1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Fighters Arena Łódź – informacja o ważeniu

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Aug 27, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    Fighters Arena Łódź – informacja o ważeniu

2. KingDante

KingDante BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    968
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Zamiast inwestować kasę w zapraszanie gości honorowych i na Suprona to zakontraktowali by jakiegoś przeciwnika Nastuli na poziomie. Bardzo szanuje Pawła jako sportowca, ale żeby brać gościa, z wagi niżej i do tego – gościa, który naprawdę jest słabym fighterem nawet na LHW. Ludzie, którzy piszą że Pawłowi należy się taki przeciwnik po długiej przerwie chyba upadli na głowę, wystarczy przeczytać wypowiedzi Pawła odnośnie Pudziana, a następnie porównać przeciwników celebryty i taki Kawaguchi to jest inna planeta niż Masuda jeśli chodzi o walki w HW. To jest jakiś żart. Ja interesuje się już mma od wielu lat i miałem okazję być na pierwszych galach w PL, gdzie były różne match upy- ale to jest kosmos- to zestawienie to jest obraza dla Pawła Nastuli. Proszę redakcję o zrobienie wywiadu z Pawłem i zapytanie się o ten żenujący match up w kontekście jego szydery z Pudziana. Nie jestem fanem tego ostatniego, ale razi mnie to że ludzie- nawet wybitni- nie potrafią po prostu siedzieć cicho i skupić się na swojej karierze zamiast na komentowaniu karier innych. Co do organizatorów to porażka- na taki main event za darmo bym nie poszedł……….komedia

3. Razor_BoxingNews.pl

Razor_BoxingNews.pl Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    501
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Ja Pawła bardzo szanuję i będę mu kibicował z kim by nie walczył. Ale fakt jest Faktem, że Pride to to nie będzie.

4. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Dante sam możesz zapytać: http://www.palat.com.pl/NASTULA/index.htm (zakładka kontakt).

5. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,487
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    KingDante trochę przesadzasz, spójrz kiedy Nastula ostatnio walczył, jak to wypadło, oraz kiedy jeszcze wcześniej walczył. Odpowiem: ponad 2 lata temu, słabo, znów prawie 2 lata wcześniej. Biorąc to wszystko pod uwagę, wybór takiego a nie innego zawodnika jest zrozumiały. Z drugiej strony zgodzę się z Tobą, że przeciwnik nie jest na miarę umiejętności Pawła oraz przede wszystkim naszych oczekiwań. Mam nadzieję, że to właśnie tak na przetarcie i po udanym powrocie Paweł będzie dostawał godnych siebie przeciwników

6. KingDante

KingDante BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    968
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    To nie chodzi o moje oczekiwania, ale o to co Paweł mówił np. o Pudzianowskim. Mówił coś o robieniu w spodnie, a ten żółtodziób w MMA bierze walki z Kawaguchim(tak wiem, nie jest to tuz wagi ciężkiej ale inny świat niż Masuda), czy TImem Sylvią, a co robi nasz weteran PRIDE?? Komedia. Nie rozumiem Nastuli i jego menadżerów. Dla mnie Paweł jest przeciętnym fighterem MMA, co jest spowodowane tym, że późno rozpoczął starty w tej formule i dokonywał złych wyborów jeśli chodzi o matchupy, ale przez ten swój trash talk, jego następna walka nabrała wymiaru ŻARTU. Nie rozumiem kogo może bawić- interesować, mistrz olimpijski i legenda polskiego sportu bijący „małego” słabego Japończyka, przecież takie walki nie mają żadnego sensu- i dla mnie to jest karykatura MMA a nie walki freaków. Nie bawią mnie polscy bokserzy obijający kelnerów(diablo rządzisz)- ale oni chociaż biorą gości ze swojej wagi……..

7. Marco

Marco Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    242
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Najpierw to trzeba postawić pytanie czy Nastula miał jakikolwiek wpływ na wybór tego przeciwnika…

8. d-amian-enp

d-amian-enp Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,554
    Zdobyte Lajki:
    1,076
    Punkty:
    1,790
    Nikt chyba tutaj nie zakłada nawet przegranej Pawła ale gdyby dostał przeciwnika z dużo wyższej półki i ten go poskładał to nie byłoby sensu robić takiego powrotu. Musiał na pierwszą walkę dostać słabszego przeciwnika ale nie można się też nie zgodzić z KingDante, słabszego a marnego to jest lekka różnica.

9. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,841
    Zdobyte Lajki:
    221
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Gdyby Yoshida wszedł do ringu z Nastulą.. pojechałbym od razu! Szkoda że już skończył..

10. Miedziak

Miedziak BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    904
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Gdyby do ringu z Nastulą miałby wejść Yoshida to raczej zrobiliby to w Japonii.

11. Bodzio44

Bodzio44 Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    330
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Zgoda Paweł powinien dostać przeciwnika na przetarcie ale prezentującego jakiś poziom ;/
    Nastek mówił że czuje sie na siłach stanąć do walki z Kitą i Grabowskim a tym czasem będzie walczył z kimś z kim poradził by sobie bez większych problemów cały top10 HW Polskiej i co najmniej top5 LHW.
    Odważę się powiedzieć że nawet jeden z bohaterów freakshow na KSW14 dał by rade Przemek Saleta który jak sam przyznaje nie jest zawodnikiem MMA.

Share This Page