Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Ja na ten moment bilans 4-1-2, coś tam w tym division rivals gram - z lepszych trafów :
Vardy, Kompany, Taison karta LM z sbc.
 
Składzik powoli coraz mocniejszy :
Screenshot_2018-10-03-13-03-19-770_com.ea.gp.fifaultimate.png


Ceny masakrycznie spadają, z tego co widzę takiego Jorginho można kupić już za 35.000 a gra się nim naprawdę super.
 
Wczoraj za sbc z 2 niewymiennymi kartami ucl trafiłem 87 Frnandinho, będzie idealny do pary z Fredem i Kondogbia. A dzisiaj otworze jeszcze z 3 wymiennymi ucf to może coś jeszcze zrobię.
 
Dobra, dzisiaj odpalę FUT, ale pewnie mi kilka miesięcy zajmie dojście do takich paczek jak Wy macie po kilku dniach.

Z pierwszych obserwacji to: faktycznie obrońcy gonią zawodników z piłką jak pojebani, trochę to przesada, że biegnę Mane a dogania mnie i zabiera piłkę jak dziecku Lassana Diarra. Do tego komputer robi momentami kosmiczne odbiory/wślizgi np. biegnę sam na sam Firmino, goni mnie obrońca, wjeżdża od tyłu i wybija piłkę, nawet faulu nie gwizdnął sędzia. Póki co zagrałem 4 mecze przeciwko komputerowi i jeszcze nie miałem okazji wykonywać rzutu wolnego, tak czysto grają :D
 
Sbc z meczu Bayern Ajax muszę dziś jeszcze tylko zrobić i może wpadnie coś ciekawego. Też wam tak dziwnie przyspiesza gra w trybie rivals?
 
dla mnie ta fifa jest mało grywalna, konstruowanie akcji to katorga przez zbyt OP odbiory piłki
obrońcy kasują każdego w każdej sytuacji, grają cały czas na wyprzedzenie a ty kreując akcje nie możesz nic na to poradzić, nie da się też z nimi wygrać bark w bark nawet jak lecisz Kriszcziano co jest po poprostu zjebane
na plus nerf pace'a (chociaż jednak troche zbyt duży), wyjebanie drivenów, poprawienie bramkarzy, taktyk i tego że piłkarze tych wytycznych słuchają w końcu

z paczek które otworzyłem za sbc nic nie dostałem jak zwykle ale troszke pohandlowałem, ogólnie w kartach + keszu mam około miliona (oprócz tego co widzicie na zdjęciu jeszcze siedzi drugi Nainggolan i pare Fredów na liście transferowej i czekają na sprzedaż w weekend)
5bb4d3761f59a.png
 
Mój skład:

za5ILFR.png


BR, LO, ŚO do zmiany, resztą się gra bardzo przyjemnie. Gdy zaczyna się mecz, przełączam się na 4-1-2-1-2 z Mahrezem na ŚPO.
 
Ja mam aktualnie coś takiego, ale w porównaniu do 18 to nie potrafię grać, podania za słabe, nie umiem odpowiednio reagować w ataku, jedyne co to w obronie ogarnąłem.
2m3jn9f.png

Ps. Zmieniam formacje na 41212(2) albo 4231.
 
dla mnie ta fifa jest mało grywalna, konstruowanie akcji to katorga przez zbyt OP odbiory piłki
obrońcy kasują każdego w każdej sytuacji, grają cały czas na wyprzedzenie a ty kreując akcje nie możesz nic na to poradzić, nie da się też z nimi wygrać bark w bark nawet jak lecisz Kriszcziano co jest po poprostu zjebane
na plus nerf pace'a (chociaż jednak troche zbyt duży), wyjebanie drivenów, poprawienie bramkarzy, taktyk i tego że piłkarze tych wytycznych słuchają w końcu

z paczek które otworzyłem za sbc nic nie dostałem jak zwykle ale troszke pohandlowałem, ogólnie w kartach + keszu mam około miliona (oprócz tego co widzicie na zdjęciu jeszcze siedzi drugi Nainggolan i pare Fredów na liście transferowej i czekają na sprzedaż w weekend)
5bb4d3761f59a.png
Możesz zdradzisz sposób na taki duży zarobek?
 
