Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Ja sprzedałem Lukaku (Jesusem gra mi się świetnie nie chcę tego zmieniać narazie), kupiłem Martiala okazja za 195.000 się trafiła, jak mi się będzie słabo nim grać wrócę do Taisona który wymiatał w moim składzie.

Może ktoś by coś doradził coś dobrego na zmiany w środku pomocy bo kasy jeszcze zostało a i nagrody będą to trochę dojdzie :D
View attachment 12757
Koniecznie Fabinho i Fred, a na śpo Firmino, De Bruyne albo Eriksen.

A to na przyszłość:
Lo najlepszy z pl Mendy.
A na bramkę lepiej Alisson.
 
Lo Alex Sandro a z tańszych Mario Rui, Dalbert.
So w trybie natychmiastowym zarzucaj najlepszego so serie a Skriniara i zamiast Bonucciego to albo Manolas albo Benatia.
Spd Najlepiej Matuidi.

Najpierw skup się na so i lo a potem inwestuj dalej w zawodników.
W tym ustawieniu pjanic z matuidi dadzą radę na spd? Co do Sandro to jest na liście życzeń tylko to droższy zakup będzie.
 
W tym ustawieniu pjanic z matuidi dadzą radę na spd? Co do Sandro to jest na liście życzeń tylko to droższy zakup będzie.
Pjanicem nie grałem, Matuidi jest mega dzikiem, niby niski a co chłop robi to głowa mała. Zamiast Pjanica to może lepiej Milinkovic Savic.

Powymieniaj zawodników i wyślij w futbinie jak to wygląda, tych co podałem to w podobnych cenach są.
 
Pjanicem nie grałem, Matuidi jest mega dzikiem, niby niski a co chłop robi to głowa mała. Zamiast Pjanica to może lepiej Milinkovic Savic.

Powymieniaj zawodników i wyślij w futbinie jak to wygląda, tych co podałem to w podobnych cenach są.
No właśnie widzę że podobnie. Nawet może i taniej. Słabo coś mi aplikacja działa jak jestem w trasie więc ogarnie to później. Nad matuidim myślałem, ale kupiłem najpierw Szczęsnego. Pjanica raczej chciałbym zostawić bo ma dobre wolne i różne.
 
No właśnie widzę że podobnie. Nawet może i taniej. Słabo coś mi aplikacja działa jak jestem w trasie więc ogarnie to później. Nad matuidim myślałem, ale kupiłem najpierw Szczęsnego. Pjanica raczej chciałbym zostawić bo ma dobre wolne i różne.
W razie co to wiesz na kogo zmieniać, a jak Costa nie będzie hulał to Perisic w ruch.
 
Zrobiłem to pierwsza część SBC z Koke i z paczki padaka, aż odechciało się to robić.
 
Na sbc o koke wydałem 38 350 + karty z klubu.

Z paczek maks 10k :D
Także wszystkim tym fartuchom co trafiają zajebiste karty za to sbc - chuj wam w dupe.
 
Dobrze, że wyjeżdżam jutro na kilka dni, bo czuję, że rozpierdoliłbym tę konsolę. Po aktualizacji jest jeszcze gorzej. Nie dość, że już wcześniej była najbardziej pojebana rzecz w taktyce, czyli powrót do poprzedniej formacji przy zmianie taktyki na bardziej ofensywną, to teraz jeszcze to pogorszyli. Rozgrywka zamiast ulec poprawie to się pogorszyła. Ogólnie chujnia z grzybnią i patatajnią.
 
Ja dziś niespodzianka loguję się na konto a tam 10 paczek i wypożyczenie CR - to co było dodatkiem do gry edycji standard dziś przydzielili.
W żadnej paczce nic ciekawego (bodajże najlepszy traf 10.000 monet) , ale po sprzedaży wszystkiego wyszło +60-70.000 a więc nie jest żle.

Poluję na Mendy z City w wersji LM ale nie ma ich na rynku, wczoraj pojawił się jeden ale po paru minutach nie było.
 
Jeszcze wczoraj o tej porze się cieszyłem, że wracam do domu i odpocznę od pokusy grania na Xboxie w Fifę, bo byłoby ryzyko, że ja rozpierdolę. Ale transfer Mandżukicia IF odmienił wszystko, odblokował mi Cuadrado i Dybalę i teraz na 9 meczy bilans 6-2-1, z czego te trzy mecze których nie wygrałem to miały miejsce jak grałem bardziej rezerwowym składem i Mario siedział na ławce.
 
