Fight Game Podcast

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
FG_PODCAST-03-490x460.png


Na początek wrzucam trzy najbardziej mnie interesujące podcasty:

1. Paweł Kowalik



2. Wojsław Rysiewski



3. oraz...Wojtek Mrozowski



Postaram się na bieżąco aktualizować tematy chyba że znajdzie się ktoś do pomocy :)
 
Też polecam podcast, słucham od pewnego czasu. Właśnie nadrobiłem Wojtka :D Powiem tak, byłby z niego dobry polityk :D
 
Też polecam podcast, słucham od pewnego czasu. Właśnie nadrobiłem Wojtka :D Powiem tak, byłby z niego dobry polityk :D

A mi się właśnie bardzo podobało jak tłumaczył pewne tematy. W niektórych miejscach rzeczywiście trochę uciekał ale fajnie też powyjaśniał co niektóre kwestie :) Generalnie sam podcast bardzo na plus
 
A mi się właśnie bardzo podobało jak tłumaczył pewne tematy. W niektórych miejscach rzeczywiście trochę uciekał ale fajnie też powyjaśniał co niektóre kwestie :) Generalnie sam podcast bardzo na plus
W wielu miejscach unikał odpowiedzi krążąc dookoła, w wielu zwyczajnie ściemniał. Ale nie mnie oceniać, nie jestem już na szczęście ludziem z branży :bayan:
 
Polecam odcinek z Manolo. Bardzo ciekawa historia BJJ w Polsce.
Wojki, Żmije, Mrozy - nie ma podejścia do Manolo.
Inne zamierzam nadrobić.
 
Polecam odcinek z Manolo. Bardzo ciekawa historia BJJ w Polsce.
Wojki, Żmije, Mrozy - nie ma podejścia do Manolo.
Inne zamierzam nadrobić.
No to jest taka historia, że nawet gdyby tylko 1/3 z niej była prawdą (nie mówię że tak właśnie jest), to i tak mózg rozjebany. Również polecam.
 
Back
Top