Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Dybala jest dobry ale nie w takim ustawieniu. Albo 2 napastnik albo SPO. Mam go w wersji niewymienialnej TOTGS 90 i z ławki robi robotę na tych 2 pozycjach
 
Zmieniłem ustawienie na 4-2-3-1(2) i Dybala odżył (dzięki @mateusz19191010). Wcześniej testowałem te ustawienie i grało mi się słabo. Paolo teraz strzela jak najęty, teraz odzyskam Cuadrado żeby mi wchodził za Rigoniego, który póki co jest czasami pod grą i nie robi dużo dymu, ale za to lepiej się ustawia w polu karnym i uderza niż Verdi OTW (tego placka bym się dawno pozbył, ale dostałem go za darmo i jest niewymienny).

Myślicie, że Cancelo IF podskoczy po dzisiejszym FUTMAS w którym z pewnością będzie karta z Portugalii (zapewne Danilo Pereira lub William Carvalho) czy spadnie dzisiaj lub w następnych dniach?
Bo jakby wjechał Cancelo FUTMAS, to wtedy cena IF poleciałaby na łeb zdecydowanie, a z drugiej strony jest już bardzo mało tej karty na rynku..
 
Zmieniłem ustawienie na 4-2-3-1(2) i Dybala odżył (dzięki @mateusz19191010). Wcześniej testowałem te ustawienie i grało mi się słabo. Paolo teraz strzela jak najęty, teraz odzyskam Cuadrado żeby mi wchodził za Rigoniego, który póki co jest czasami pod grą i nie robi dużo dymu, ale za to lepiej się ustawia w polu karnym i uderza niż Verdi OTW (tego placka bym się dawno pozbył, ale dostałem go za darmo i jest niewymienny).

Myślicie, że Cancelo IF podskoczy po dzisiejszym FUTMAS w którym z pewnością będzie karta z Portugalii (zapewne Danilo Pereira lub William Carvalho) czy spadnie dzisiaj lub w następnych dniach?
Bo jakby wjechał Cancelo FUTMAS, to wtedy cena IF poleciałaby na łeb zdecydowanie, a z drugiej strony jest już bardzo mało tej karty na rynku..
Nie chciałem Ci odpisywać, bo zawsze się lekko irytuję jak daje komuś radę z lepszą formacją, ustawieniem itd. a on dalej brnie w swoje :D

Bardzo fajnie, że zmieniłeś i gra się teraz lepiej, Dybala to typowy śpo, strzeli poda itd. jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pytaj.
A co do Cancelo to nie ma szans na jego kartę futmas, ifa ostatnio dostał czym wyklucza jego kolejną kartę.
 
A co do fify to dawno nie było - Czym aktualnie gracie?
Ja aktualnie testuje Bale`a, wcześniej długi czas grałem Mbappe i if Lala na po, trochę mnie już znudziło to postanowiłem zmienić. Depay i Thauvin oczywiście z pp fut champions.
w9ift2.png
 
Nie chciałem Ci odpisywać, bo zawsze się lekko irytuję jak daje komuś radę z lepszą formacją, ustawieniem itd. a on dalej brnie w swoje :D

Bardzo fajnie, że zmieniłeś i gra się teraz lepiej, Dybala to typowy śpo, strzeli poda itd. jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pytaj.
A co do Cancelo to nie ma szans na jego kartę futmas, ifa ostatnio dostał czym wyklucza jego kolejną kartę.


Już nie pamiętam kiedy ostatni raz wygrałem 7 meczy z rzędu, bo zawsze po trzech traciłem wenę lub wjeżdżał handi z którym nie szło sobie poradzić :D

Cancelo IF za 84 500 kupiony.

Sporo kart w klubie mi zalega, a zrobiłbym inwestycję pod potencjalnt FUTMAS Shaqiriego... Na myśl przychodzi Fabinho, ale on chodzi aż po 50k, a nie chcę utopić hajsu na inne inwestycje i szanse na wysnajpienie dobrej karty. Jeszcze Firmino po 30k wydaje się dobrą opcją. Plus taki, że Brazylia jest trzecia w rankingu Fifa, więc niedługo SBC o FUTMAS jakiegoś Brazylijczyka.
 
