Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Coż, zastanawiałem się nad zmiennikiem dla Dybali, miałem jedną paczkę wymiennego IF do otworzenia. Zobaczyłem obecny TOTW, uznałem, że jednak wartą dać sobie szansę. Wypadł Alejandro Gomez 86 na ŚPO. Póki co nie będę sprzedawał, bo ceny podczas TOTY ostro w dół poleciały, a może się nim fajnie grać. A jak nie to sprzedam go za jakiś czas, będzie warty spokojnie ponad 100k. Będę miał zielone połączenie z Rigonim FUTMAS i żółte z Flashbackiem Teveza, co jest na plus, bo za każdym razem jak go wystawię to będzie miał dobre połączenie przynajmniej z ŚPO (Dybala, Gomez) i zazwyczaj z Rigonim właśnie.
 
W związku z TOTY poczyniłem inwestycje:

4xRicardo Pereira IF po 35k (był wczoraj po 53) 3xIcardi 22k(33k) 4x Donnaruma SIF 86 za 30k(po 40k chodził) 2xKums SIF 84 za 12,5k (po 17 latał).

Słabo się znam na handlu jeszcze, ale nie widzę możliwości aby w ciągu miesiąca ceny nie wróciły do normy. Jeżeli tak się stanie, to około 130-150k zysku powinno być.
 
na Kumsie raczej nie stracisz, z resztą to różnie będzie. Wszystko zależy od kolejnych totw i sbc o gwarantowane ify.
Nie ma znaczenia ile karta była wczoraj czy przedwczoraj. lepiej kierować się cheapest na futbinie
 
na Kumsie raczej nie stracisz, z resztą to różnie będzie. Wszystko zależy od kolejnych totw i sbc o gwarantowane ify.
Nie ma znaczenia ile karta była wczoraj czy przedwczoraj. lepiej kierować się cheapest na futbinie

Pereira już zszedł 3x45k, ostatnią kartę trzymam po 49500, prędzej czy później zejdzie. Kums jeden po 19500 też już poszedł. Jeden Gigi poszedł do aktywnego składu, jest bardzo dobry, pozostali dwaj będą wystawiani po 39500 i jeden po 44500, w ciągu tygodnia-dwóch powinni zejść. Nie wiem jak z Icardim, może niedługo odbije mocniej, bo już 3k do góry poszedł.
 
ja teraz wszedłem w ify i otw pod zimowy upgrade. pepe sif, witsel otw , delaney if, richalison otw i if , jovic if , sancho if
sporo kandydatów mam w klubie i nie będę sprzedawał
ale nie jakoś ostro bo cały czas trzymam coinsy by kupić jakiegoś toty
 
ja teraz wszedłem w ify i otw pod zimowy upgrade. pepe sif, witsel otw , delaney if, richalison otw i if , jovic if , sancho if
sporo kandydatów mam w klubie i nie będę sprzedawał
ale nie jakoś ostro bo cały czas trzymam coinsy by kupić jakiegoś toty

Kiedy zimowy upgrade? I jak te WBS zazwyczaj wyglądają?
Też bym coś zainwestował, ale nigdy nie inwestowałem pod upgrade, także fajnie jakbyś napisał coś więcej. Jakie zazwyczaj były wymagania itd. i jakie przewidujesz teraz, jak znajdziesz chwilkę czasu.
Póki co nie mam pomysłu na prawe skrzydło, a to najsłabiej obsadzona pozycja w mojej drużynie, jednak Mbappe będzie miał połączenie tylko z Matuidim i mi zgranie zepsuje. Chyba że dozbieram na Besta w końcu, ale do tego potrzebuję inwestycji.

Jestem niemalże pewny, że upgrade dostaną Thorgen Hazard, Paco Alcacer, Robertson, Lucas, Son, Van Dijk, Torreira, może Lacazette. Piątek, Maddison dostaną upgrade, ale nikt i tak nie będzie chciał takiej karty.
 
jak karta dostanie upgrade. to stary nif bez zmian a if i otw dostanie boosta o oczko lub dwa.
nie wiadomo co z kartami europejskimi ale obstawiam że też.
przejrzałem wszystko co dostępne w internecie i wybrałem tych piłkarzy. inni już dużo droźsi i tam zarobek procentowo będzie mniejszy.
Pozwalam bezczelnie skopiować :) upgrady powinny ruszyć w pierwszych dniach lutego, teraz najlepszy moment na zakupy

Paco jest drogi (wybity przez SBC), Robertson też, Laca to samo. reszta albo nie miała ifa albo tylko sbc niewymienne i skorzystają tylko ci co mają w klubie ale nijak na tym zarobić
 
jak karta dostanie upgrade. to stary nif bez zmian a if i otw dostanie boosta o oczko lub dwa.
nie wiadomo co z kartami europejskimi ale obstawiam że też.
przejrzałem wszystko co dostępne w internecie i wybrałem tych piłkarzy. inni już dużo droźsi i tam zarobek procentowo będzie mniejszy.
Pozwalam bezczelnie skopiować :) upgrady powinny ruszyć w pierwszych dniach lutego, teraz najlepszy moment na zakupy

Paco jest drogi (wybity przez SBC), Robertson też, Laca to samo. reszta albo nie miała ifa albo tylko sbc niewymienne i skorzystają tylko ci co mają w klubie ale nijak na tym zarobić
Ok dzięki. Nad Richarlisonem sam też myślałem, zapomniałem kompletnie o Sancho, bo on upgrade ma jak w banku. Trochę długofalowa ta inwestycja, ale wystawię pewnie potem te karty z zawyżoną o 7,5k ceną, akurat czasami któraś może zejść. Kupiłem: 2x Richarlison 2xSancho, Jović, Hazard.