Jeszcze wczoraj o tej porze się cieszyłem, że wracam do domu i odpocznę od pokusy grania na Xboxie w Fifę, bo byłoby ryzyko, że ja rozpierdolę. Ale transfer Mandżukicia IF odmienił wszystko, odblokował mi Cuadrado i Dybalę i teraz na 9 meczy bilans 6-2-1, z czego te trzy mecze których nie wygrałem to miały miejsce jak grałem bardziej rezerwowym składem i Mario siedział na ławce.
Lepszy od Immobile? Sprawdziłem Perisicia i dla mnie mniej grywalny od Insignie. Pasuje mi on razem z Balde bo fajne kontry kontry lecą mi skrzydłami.
 
Lepszy od Immobile? Sprawdziłem Perisicia i dla mnie mniej grywalny od Insignie. Pasuje mi on razem z Balde bo fajne kontry kontry lecą mi skrzydłami.

Póki co to Mandzukic IF >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Ciro Immobile. Przepaść.
 
Lepszy od Immobile? Sprawdziłem Perisicia i dla mnie mniej grywalny od Insignie. Pasuje mi on razem z Balde bo fajne kontry kontry lecą mi skrzydłami.
nie wiem czy bez bana bo się nie logowałem na fife od tamtej pory, nie chce mi się grać już w tą gre
coinsy sprzedawałem całe na raz na stronce supercoinsy.pl po 35zł za 100k, ale teraz już się tego nie opłaca robić bo skupują po 20zł
 
nie wiem czy bez bana bo się nie logowałem na fife od tamtej pory, nie chce mi się grać już w tą gre
coinsy sprzedawałem całe na raz na stronce supercoinsy.pl po 35zł za 100k, ale teraz już się tego nie opłaca robić bo skupują po 20zł
A no właśnie tam patrzyłem i jak zobaczyłem że 20 zł tylko to mi się odechciało sprzedawać
 
Ranga pierwsza 1x wibita chyba :D mam taką nadzieję, 22 230pkt wbitych, a przy wyłączaniu fify ponad 1k pkt nadmiaru - 21 080, dosyć wolno wchodzi także musi być, bo inaczej z mojej męki będzie chuj.

Jutro będzie całkiem spory opening, bo 4 paczki za dr i g2 fut champions.

Żeby tak raz z jakimś profitem 200k+ to byłbym uradowany.
 
No i opłacało się wziąsc paczki wymienne że range 1 , naingollan 85 130.000 :)

Dużo kart też około 25.000 ze sprzedaży będzie .
Naingollan zostawię w składzie ,ale martiala if sprzedałem strasznie słabo mi się nim grało taison 3x lepszy na ls , choć za tą kasę kupiłem williana if z drużyny tygodnia zobaczymy jak się będzie spisywał .

Czekamy na nagrody za fc powodzenia wam i dobrych trafow
 
Ranga pierwsza 1x wibita chyba :D mam taką nadzieję, 22 230pkt wbitych, a przy wyłączaniu fify ponad 1k pkt nadmiaru - 21 080, dosyć wolno wchodzi także musi być, bo inaczej z mojej męki będzie chuj.

Jutro będzie całkiem spory opening, bo 4 paczki za dr i g2 fut champions.

Żeby tak raz z jakimś profitem 200k+ to byłbym uradowany.

Ja tydzień temu miałem około 2k zapasu chyba, a przez 7-8 godzin w nocy to zniwelowali i zabrakło mi tyle punktów, że nawet jakbym zagrał więcej jeden mecz i przegrał 3-0 to bym miał tę wyższą rangę...
 
Ja tydzień temu miałem około 2k zapasu chyba, a przez 7-8 godzin w nocy to zniwelowali i zabrakło mi tyle punktów, że nawet jakbym zagrał więcej jeden mecz i przegrał 3-0 to bym miał tę wyższą rangę...
Mi się udało utrzymać i wbiłem 1 rangę.

Jeszcze paczek nie otwierałem, na tel to nie otwieram, bo jak mi wypadnie z 4 paczek ikona, Cristiano, Suarez i Piątek to nie będzie takiego samego fanu z walkoutu.
 
Dlatego ja dziś grałem do 4 mimo że musiałem wstać 6:15 :juanlaugh:
Ale za to z paczki wyleciał mi Matudi którego chciałem kupić. Z racji tego że nie warto teraz sprzedawać w takich cenach za gotówkę to kupiłem kilku grajków. Perisić mi ni podszedł to kupiłem jeszcze lepszego Insignie. Dziś jeszcze kupię Cheliniego do tego
Screenshot_2018-11-01-10-00-37-223_com.ea.gp.fifaultimate.png
 
No to za dr wypadło mi - nic specjalnego, z 15k za zawodników, ale wypadł mi żeton draftu warty 15k to będzie można trochę się zabawić.
 
Wiedziałem, żeby brać coinsy za DR. Wziąłem paczki, najlepsze co wypadło to Gimenez z Atletico. Łącznie może gdzieś z 14k zarobię jak wszystkie rzadkie złote pójdą na licytacji, do tego zostawiłem sobie kontrakty.
 
Back
Top