Fifa 19 i wszystko co z nią związane

edyta

Problem jest że z Nifów to żaden się nie nadaje . Na skrzydło to z tańszych Promes.
Jak masz więcej do wydania to Dembele lub OTW Promes
W środku może Lo Celso 83, Thomas 84, Wass 83. I Kondogbia w zależności od budżetu .
 
edyta

Problem jest że z Nifów to żaden się nie nadaje . Na skrzydło to z tańszych Promes.
Jak masz więcej do wydania to Dembele lub OTW Promes
W środku może Lo Celso 83, Thomas 84, Wass 83. I Kondogbia w zależności od budżetu .

Casemiro w sumie dobrze mi się gra w trybie offline, stąd ten "angaż". Ale żeby zmienić tę ligę to musiałbym trochę pograć sobie Barceloną, żeby zobaczyć jak sprawują się jej gracze, a duma mi nie do końca pozwala na granie tym klubem w trybie offline i sezonach :crazy:
 
Casemiro w sumie dobrze mi się gra w trybie offline, stąd ten "angaż". Ale żeby zmienić tę ligę to musiałbym trochę pograć sobie Barceloną, żeby zobaczyć jak sprawują się jej gracze, a duma mi nie do końca pozwala na granie tym klubem w trybie offline i sezonach :crazy:
Nie porównuj offline do online, bo to 2 różne światy, gameplay no i umiejętności zawodnika też są inne.
 
W online CM musi być szybki, wytrzymały i silny. Inne parametry nie są takie istotne
Mutant w stylu Kondogbii. Żadne Rakitice czy inne Modrice się nie nadają do poważnego grania

Casemiro sam się zastanawiam ale nad wersją 90 z sbc . Specjalnie nie zrobiłem ostatniego klubu bo czekam na upgrady i dopiero podejmę decyzję
 
Ja podobnie. Podliczę zysk z IF Jovicia po upgrade i wtedy będę kombinował.

Tylko co z tego, jak Mbappe odkąd go kupiłem do składu ciągle spadał. I z grajka za 267k, teraz muszę go próbować opchnąć za 190 tysięcy, więc sporo w plecy...
 
A co ci w Mbappe nie pasuje? to super grajek. Chętnie bym znalazł klona na drugie skrzydło.
Żaden boczny pomocnik nie ma takich statystyk u mnie. zawsze gol albo asysta. gwiazdki sztuczki. Pod takiego gracza robi się skład
 
A co ci w Mbappe nie pasuje? to super grajek. Chętnie bym znalazł klona na drugie skrzydło.
Żaden boczny pomocnik nie ma takich statystyk u mnie. zawsze gol albo asysta. gwiazdki sztuczki. Pod takiego gracza robi się skład

Mi się nim gra tragicznie, bardzo słabe statystyki miał u mnie. Praktycznie wartość zerowa.
 
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego IF Zapaty (82) jest droższy o 8k od jego karty SIF 84? I praktycznie ciągle ta pierwsza karta była droższa lub w identycznej cenie.
 
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego IF Zapaty (82) jest droższy o 8k od jego karty SIF 84? I praktycznie ciągle ta pierwsza karta była droższa lub w identycznej cenie.
Był wcześniej i się zdążył poprzepalać, a nowej karty jest wchuj i ludzie podcinają/li cenę.


Ps. Tydzień od dzisiaj może być pokurwiony, dużo sbc i prawdopodobne sbc o baby ikone.
 
Dzisiaj wyszło sbc o baby ikone i postanowiłem je zrobić, wyniosło mnie ok 110k + karty z klubu, traf do końca fify :D poszczęściło się
51980001_346070069334081_866105401056165888_n.jpg

No i skład wygląda co raz lepiej
52253281_327007168157422_6462589006268858368_n.png
 
Kwestia popytu i podaży . Jego 82 poszło do wielu sbc i nie ma jej na rynku. Tak jest z wielu przypadkach słabszych graczy . Niektóre ify 76 -79 z pierwszych totw potrafią mieć kosmiczne ceny bo ostało się kilka sztuk
 
Nie zszedł mi wczoraj Jović, bo czekam na tego upgrade od EA i nie obniżałem specjalnie ceny i już ludzie podcięli ceny... Z 42,5 do 32k w kilka godzin. Gorzej jak to się utrzyma..
 
Ja to się aktualnie zastanawiam czy by Cristiano sprzedać i kupić baby Cruyffa, bo mocno spadł z ceny, problem tylko, że CR też spadł, ok 100k.
 
Ronaldo nadal będzie spadał bo to naturalna rzecz w fifie. Baby ikony spadły chwilowo tak długo jak jest to sbc
 
Jak myślicie, Cancelo IF odbije? Bo powinien dostać upgrade o +1 lub +2, bo jego zwykła karta dostanie pewnie +2 lub +3.
 
Na pewno odbije trochę, bo każda karta specjalna dostanie o tyle samo upgrade co zwykła karta. Ten dostanie z 81 zapewne na 83 może nawet 84.
 
Gra ktoś Richarlisonem IF/OTW 84? Zrobiłem SBC o niewymienną kartę OTW i mi wypadł on. I teraz się zastanawiam czy robić kolejne sbc i go przepalić, czy będzie się do czegoś nadawał. Tylko w klubie na tej pozycji mam D.Costę i Perisicia..
 
ma zbliżone umiejętności. zależy jaką ligą chcesz grać.