Gra ktoś Suso IF 84/SIF86? Zastanawiam się nad zakupem, będzie mi pasował do składu, bo zgranie będzie miał.

W Fut Champions można grać wypożyczonymi zawodnikami? Bo mam wypożyczenie Raula i tak go zostawiam póki co, chociaż w pierwszym meczu mnie nie porwał.. Tevez też kasztan póki co
 
Ja grałem dość długo grałem Suso 86 ale jak zrobiłem wspominkowego Pedro to bez żalu sprzedałem.
U mnie się zupełnie nie sprawdził, mało asyst , zero goli
 
Vrslajko 87 z dobrymi statystykami do zrobienia za 55k na XOne... Póki co karty z WBS to pasmo rozczarowań, ale ta karta wygląda na idealnego zmiennika dla Cancelo. Ba, za hajs ze sprzedaży Cancelo IF miałbym tę kartę i jeszcze trochę oszczędności, ale póki co Joao jest kotem i nie wiem co robić.
 
Ktoś próbuje Ibrę? W sumie na 200 meczów flashbackowym Sturridgem mam 120 bramek, ale to ograniczenie do TYLKO lewej nogi frustruje, no i Ibra ma 5 gwiazdek skili, wysoki, mocny fizycznie, kurła chyba spróbuje, ale znowu 200k na niewymiennego piłkarza trochę lipa.
 
Ktoś próbuje Ibrę? W sumie na 200 meczów flashbackowym Sturridgem mam 120 bramek, ale to ograniczenie do TYLKO lewej nogi frustruje, no i Ibra ma 5 gwiazdek skili, wysoki, mocny fizycznie, kurła chyba spróbuje, ale znowu 200k na niewymiennego piłkarza trochę lipa.

Tylko nie ma z kim go połączyć. Żadnego Szweda raczej w składzie nie masz, MLS też nie grasz, zgranie będzie szwankować dość mocno.
 
spokojnie go wrzucę do składu https://www.futbin.com/19/squad/4019043

oj kusi

oczywiście na starcie meczu jedna zmiana allesandrini out

Jak to działa z tymi zmianami? Ważne jest tylko zgranie przed meczem a potem voille?
Bo jak tak, to na dniach wjeżdża Mbappe.

Kurde, nie wiedziałem, że Icardi aż tak dzisiaj odbije. Pierwszego wystawionego miałem wcześniej razem z innymi kartami po 29,500k, czyli 7,5k przebitki. Drugiego wystawiłem po 35k i zszedł w 7 sekund, nie sprawdziłem futbina i następnego wystawiłem po 39,5k również zszedł w sekundę. Aż żałuję, że nie wziąłem więcej, a to była karta o którą ostatnio się martwiłem czy odbije. Ale cóż, na trzech kartach Icardiego około 35k czystego zysku, nie jest źle. Pereira też zszedł po ponad 10k więcej, jedna karta mi tylko została. Reszta będzie musiała poczekać na upgrade.
I znów muszę ponarzekać: żeby nie jebane prawie bezużyteczne flashbacki, to byłbym już o krok od Cristiano..
 
Ibrę chyba wszyscy robią bo ceny ifów jakiś kosmos. Dzisiejszy zarobek 1,2 mln. Stan konta 4 mln. Zblizam się do Messiego a niedawno zastawialem się czy starczy na Varana
 
Dzisiaj Robben/Di Maria we flashbacku, tak czuję. W co polecacie inwestować?

Chciałem kupić zwykłych kart Di Marii, ale przez flashback Ibry odbiła niesamowicie do góry, podobnie z Depayem... Icardi już do wzięcia za 28k, jakby wjechał flashback Angela to mógłby nieźle odbić.
 
Dzisiaj Robben/Di Maria we flashbacku, tak czuję. W co polecacie inwestować?

Chciałem kupić zwykłych kart Di Marii, ale przez flashback Ibry odbiła niesamowicie do góry, podobnie z Depayem... Icardi już do wzięcia za 28k, jakby wjechał flashback Angela to mógłby nieźle odbić.
To żeś nie trafił z fleszbekami.
 
To żeś nie trafił z fleszbekami.

Kompletnie.. Inwestycje też spalone kompletnie, jedynie jeden A.Gomez zszedł z zyskiem 15k, ale o niego się nie boję, bo jego cena jest śmieszna, a jak ludzie odkryją jakim jest kotem to będzie mocno grywalną kartą i trochę do góry odbije.
Cóż, jak jutro wjedzie flashback z bundesligi to i tak mogę być uratowany. A jak nie to sprzedam po cenach które nabywałem, tragedii nie będzie.
 
Screenshot_20190112-230132.png
 
Porobił, mój cały skład 3mln jest wart, a ten Messiego za 5mln kupuje.

Pany, a co do składu to czym się aktualnie ogrywacie?

Ja aktualnie van Bastena testuje, nawet daje radę, wykończenie perfekt.
2lbfhfp.png
 
Last edited:
Obyło się bez sprzedaży nerki ani karty kredytowej mamy. Po prostu dobre inwestycje w informy i czekanie na odpowiedni moment, gdy karty schodzą z listy jak szalone
 
Back
Top