Fight Club: Kumite - przedtreningówka dla fighterów!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks



Zapraszamy do przeczytania artykułu przybliżającego działanie przedtreningówki stworzonej specjalnie dla zawodników sportów walki! Produkt z serii "Fight Club", której Karolina Kowalkiewicz jest twarzą.



Kumite to bardzo kompleksowa odżywka przedtreningowa mająca na celu maksymalizację formy sportowej, poprawę efektów treningowych i zapobieżenie negatywnych objawów powodowanych nadmiernym wysiłkiem (pogorszenie samopoczucia w trakcie intensywnego wysiłku wynikające ze zmęczenia i/lub odwodnienia przebiegającego z utratą kluczowych elektrolitów).


Pełnego tekst dostępny na: https://sklep.mmarocks.pl/Fight-Club-Kumite.
http://www.mmarocks.pl/sklep-mmarocks/fight-club-kumite-przedtreningowka-dla-fighterow
 
20706977_10207097990687371_1465199711_o.png

Nie za dużo tego?
 
20706977_10207097990687371_1465199711_o.png

Nie za dużo tego?

Tego typu wpisy dziś są gwarancją naszego istnienia w Internecie. Ilość newsów ani innych materiałów, które Wam zapewniamy, nie zmniejszyła się i nie zmniejszy. Będzie wręcz przeciwnie, dzięki sklepowi, fajnych rzeczy będzie więcej, bo będzie nas stać na sfinansowanie różnych inicjatyw :) Będę wrzucał tego typu informacje (bo zostałem do tego wyznaczony) i to już będzie normalny widok na naszych wszystkich kanałach promocyjnych. Wpisy takie traktuj jak strony z reklamami w czasopismach - dzięki nim czasopismo utrzymuje się na rynku, a przewrócenie kartki z reklamą zajmuje czytelnikowi sekundę. Tak samo tutaj, jeśli nie interesują Cię wpisy o suplementach, nie musisz w nie wchodzić i czytać, ale traktuj je jako część finansującą MMARocks/Cohones :) dzięki za zrozumienie!
 

Janek jaki dzióbek zrobił :))
Pamiętam , to były dobre walki Jana.
Jestem ciekaw, czy w grudniu znowu do Katowic czasem KSW nie zawita. To nie jest wykluczone.
Ja jednak wolałbym nowoczesną halę w Krakowie. Może by tam wtedy Drwala wrzucili na kartę? Tomek mówił,ze wszystko zależy, jak się będzie czuł na R8 po przerwie...Dodatkowo walka musiałaby być szybka i bezproblemowa (albo wcale do niej nie dojść).
 
Back
Top