Jak wyglada sytuacja z dostaniem sie na mistrzostwa swiata w fife 19 ? Z tego co wiem to trzeba wygrac 27 meczy na lidze weekendowej i sie trafis do jakiegos rankingu, udalo sie komus tyle wygrac?
 
W Futtmasie nic nie zrobiłem, w nagrodach i paczkach nic nie trafiłem
Tylko w handlu idzie, tygodniowy profit nawet godny
 

Attachments

  • zysk.jpg
    zysk.jpg
    16.9 KB · Views: 23
W Futtmasie nic nie zrobiłem, w nagrodach i paczkach nic nie trafiłem
Tylko w handlu idzie, tygodniowy profit nawet godny

Jak Ty to robisz :O?

Ja staram się robić to co dejwhandluje i ten somsiadymicha wrzucają, ale jakoś dziwnym trafem mi te karty tak nie schodzą...
 
5 lat doświadczenia w fucie, niesłuchanie panów z internetów

To podziel się czasami jakąś obserwacją, bo mi ten handel średnio idzie, zarówno jak słucham panów z internetu i jak sam inwestuje. Przed SBC o FUTMAS Brazylijczyka kupiłem 3xFabinho, 2xFirmino, a ich cena spadła delikatnie...
 
Ale pięknie sbc weszły. Oczywiście nie robię :) dzisiejszy zysk 370k, miesięczny 2300k, całkowity 7300k
 
Niestety z la liga nic dla mnie. Isco czy inny coutinho nie robiłem bo za słaby fizycznie. Dzisiejsze 3 karty super, szkoda ze tak futmas od 1 dnia nie wyglądał
 
Ja Matuidiego zrobiłem za 80k, idealnie zastąpi swoją złotą wersję w moim składzie :D
Dokładnie to samo u mnie, miałem trochę nie wymiennych i tylko 20 k mnie kosztowało. Do tego kupiłem dziś Naymara ale niestety tylko 7 zgrania ma
 
Ale pięknie sbc weszły. Oczywiście nie robię :) dzisiejszy zysk 370k, miesięczny 2300k, całkowity 7300k


A u mnie nadal nic. Nie wiem kurwa, moje karty przepadają gdzies na tych licytacjach? Ludzie na grupach wrzucają, że im moje karty schodzą nawet po wyższych cenach, a mi kompletnie nie schodzą.

Matuidi ponad 150k kosztuje, nie wiem czy go robić..
 
U mnie wszystko zeszło, jedyny problem to że tak mało kupiłem. Wszystkie inwestycje strzał w 10.
Cena musi być przyjemna dla mózgu to nie są jakieś dyrdymały tylko wiedza ekonomiczna. Miałem o tym na studiach. U mnie wszystko schodzi wyżej niż u innych.
 
U mnie wszystko zeszło, jedyny problem to że tak mało kupiłem. Wszystkie inwestycje strzał w 10.
Cena musi być przyjemna dla mózgu to nie są jakieś dyrdymały tylko wiedza ekonomiczna. Miałem o tym na studiach. U mnie wszystko schodzi wyżej niż u innych.

Kurwa, a mnie na moich studiach ekonomicznych szprycują jakimś gównem pokroju "Rozliczeń w handlu międzynarodowym" zamiast "Handel na rynku FUT" to i mi nie idzie :cry:
 
Zawsze musi być jakaś 9.
Tanie karty wystawiasz 900/950 lub 950/1200. Droższe np 1900/2900
Ify 19500/19750, 24500/24750, 29500/29750 itd. To działa po prostu. U mnie bardzo dużo kart sprzedaję nawet 20% wyzej niz na futbinie.

To jak cena jogurtu w markecie. Nikt nie sprzedaje po 86 czy 103 gr tylko 99 lub 95
 
Ale żniwa. Dobre sbc na koniec. Dzis już schodzi wszystko. Zysk za 2 dni 800k ale do północy dokręcę do miliona
 
Wjechało 15xVidal po +-7500. Nie wierzę, że Arturo nie odbije, chyba jeszcze dokupię tych kart 85, bo jak wjedzie jakieś SBC o IF niedługo to zysk 3k na karcie wydaje się być pewnym. Nawet bez tego WBS te karty powinny odbić, bo dzisiaj ceny spadają po nagrodach za DR i FC.

