Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Ja w ten weekend zagrałem beznadziejnie, większość porażek to chuj, bilans 17-12 a ostatnio było 17-8. Za SB to tylko 11k dostałem, bo z paczek to mnie opluli. Zbieram teraz na Alexa Sandro(xa division rivals monety biorę+kasa fut champions) będę modyfikowal pomoc. Idę bardziej pod serię a, ale mam 3 z pl Potm Lucas, Firmino(zmieniam na Fabinho) i ucl Frnandinho.
 
Zmiany dokonane :lol: Teraz jeszcze Alex Sandro na lo i poprawie wynik z fut champions :no dawaj:
4gkwuh.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jak tam u was w składach i wynikach?
 
Zmiany dokonane :lol: Teraz jeszcze Alex Sandro na lo i poprawie wynik z fut champions :no dawaj:
4gkwuh.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jak tam u was w składach i wynikach?
Screenshot_2018-10-23-12-07-39-934_com.ea.gp.fifaultimate.png

Wymienię jeszczę Allana na Mertensa. Choć już teraz gra się całkiem przyjemnie i coraz więcej wygrywam. Balde niby tylko 81 ale jest strasznie szybki i fajnie się nim gra.
 
Zrobiłem WBS z LM. Efekt? Dwóćh piłkarzy Szachtara, bramkarz i gośc z oceną poniżej 78 :crazy:

A niestety są to karty niewymienne... No nic, trzeba czekać na następny WBS z Ligą Mistrzów, może się przydadzą.
 
Zrobiłem WBS z LM. Efekt? Dwóćh piłkarzy Szachtara, bramkarz i gośc z oceną poniżej 78 :crazy:

A niestety są to karty niewymienne... No nic, trzeba czekać na następny WBS z Ligą Mistrzów, może się przydadzą.
Możesz robić ten wbs kilka razy. Ja zrobiłem 2. Natomiast z tego drugiego tj. ważne mecze lm dostałem piach straszny
 
Możesz robić ten wbs kilka razy. Ja zrobiłem 2. Natomiast z tego drugiego tj. ważne mecze lm dostałem piach straszny

z moim szczęsciem to nie opłaca się tego robic. Fakt, na WBS hybrydach (nie pamiętam czy narodowe czy ligowe) wyszedłem +5k + Morata, ale np. na tym WBS to jestem strasznie w plecy, bo Ci dwaj gracze to ni chuj ni w oko, a pomimo tego, że korzystałem z kart zalegających mi w składzie, to mógłbym na nich kilka tysięcy wyciągnąć.
 
Zrobiłem z 9 wymian UCL i trafiłem Sterlinga, Gabriela Jesusa i Gelsona Martinsa. O luju słodki ;) jutro w pracy może jeszcze porobię. Dobranoc.
 
Zrobiłem 4 SBC LM najlepszy traf Godin 91 ovl. Niestety nie gram Hiszpania ale leci na ławeczke.
 
Ja poprzednim razem trafiłem z ucl Fernandinho(mam w składzie), Tolisso, Barzagli, Fahrmann, Gelson Martins i kilka szrotu.

A tym razem z chyba 5 paczek Voght, Kagawa warci uwagi, a reszta to sam szrot i 1 duplikat.

Mam nadzieje, że dadzą wymienne to ten szrotu wtedy się przyda.
 
sprzedałem monetki za 750 zł
kupiłem sobie red deada i football managera :cool:
a reszta pójdzie na przyjemny weekend
A jaki jest przelicznik przy sprzedaży? Dużo razem nazbierałeś? Ja jakbym posprzedawał piłkarzy to ok 400 k.
 