Możesz zdradzisz sposób na taki duży zarobek?
po prostu trzeba kupować tanio sprzedawać drogo (licytować i sprzedawać po większej cenie leniwym ludkom na kup teraz) wielkiej filozofii w tym nie ma
zarobić można na wszystkim co schodzi i na co jest popyt w danym momencie, od drogich zawodników przez tanich, po zmiany pozycji
po prostu trzeba często siedzieć i walczyć na licytacjach
w poprzednich latach zawsze mega sianko się kosiło na srebrnych zawodnikach licytowanych po 150 sprzedawanych po 400/500 nawet ale w tym roku z racji że jutuberzy fifowi są coraz popularniejsi i w zeszłym roku podawali różne metody handlu to bardzo ten sposób się spierdolił bo ciężko na dłuższą mete tak klikać bo za dużo jest chętnych
ja osobiście patrze na futbina jakie składy ludzie dodaja pod sbc (najczęściej te ligowe/narodowe hybrydy) wybieram sobie paru non rare zawodników i licytuje ich masowo po 350 coinsów (czasem nawet do 600 jeżeli cena fajnie urośmie) i sprzedaje z profitem typu 250/400 coinsów na karcie
profit z takiego klikania dziennie może dojść nawet do 100k jeżeli się przyłożysz i będzie popyt
 
powiem inaczej nie 100k dziennie bo jedna osoba może poświęcić 1h a druga 20h
profit z takich operacji jeżeli ogarniesz karte na którą jest średni popyt, ale łatwą ją wylicytować po minimalnej to jakieś 25k/h
typowy grind no, ale bezpieczny
wiadomo że się można bawić w spekulacje, wahania cen i inne inwestycje długoterminowe które mogą dać duży zysk ale to jest taki stały dopływ gotówki jak masz czas gdzieś tam siedzisz w autobusie czy gdzieś to możesz sobie wbić na apce zalicytować wystawić i zrobić jakiś grosz

a z tych długoterminowych jak już macie hajs i nie chcecie aktualnie wzmacniać drużyny to polecam skup informów z każdej drużyny tygodnia 82+ rated najlepiej które chodzą po minimalnej, ceny ifów z każdego tygodnia rosną z tygodnia na tydzien
a jak będzie jakieś zadanie sbc gdzie będą potrzebne ify to kosicie gruby szmal
 
Z nowego SBC światła jupiterow trafiłem Jamesa i Florenzigo razem na tą chwilę 80k jutro powinni coś skoczyć do góry. Klasyczny handel na srebrnych kartach idzie pięknie.
 
Jak wyście to porobili że macie już takie składy i skąd tyle paczek wzięliście bez fifa pointsów? Ja pokończyłem te wszystkie zadania wprowadzające i nadal nic, nie wiem co robić żeby te nagrody wyłapać i mieć jakikolwiek przyzwoity skład..
 
Jak wyście to porobili że macie już takie składy i skąd tyle paczek wzięliście bez fifa pointsów? Ja pokończyłem te wszystkie zadania wprowadzające i nadal nic, nie wiem co robić żeby te nagrody wyłapać i mieć jakikolwiek przyzwoity skład..
U mnie to możliwe, że nowy klub daje lepszy drop :D na pc miałem chujowy drop, a teraz jest zajebiście, niby to samo konto(po przejściu pc na ps4) a drop dużo lepszy, trafienie OTW Freda i Mousse Debleme na początku bardzo mi pomogło.

A co do trafów to porobiłem trochę za UCL i trafiłem nawet całkiem grywalne karty 87 Fernandinho, 85 Barzagli, 84 Tolisso, Fahrmann, 83 Gelson Martins, 78 Alberto Moreno.

Chyba w końcu pojąłem grę, nauczyłem się podań, dobrze gram w obronie, jedynie strzały do poprawy.
 
