FEN udana kopia KSW

Obejrzałem przez chwilę, łapiąc otwarcie gali i byłem zażenowany tym chamskim małpowaniem KSW. Całe show, a szczególnie to przedstawienie zawodników z jakąś piosenkarką pokazuje, że w tym całym Fight Exclusive Night (co za chujowa nazwa!) kreatywności i nowatorskiego podejścia nie ma za grosz, a ten kickboxing w klatce to już plisss.
Jozwiak to tez taka gorsza wersja Kawulskiego
Maciej jak zajebie riposte to ciezki nokaut jest, a Jozwiaka ostatnio ustawial jak chcial Borek i robil posmiewisko w studiu
 
Jozwiak to tez taka gorsza wersja Kawulskiego
Maciej jak zajebie riposte to ciezki nokaut jest, a Jozwiaka ostatnio ustawial jak chcial Borek i robil posmiewisko w studiu
Pan Jóźwiak w studiu to jeszcze inna para kaloszy, wydaje się taki speszony i tym wzrokiem biega naokoło jak napalony mrówkojad. Charyzmy tyle, co packa na muchy. Dlatego bardzo nurtuje mnie pytanie jak mu się udaje jakoś ten wózek ciągnąć? Może jakis dupcing na zapleczu...
 
Tak naprawdę jak trochę głowami ruszą to może coś z tego będzie. Niech dadzą to czego KSW nie daje, czyli np. transmisję na żywo z porannego ważenia, jakieś Embedded przed każdą galą (w sumie KSW kiedyś robiło coś na podobe, ale już nie robią). Trochę ruszyli to przodu, bo Trybsona mają, nowego sponsora, no i celebrytki też dupy pokazują na ich galach.
 
Tak naprawdę jak trochę głowami ruszą to może coś z tego będzie. Niech dadzą to czego KSW nie daje, czyli np. transmisję na żywo z porannego ważenia, jakieś Embedded przed każdą galą (w sumie KSW kiedyś robiło coś na podobe, ale już nie robią). Trochę ruszyli to przodu, bo Trybsona mają, nowego sponsora, no i celebrytki też dupy pokazują na ich galach.

Obejrzałem kawalek i nie znam ani jednej osoby. To dobrze czy faux paus?
 
Tak naprawdę jak trochę głowami ruszą to może coś z tego będzie. Niech dadzą to czego KSW nie daje, czyli np. transmisję na żywo z porannego ważenia, jakieś Embedded przed każdą galą (w sumie KSW kiedyś robiło coś na podobe, ale już nie robią). Trochę ruszyli to przodu, bo Trybsona mają, nowego sponsora, no i celebrytki też dupy pokazują na ich galach.

Noi gdzie te dupy ja sie pytam !!! Policja !!! Oszukali mnie !!! :robbie:
 
Dlc_V8LXsAEYZTv.jpg
 
Konferencja prasowa FEN 22 w Poznaniu!

Szczegóły konferencji prasowej:


Gdzie: Fabryka Formy – Centrum Fitness, Budynek „Poznań Bałtyk”, ulica Roosvelta 22 w Poznaniu

Kiedy: 14 września 2018 roku (piątek)

O której: Początek konferencji o godzinie 15

Tematyka: Gala FEN 22 – ogłoszenie dwóch nowych zawodników FEN, w tym bohatera walki wieczoru

Gala FEN 22 odbędzie się 20 października 2018 w hali UAM w Poznaniu.
 
Back
Top