ja sprzedawałem 100k za 35zł, można drożej ale mi się nie chciało pierdolić i puściłem całość na raz
jakby mi się chciało jebać w sprzedawanie tego pakietami po 100k to mógłbym po 45 wziąć

teraz sobie od nowa buduje skład
wczoraj 50k wyhandlowałem i złożyłem podstawową drużyne z premier league, ceny fajnie już spadają za takie karty jak Fred czy Rashford więc można sobie po taniości złożyć grywalny skład (+ mam czerwonego baillyego z fut champions i lucasa potma, może nie dostane bana :cool:)
 
ja sprzedawałem 100k za 35zł, można drożej ale mi się nie chciało pierdolić i puściłem całość na raz
jakby mi się chciało jebać w sprzedawanie tego pakietami po 100k to mógłbym po 45 wziąć

teraz sobie od nowa buduje skład
wczoraj 50k wyhandlowałem i złożyłem podstawową drużyne z premier league, ceny fajnie już spadają za takie karty jak Fred czy Rashford więc można sobie po taniości złożyć grywalny skład (+ mam czerwonego baillyego z fut champions i lucasa potma, może nie dostane bana :cool:)
Jest to jakaś myśl, do końca roku za plecaka powinno się zwrócić. A nie jest tak że mniejsze ilości łatwiej i bezpieczniej sprzedawać? A to na jakiejś stronie czy bezpośrednio graczom?
 
Pierd... ostatni raz biorę te paczki za nagrody w Division Rivals, zamiast pewnych monet na koncie to jakieś placki typu Pedro, Perrin i max z wszystkich wyciągnę 20.000...

Zobaczymy jak nagrody za FC dziś wieczorem ale pewnie też nic dobrego nie będzie,
 
Ja chciałem monety za dr, bo zbieram na Alex Sandro i mi trochę brakuje, ale jednak hazard zwyciężył i wziąłem paki. 60k+ profitu, Immobile, Rashford.

Wieczorem nagrody za g2, będzie znowu otwierane.
 
Rozegdałem już ponad 100 meczów i dalej gram jak pizda. Strzelać to się chyba nie nauczę. Przeważnie mam więcej strzałów, a i tak przegrywam. Na skrzydle bark w bark wszystko przegrywam. Puszczam lewego sam na sam, to i tak go obrońca dogania i przestawia jak Malinowski meblościankę. Robię sobie przerwe i czekam na RDR, bo tu zamiast rozrywki to sie człowiek wkurwia bez sensu.
 
upload_2018-10-25_16-59-0.png


W paczce za Hybrydy Ligowe :yahoo::yahoo:
Jaram się jak pojebany, zalutuje nim kilka meczy i sprzedam za te 750 tysięcy coinsów. 4 lata grania w Fife i pierwszy raz takie coś.

A już chciałem zrezygnować z tego wyzwania, bo potrzebni byli piłkarze z lojalnością, ale na szczęście zagrałem wczesniej 10 meczy Lo Celso i pasował do składu :D
 
View attachment 12668

W paczce za Hybrydy Ligowe :yahoo::yahoo:
Jaram się jak pojebany, zalutuje nim kilka meczy i sprzedam za te 750 tysięcy coinsów. 4 lata grania w Fife i pierwszy raz takie coś.

A już chciałem zrezygnować z tego wyzwania, bo potrzebni byli piłkarze z lojalnością, ale na szczęście zagrałem wczesniej 10 meczy Lo Celso i pasował do składu :D
Ignore.
 
A dzisiaj jeszcze sobie marzyłem o tym, że chciałbym pograć ikonami i żeby tak Raul się trafił to byłbym szczęśliwy . Raula nie ma ale i tak jest zajebiście:dance:
A mi za fut champions pewnie wypadną 2 najsłabsze karty z player pick z totw, a za reszte paczek maks 83, a to wszystko dlatego, że już dzisiaj 87 Immobile wypadł.

Dej tego Carlosa, Alex Sandro(którego dzisiaj kupię) to nie jest, ale też da rade :D
 
Oczywiście za FC jakiś placek z Napoli
Schowek-1.png

A z paczek najlepsze trafy : Khedira i Gelson Fernandes Atletico - żenujące...