U mnie to możliwe, że nowy klub daje lepszy drop :D na pc miałem chujowy drop, a teraz jest zajebiście, niby to samo konto(po przejściu pc na ps4) a drop dużo lepszy, trafienie OTW Freda i Mousse Debleme na początku bardzo mi pomogło.

A co do trafów to porobiłem trochę za UCL i trafiłem nawet całkiem grywalne karty 87 Fernandinho, 85 Barzagli, 84 Tolisso, Fahrmann, 83 Gelson Martins, 78 Alberto Moreno.

Chyba w końcu pojąłem grę, nauczyłem się podań, dobrze gram w obronie, jedynie strzały do poprawy.

Ja też mam nowy klub, grałem wcześniej na PC, teraz XONE i drop jest tragiczny. Póki co najlepsze co mi się trafiło to Acerbi(82) i Birsa (80).

A mam jeszcze za mało coinsów żeby handlować, do tego słabo pojmuję jeszcze rynek w Fifa 19 i nie wiem kiedy zainwestować, a kiedy nie.
 
Ja też mam nowy klub, grałem wcześniej na PC, teraz XONE i drop jest tragiczny. Póki co najlepsze co mi się trafiło to Acerbi(82) i Birsa (80).

A mam jeszcze za mało coinsów żeby handlować, do tego słabo pojmuję jeszcze rynek w Fifa 19 i nie wiem kiedy zainwestować, a kiedy nie.
Zalajkuj sobie na fb somsiadymicha i dejwhandluje.
 
Hamdluja na srebrnych kartach z Bundesligi, seria a itp. Kupuj po 250 wsystawiaj po 550 na kt. Zejda napewno :).
 
Myślicie, że opłaca się zmienić ligę w trakcie gry? Bo tak się zastanawiam nad włoską, jest teraz sporo dobrych piłkarzy tam i chyba ogólnie trochę mniej kosztują. Z paczek dostałem Acerbiego i Birsę, do tego mam Verdiego OTW. A póki co robiłem skład z BPL, każdego z tych graczy mogę jeszcze sprzedać. Zostaje mi również kilku zawodników z włoskiej do wypożyczenia w FUT i tak się waham teraz nad zmianą ligi. Bo na silnego grajka z BPL to będę zbierał pół roku...
 
w zeszłym tygodniu sprzedałem ten skład co wstawiałem wcześniej, zbudowałem inny i nawkurwiałem się strasznie, nie umiałem żadnej akcji zrobić przez te spierdolone OP automatyczne odbiory i gostki mi nie chciały wykańczać akcji (Vardy i Rashford średnia 0.5 na mecz, słabiutko, Perisiciem wcześniej miałem w 30 meczach 25 goli i 25 asyst ale nie mogłem z nim w składzie złożyć kurwa pełnej mocnej 11 bo w Calcio nie ma ani ST ani prawego skrzydłowego) przejebałem chyba z 20 meczy z rzędu, sprzedałem skład i postanowiłem nie odpalać bo żyć się odechciewało
no ale mam ochote pograć mimo że gameplay mnie wkurwia
mega problem miałem z doborem formacji, każda mnie wkurwiała ale finalnie chyba 4-3-2-1 chodzi najlepiej
finalnie się zdecydowałem na coś takiego
5bbcb6ff56072.png

mam nadzieje że Perisic będzie ładował jak wcześniej a Hernan dotrzyma mu kroku
Skriniar + Handanovic + Nainggolan + Perisic to mój trzon, to są zawodnicy którzy mi najlepiej grali
Sandro przepłacony, wolałbym Tellesa ale nie mam jak mu tu zapewnić zgrania
Lucas zrobiony rano 4fun bo chciałem se paczke otworzyć, za taką cene myśle że warto tym bardziej że się zwróciło bo spadł Manolas
 
Da się wstawić zdjęcie bezpośrednio z telefonu?
Chciałbym się pochwalić co trafiłem za division rivals :goldi:
 
Back
Top