fightpassa (aktualnie za darmo).

Ostatnio przeglądałem forum (troszkę na chacie) i dużo osób ma problem z fightpassem nie pod względem wykupienia tylko regionalnym także postaram się wytłumaczyć jak odpalić fight pass bez restrykcji u nas (tzn. PL) i podrzucę wam jak można mieć fightpass za darmo a jak ta "okazja" się skończy to za 2-8 euro dożywotnio.

Nikomu na pewno nie chce sie czytać jakiegoś pierd***nia to przejdę od razu do rzeczy.

[Zakładając że użytkownik korzysta z przeglądarki google chrome]

Przede wszystkim musisz zainstalować rozszerzenie hola https://chrome.google.com/webstore/...n-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=pl . Po instalacji przeglądarka zrestartuje się i możemy przejść do kolejnych kroków.
To jest prosty vpn a zabezpieczenia ufc.tv nie wymagają lepszego :)

Wchodzimy na stronkę https://www.ufc.tv .
Następnie ustawiamy ip, które ma być widoczne z zewnątrz dla tej strony.
Naciskamy na ikonę holi

1.PNG


Następnie zmieniamy ip konkretnej strony (w tym wypadku ufc.tv) na państwo, w skrócie, w którym ufc nie ma podpisanej umowy transmisyjnej w telegracie.

2.PNG


Po ustawieniu przekierowania adresu, musimy usunąć pamięć podręczną ( wiele osób pierd**li że to w cookies są dane odnośnie lokalizacji ale to nie prawda. Wszystkie dane przechowywane są w local storage.

Żeby było łatwiej i szybciej wchodzimy w ustawienia przeglądarki i usuwamy i jedne i drugie dane: local storage i cookies.

3.PNG


4.PNG


Następnie zamykamy przeglądarkę i odpalamy ją ponownie.

Wchodzimy na stronkę ufc.tv i rejestrujemy się na niej (jeśli ktoś miałby problem z tym jak to zrobić śmiało piszcie chętnie pomogę :) ).

5.PNG


6.PNG


Kolejny widok to formularz rejestracji. Możecie tam pisać głupoty (nawet mail może być fakowy ;) ).

7.PNG


Tylko musicie zaakceptować regulamin i nacisnąć "Zarejestruj (Sign Up)"


8.PNG


Następnie bez wpisywania danych po prostu wpiszcie kod na darmowego fightpassa, który można wpisywać przez cały czas (czyli np. masz fightpass do piątku to w piątek znowu wpisujesz ten kod i masz darmowego fightpassa na następny tydzien i tak dalej i dalej.... aż zablokują kod, z tego co wiem będzie zablokowany w marcu :) ).

10.PNG


Po tym zabiegu pokaże ci się widok, że masz fightpassa za frajer i naciskasz "submit".


11.PNG


Gratulacje masz figtpassa bez podawania swoich danych. Teraz tylko naciśnij wróć do ufc fight pass i korzystaj z przywilejów :).



Jeśli kod się skończy

Możliwe, że pojawią się nowe problemy (tzn. kod out), jako że ufc.tv obsługiwane jest przez kilka osób, a jakby nie było utrzymanie takiej apki nie należy do rzeczy najłatwiejszych, więc jakieś drzwi pozostaną otwarte.

[Tutaj jest tylko moja myśl]
Jeśli nie byłoby kodów to najlepszym rozwiązaniem byłoby zakupić fp na stronie o niższym poziomie internetu. Koszty oscylują od 1.5 euro do 8 euro dożywotnio.

j79q9x.png

fFnMKb


Ze zrozumiałych powodów nie mogę za dużo się produkować o tym, ale myślę że każdy z was domeny onionowe da rade ogarnąć ;).


Z góry przepraszam was jak coś zjebałem, ale piszę to kapkę zrobiony. Jeśli coś źle napisałem najeb**y proszę poprawcie mnie, żeby reszta użytkowników na nic się nie nadziała.

Mam nadzieję że kolejne UFC wszyscy będziemy oglądać w fajnej jakość i bez przycięć ;)

Jeśli będziecie mieli pytania/uwagi piszcię śmiało, bo nie ma ludzi nie omylnych a ja po pijaku to już wgl XD :)
 
Last edited:
Back
Top