Skład na ten moment:
43722355_987282598146585_5970398699178688512_n.png
 
Idąc za famą Carlosa @HubiSSJ3 zrobiłem to sbc hybrydy ligowe, koło 25.000 na wszystko. Carlosa nie dostałem:
Coates (Sporting) 82ovr
Luiz Alberto (Lazio) 82 ovr

a paczek 5 i to dwie największe 30/30 rzadkich kart haha

Pierdo.. te paczki i te nagrody fc gdzie się da brać kasę trzeba bo nic z tego nie wyleci dobrego nigdy :D
 
Idąc za famą Carlosa @HubiSSJ3 zrobiłem to sbc hybrydy ligowe, koło 25.000 na wszystko. Carlosa nie dostałem:
Coates (Sporting) 82ovr
Luiz Alberto (Lazio) 82 ovr

a paczek 5 i to dwie największe 30/30 rzadkich kart haha

Pierdo.. te paczki i te nagrody fc gdzie się da brać kasę trzeba bo nic z tego nie wyleci dobrego nigdy :D

Ja tam zawsze biorę coinsy gdzie to możliwe. Tutaj uznałem, że szkoda mi mojego hajsu na paczki i losowe nagrody i żeby otrzymać paczkę zrobię po prostu WBS to może na równo wyjdę. No i się w końcu trafiło, całe życie gówno dostawałem z tych paczek, ale teraz w końcu się zwróciła inwestycja.

Zostając przy temacie, to spójrzcie na to (chociaż wiadomo, że on otwiera setki paczek tygodniowo):

 
Ja tam zawsze biorę coinsy gdzie to możliwe. Tutaj uznałem, że szkoda mi mojego hajsu na paczki i losowe nagrody i żeby otrzymać paczkę zrobię po prostu WBS to może na równo wyjdę. No i się w końcu trafiło, całe życie gówno dostawałem z tych paczek, ale teraz w końcu się zwróciła inwestycja.

Zostając przy temacie, to spójrzcie na to (chociaż wiadomo, że on otwiera setki paczek tygodniowo):


Trafienie ikony ze srebrnej paczki jest równie prawdopodobne co wygranie w totka.

Tfuu na takich.
 
Propos mojego wczorajszego znaleziska: myślicie, że ceny ikon będą szły teraz jeszcze do góry? Bo widze na futbinie, że Carlos w przeciągu dwóch dni podrożał o 50 tysięcy i nie wiem czy nie poczekać jeszcze.
 
Propos mojego wczorajszego znaleziska: myślicie, że ceny ikon będą szły teraz jeszcze do góry? Bo widze na futbinie, że Carlos w przeciągu dwóch dni podrożał o 50 tysięcy i nie wiem czy nie poczekać jeszcze.
dobre użyteczne karty drożeją do kraszu około black friday zwykle
po nagrodach piątek/sobota najczęściej najwięcej, potem troche spadają poniedziałek/wtorek i znów odbitka po nagrodach
tak samo zresztą jest z kartami w stylu jakiś Pogba czy inne z półki quality playerów 350k+ którzy dropią rzadko
 
Od momentu aktualizacji tej fify gram jak ostatni frajer, nie mam pojęcia o co chodzi - skład niby wzmocniłem - a teraz każdy mecz zaczynam jakby z handicapem 0:1 bo ani nie mam szczęścia w swoich akcjach a zazwyczaj tracę bramki przy pierwszym możliwym strzale rywala..
Wcześniej w DivisionRivals ogrywałem praktycznie wszystkich rywali w lidze 4, teraz jakbym zderzał się ze ścianami...

Też macie coś takiego ?

Do ostatniego FC miałem dużą przyjemność z gry teraz przegralem z 15 meczy z rządu myślę czy nie wyrzucić tej gry w pizdu przez okno haha.
 
Back
Top