Na pewno jest w lepszy w ataku bo w odróżnieniu od costy ma dobre główki które po aktualizacji są OP. ale to byś musiał grać w ustawieniu z pozycjami RF, LF
 
ma zbliżone umiejętności. zależy jaką ligą chcesz grać.

Na pewno jest w lepszy w ataku bo w odróżnieniu od costy ma dobre główki które po aktualizacji są OP. ale to byś musiał grać w ustawieniu z pozycjami RF, LF

Gram ciągle Serie A, póki co wpuszczam go w okolicach 60 minuty, dobrze się nim drybluje, można zrobić trochę "dymu". Chociaż rozważam przejście na 4-2-3-1 z trzema ŚPO, bo zagrałem kilka meczy i dobrze mi się grało tym ustawieniem z SIF A.Gomezem, Dybalą i flashbackiem Teveza. Ten ostatni to jest fenomen, jak gram na bota w Squad Battles to napierdala aż miło, a gdy gram DR lub FCC to ma straszne umiłowanie do słupków i poprzeczek, praktycznie bramek nim nie strzelam.. Chociaż muszę też opanować jakieś ustawienie z dwoma napastnikami, bo IF Mandżukicia jest świetny, a nadchodzi Cristiano.
 
Tygodniowe zrobione wyzwanie niestety Kagawa. To go przepaliłem w sbc to EA kochane dało mi 3 razy z rzędu Golovina. Trolling level hard, powtarzalne sbc to rak. Nigdy więcej
 
Tygodniowe zrobione wyzwanie niestety Kagawa. To go przepaliłem w sbc to EA kochane dało mi 3 razy z rzędu Golovina. Trolling level hard, powtarzalne sbc to rak. Nigdy więcej
Ja dostałem 2x wymiennego Piątka za dowolne otw :D jestem w miarę zadowolony.
 
Przez te wyzwanie musiałem więcej grać i w DR nawet spoko się gra .
Muszę pochwalić za matchmaking . Prawie zawsze rywale na podobnym poziomie.

Zawsze bawią mnie do łez zespoły z samych Ikon. gdzie ktoś przerabia np Owena na CM i żaden pomocnik nie ma pojęcia o grze w obronie. zawsze kończy się to gwałtem z mojej strony :)
 
Przez te wyzwanie musiałem więcej grać i w DR nawet spoko się gra .
Muszę pochwalić za matchmaking . Prawie zawsze rywale na podobnym poziomie.

Zawsze bawią mnie do łez zespoły z samych Ikon. gdzie ktoś przerabia np Owena na CM i żaden pomocnik nie ma pojęcia o grze w obronie. zawsze kończy się to gwałtem z mojej strony :)
Ja mam Cristiano zaczynajacego w formacji mecz na sp.
 
Przez te wyzwanie musiałem więcej grać i w DR nawet spoko się gra .
Muszę pochwalić za matchmaking . Prawie zawsze rywale na podobnym poziomie.

Zawsze bawią mnie do łez zespoły z samych Ikon. gdzie ktoś przerabia np Owena na CM i żaden pomocnik nie ma pojęcia o grze w obronie. zawsze kończy się to gwałtem z mojej strony :)

Mi też się zawsze dobrze gra z tymi, którzy mają dobry skład, ale przestawiają zawodników żeby mieli lepsze zgranie, a potem IG to przestawiają na niby optymalne ustawienie danego zawodnika, a zawodnicy i tak biegają sami nie wiedząc gdzie.
 
Sprzedałem tego Jovicia po 44k, bo widełki do 50k były i myślałem, że EA ich nie zmieni... Taki chuj, teraz już po 66k chodzi... CR7 by już był u mnie w klubie, a tak jeszcze dwa tygodnie żeby po 50k z DR uzbierać, bo teraz nie mam kompletnie pomysłu na inwestycje i handel. Zjebałem, no ale cóż, to mój pierwszy rok z handlem w Fifie. Będę miał nauczkę na przyszłość.

Do tego w końcu znowu nawet dobrze mi się gra w tę Fifę, więc EA postanowiło wypuścić kolejną aktualizację gry :lol:
 
Ja dzisiaj po 180 meczach i 210 bramkach Cristiano Ronaldo dokonałem jego sprzedaży :D Grało mi się zajebiście, ale postanowiłem dać trochę świeżości w składzie i pobawić się czymś innym. Za CR kupiłem 5 zawodników :P
52598334_885753814932954_7914808077151371264_n.png
 
Ja dzisiaj po 180 meczach i 210 bramkach Cristiano Ronaldo dokonałem jego sprzedaży :D Grało mi się zajebiście, ale postanowiłem dać trochę świeżości w składzie i pobawić się czymś innym. Za CR kupiłem 5 zawodników :P
52598334_885753814932954_7914808077151371264_n.png

Jak to wygląda IG? 4-2-3-1 z Reusem jako ŚPO?

Bardzo ciężko mi się gra na Joelingtona FS, jest zmorą mojej obrony. No i pól roku grania w Fifę, a ja nadal słabo sobie radzę jak rywal dobrze wykorzystuje Aubameyanga...
 
Jak to wygląda IG? 4-2-3-1 z Reusem jako ŚPO?

Bardzo ciężko mi się gra na Joelingtona FS, jest zmorą mojej obrony. No i pól roku grania w Fifę, a ja nadal słabo sobie radzę jak rywal dobrze wykorzystuje Aubameyanga...
4231 Havertz na ataku, Reus na śpo, aczkolwiek będę testował też Reus na lewo i wtedy Nedved śpo.
 
Back
Top