Teraz i tak chyba nie będę miał jak grać, a mam Cancelo IF w składzie. Kupiłem go za 84k, teraz chodzi po 110. Zastanawiam się czy go nie sprzedać, powinien wrócić do niższej ceny za jakiś tydzień, jak już będę mógł grać, a zysk ponad 20 tysięcy będzie. Podobnie z IF Mandzukicia, kupiony za 45k, teraz do sprzedania za 60k monet. Wrócą te ceny do normy?
 
Last edited:
Ja już się tylko na ify przerzuciłem. Tak nie ma ryzyka , ewentualnie jest się na zero.
Klub wyczyszczony w dwa ostatnie dni futmasa. Teraz dokupiłem Fosterów, Towsentów, Gotze, Perrin wszytsko w dużych ilościach.
I tak mam 3,5 MLN i nie wiem za bardzo w co wchodzić.

Droższe Ify mogą spaść jak znowu będzie takie SBC o The best of z poprzednich tygodni.
Wtedy wszystko leci na łeb na szyję ja na Ifie Suareza straciłem ćwierć bańki lekko
 
Cancelo IF poszedł za 129 tysięcy po pierwszym wystawieniu na X1. Aż żałuję, że nie rzuciłem więcej, ale uznałem, że nie ma co być zachłannym. A podejrzewam, że za tydzień to SIF Cancelo będzie chodził za te 140 tysięcy, także jak odkupię to już jego lepszą wersję i to za podobną cenę.
 
Ehh nigdy nie uzbieram na tego Cristiano. Ostatnio handel mi nie idzie, a do tego znowu zrobiłem SBC, tym razem o Teveza po tym jak naczytałem się dobrych opinii na jego temat i porównań do karty Raula..
 
Ehh nigdy nie uzbieram na tego Cristiano. Ostatnio handel mi nie idzie, a do tego znowu zrobiłem SBC, tym razem o Teveza po tym jak naczytałem się dobrych opinii na jego temat i porównań do karty Raula..
Też Teveza zrobiłem i go wpuszczam z ławki i jakoś tak średnio gra, strzały ma wykurwiste, ale czegoś brakuje.
 
Wypożyczyłem sobie Raula i to najlepsza karta jaka grałem w tej fifie :antonio: W 3 meczach 9 bramek, ale oczywiście chuje z EA stwierdziły, ze się za dobrze bawię i w następnych 3 nic nim nie strzeliłem i wszystkie mecze przejebalem po debilnych akcjach czy karnych. Biedny zapomniał jak się biega, a tak fajnie się grało:cry: Odstawiam na pare dni, bo się człowiek tylko wkurwia.
 
Wypożyczyłem sobie Raula i to najlepsza karta jaka grałem w tej fifie :antonio: W 3 meczach 9 bramek, ale oczywiście chuje z EA stwierdziły, ze się za dobrze bawię i w następnych 3 nic nim nie strzeliłem i wszystkie mecze przejebalem po debilnych akcjach czy karnych. Biedny zapomniał jak się biega, a tak fajnie się grało:cry: Odstawiam na pare dni, bo się człowiek tylko wkurwia.

Grał ktoś Rui Costą? Można zrobić jego wypożyczenie za 10k, a wydaje mi się być dobry na rotacje z Dybalą na ŚPO.

Raula zrobię z racji sentymentu, chociaż 50k za 20 meczy to dość sporo.
 
Grał ktoś Rui Costą? Można zrobić jego wypożyczenie za 10k, a wydaje mi się być dobry na rotacje z Dybalą na ŚPO.

Raula zrobię z racji sentymentu, chociaż 50k za 20 meczy to dość sporo.
Rui Costa to jedynie na przepalenie do lepszej ikony, jest sporo złotych kart lepszych od niego. W 18 nawet go zrobiłem i rozegrałem sporo meczy, ale w 19 nie pogram nim.

Ps. No chyba, że wyjdzie Cie z 400k to możesz robić.
 
Rui Costa to jedynie na przepalenie do lepszej ikony, jest sporo złotych kart lepszych od niego. W 18 nawet go zrobiłem i rozegrałem sporo meczy, ale w 19 nie pogram nim.

Ps. No chyba, że wyjdzie Cie z 400k to możesz robić.

Pisałem, że mam zamiar robić wypożyczenie ;) 10k w sumie to nie pieniądz w Fifie, zrobię ten SBC tak czy siak.
 
Back
Top