Fifa 19 i wszystko co z nią związane

@Ian
uzbieraj 10k, wbij na futbin.com w zakładke sbc i rób hybrydy ligowe, narodowe i te 3cie tam po kolei, z tego jest przeważnie profit dobry i potem zrób składzik za tyle ile ogarniesz i graj meczyki
ten wklejony jest soldiny, ale imo ta formacja jest słaba no ale to jak kto co woli
jak wystawiasz zawodników na liste to sprawdzaj po ile najtansi na kup teraz są i wystawiaj w podobnych pieniądzach żeby nie tracić, ale też nie czekać pare h aż ci się sprzeda
 
  • Like
Reactions: Ian
To co wypada z tych paczek w tym roku to jakaś magia.
Paczka za 5k za jeden rozegrany mecz Squad battles - IF Sabitzer
Paczkach dwoma zawodnikami za tygodniowe wyzwanie - Nie wymienny Kroos
:cmgkeepgoing:
 
Zrobiłem ostatnie sbc zaawansowane Ligi i hybrydy narodowe. Zaczynałem je robić mając na koncie 20k i wydałem prawie całość na te sbc.
Za wykonanie sbc dostaje się 13,5k + to co się trafi z paczek. Po sprzedaniu zawodników z paczek i doliczeniu 13.5k za sbc mam teraz 47k + nie sprzedany inform.

Nie jestem stratny to na plus, ale i tak 50k za to sbc dupy nie urywa patrząc na to co ludzie trafiają z tych paczek.
 
Nie mam fify, ale na samej apce wykręciłem ok 90k monet plus mam jeszcze 103 karty piłkarzy i ponad 200 pozostałych kart. Będzie dobry podkład jak już zakupie grę. Szkoda, że zablokowali aplikację. @Matszo92 chyba musisz mi wbić na konto żeby odblokowali i lecę dalej z tematem!
 
Nie mam fify, ale na samej apce wykręciłem ok 90k monet plus mam jeszcze 103 karty piłkarzy i ponad 200 pozostałych kart. Będzie dobry podkład jak już zakupie grę. Szkoda, że zablokowali aplikację. @Matszo92 chyba musisz mi wbić na konto żeby odblokowali i lecę dalej z tematem!
Jutro. Zostawiłem konsoke w domu bo młoda chciała potrenować.
 
Czy opłaca się kupować paczki za te zielone monety, fifa points czy jakos tak... Czy lepiej za to cos innego?
 
Nie opłaca się. Weź sobie pohandluj. Ja juz mam tyle że zeby tyle kupić bym musiał wydać 2000 zł
 
  • Like
Reactions: Ian
Płatna waluta nie jest potrzebna. Za walutę zarobioną handlem i graniem można wszystko kupić
 
  • Like
Reactions: Ian
paczki tylko ale nie opłaca się ich kupować za złotówki
Haha ok. Chyba źle napisałem. Wiec od nowa. W FUT sa dwie waluty za jedną można kupować zawodników za drugą paczki tak? Sorki, że zawracam dupę, ale jestem laikem w Fucie.
 
Jak koniecznie ktoś chce wydać pieniądze w fifie to już lepiej kupić coinsy na allegro i je w coś przyinwestować oczywiście wiadomo że to nielegal.
 
Ja pierdole, przez noc (jakieś 10 godzin) ludzie wbili ponad 2,5 tysiąca punktów wymagane do pierwszej rangi w Division Rivals i spadłem do II rangi, a myślałem, że taka przewaga na noc wystarczy. 15k coinsów psu w dupe... Zabrakło mi około 200 punktów z tego co widzę, więc nawet mogłem przegrać jakiś mecz, byle go rozegrać.

Nie mam fify, ale na samej apce wykręciłem ok 90k monet plus mam jeszcze 103 karty piłkarzy i ponad 200 pozostałych kart. Będzie dobry podkład jak już zakupie grę. Szkoda, że zablokowali aplikację. @Matszo92 chyba musisz mi wbić na konto żeby odblokowali i lecę dalej z tematem!
Jak żeś to zrobił?
 
Ja wbiłem ranga I, wybrałem paczki wymienne - opłaciło się Ederson i Ortamendi w ostatniej najlepszej paczce. Pierwsza liga weekendowa w tej fifie, zobaczymy co uda się osiągnąć.
 
Jak ktoś jest chujowy w tę Fifę tak jak Popek w MMA, to opłaca się grać w ten FUT Champions? Bo się dostałem niby i nawet zapisałem. Dostanę jakiekolwiek nagrody nawet przy porażkach, jak to działa? Na podobnej zasadzie co Squad Battles, tylko z normalnymi aktywnymi drużynami?
 
Jak ktoś jest chujowy w tę Fifę tak jak Popek w MMA, to opłaca się grać w ten FUT Champions? Bo się dostałem niby i nawet zapisałem. Dostanę jakiekolwiek nagrody nawet przy porażkach, jak to działa? Na podobnej zasadzie co Squad Battles, tylko z normalnymi aktywnymi drużynami?
Z 30 meczy napewno coś wygrasz, wejdź w fut champions i masz ile meczy musisz do danej rangi wbić.
-----

Porada jeżeli gracie w fut champions to grajcie teraz dużo w sobote, bo jest turniej i pro zawodnicy są zajęci.
 
Jak ktoś jest chujowy w tę Fifę tak jak Popek w MMA, to opłaca się grać w ten FUT Champions? Bo się dostałem niby i nawet zapisałem. Dostanę jakiekolwiek nagrody nawet przy porażkach, jak to działa? Na podobnej zasadzie co Squad Battles, tylko z normalnymi aktywnymi drużynami?
Ja mam 5 dywizje i kompletnie mi w niej nie idzie a w fut champions wbiłem g1 wiec warto próbować.
 
W fut champions jest w ogóle łatwiej, że środowiska jupiterów fifowych i z własnego doświadczenia widzę, że w division rivals dużo ciężej się gra.
 


Amen.

Kurwa nie ogarniam tego handlu. Ostatnio karty graczy, którzy trafili do TOTW poszły mocno do góry, to teraz porobiłem zakupy i kupiłem kilkanaście kart Arnautovicia i Veli... i co? Ceny od środy poszły w dół, a zazwyczaj do trzech dni rosły najmocniej, czyli jutro teoretycznie cena powinna być najwyższa... Liczyłem, że trafią do SBC, ale niestety..
 
Zacząłem robić te dzisiejsze SBC.. Kupiłem cały skład, a na sam koniec zostawiłem sobie gracza z America de Cali. I teraz zonk, bo żaden gracz tej drużyny nie jest dostępny na rynku transferowym..

BTW. Jak ktoś gra na Xbox One to można zagrać jakiś meczyk, nick na konsoli mam taki sam jak na forum :)
 
Zacząłem robić te dzisiejsze SBC.. Kupiłem cały skład, a na sam koniec zostawiłem sobie gracza z America de Cali. I teraz zonk, bo żaden gracz tej drużyny nie jest dostępny na rynku transferowym..

BTW. Jak ktoś gra na Xbox One to można zagrać jakiś meczyk, nick na konsoli mam taki sam jak na forum :)
Ja sobie powiedziałem, pierdole to, żeby 10k na gówno karte wydawać i olałem to sbc.
 
Ja się trochę przejechałem na FutChampions, w division rivals bez problemow praktycznie bez porażek najwyższa ranga co tydzień a w fut champions słabo.
Wygrane tylko 11 meczy, większość meczów to granie na pałę na POTM Lucasa lub Gomeza z Atalanty i porażki.

Trzeba wzmocnić skład, liczę na IF Mahreza bo mam jego obiecujący transfer kartę no i Doucoure może dostanie IF (gra mi się nim super a miał teraz dwie asysty w Watfordzie)

Co do finansów zakupiłem 20 kart Illaramendiego po 2800-3000, obecnie już chodzi po 3500-3700 a jak wyjdzie sbc o koke scream to liczę na jeszcze jakiś skok to zarobię jakieś 30.000-40.000. Będzie koło 100.000 na koncie plus nagroda za rivals 58.000 (może wezmę paczki ale się zastanawiam) no i za FC możę coś wpadnie (kasa też koło 20000 chyba będzie).
 
Ja się trochę przejechałem na FutChampions, w division rivals bez problemow praktycznie bez porażek najwyższa ranga co tydzień a w fut champions słabo.
Wygrane tylko 11 meczy, większość meczów to granie na pałę na POTM Lucasa lub Gomeza z Atalanty i porażki.

Trzeba wzmocnić skład, liczę na IF Mahreza bo mam jego obiecujący transfer kartę no i Doucoure może dostanie IF (gra mi się nim super a miał teraz dwie asysty w Watfordzie)

Co do finansów zakupiłem 20 kart Illaramendiego po 2800-3000, obecnie już chodzi po 3500-3700 a jak wyjdzie sbc o koke scream to liczę na jeszcze jakiś skok to zarobię jakieś 30.000-40.000. Będzie koło 100.000 na koncie plus nagroda za rivals 58.000 (może wezmę paczki ale się zastanawiam) no i za FC możę coś wpadnie (kasa też koło 20000 chyba będzie).

Kiedy tradycyjnie SBC wjeżdżają? Może warto zainwestować w piłkarzy Atletico, skoro ma być SBC o Koke..
 
Dziś jak otworzyłem paczki za SB to podjarka bo Kross 90, ale tańszy niż myślałem za 75 ok chodzi. Teraz kupuje Sandro i jeszcze zostaje 100 ale nie wiem kogo dalej zmieniać bo całkiem przyjemnie mi się gra.
 
Back
Top