Fame MMA gala youtuberów

Jaru ostatnio live o famemma robił
zauważ kto się tam przewija Borys, Różal z całym EH, Szuli, Trybson itd
zawodnicy mma to wspierają to czemu portale nie mają?
tu chociaż zawodnicy są młodzi i większość jedzie na czysto, a w KSW? nasterydowane mutanty jak Jun czy ten łysy z brazzers
Ale na galę Jaru nie pojedzie.
 
Obejrzałem 20 minutowy skrót z konferencji i :brainoverload:
Na pierwszy rzut oka na najnormalniejszych uczestników tego wydarzenia wyglądają : Taxi Złotówa i Dawid Malczyński który mam nadzieję nastuka tego całego Ferrariego (strasznie wkurwiający typ) Jestem od niego szybszy mam rekordy szkoły w bieganiu :scary: Ale powiem jedno jeśli faktycznie ten silikon wleje się do klatki i będzie się okładał z druciarą to słupki oglądalności wyj.... w kosmos. To zestawienie jest po prostu hitem a ten kto wpadł na ten pomysł powinien ubiegłej nocy odebrać statuetkę Oscara !!!
Wstyd się przyznać , nie wiem czy ze mną wszystko do końca ok (chyba nie) ale naprawdę chcę zobaczyć to starcie glonojadów.
 
Obejrzałem 20 minutowy skrót z konferencji i :brainoverload:
Na pierwszy rzut oka na najnormalniejszych uczestników tego wydarzenia wyglądają : Taxi Złotówa i Dawid Malczyński który mam nadzieję nastuka tego całego Ferrariego (strasznie wkurwiający typ) Jestem od niego szybszy mam rekordy szkoły w bieganiu :scary: Ale powiem jedno jeśli faktycznie ten silikon wleje się do klatki i będzie się okładał z druciarą to słupki oglądalności wyj.... w kosmos. To zestawienie jest po prostu hitem a ten kto wpadł na ten pomysł powinien ubiegłej nocy odebrać statuetkę Oscara !!!
Wstyd się przyznać , nie wiem czy ze mną wszystko do końca ok (chyba nie) ale naprawdę chcę zobaczyć to starcie glonojadów.
Każdy chce, bo to idea połączenia dwóch pierwotnych rozrywek które od zarania ludzkości przyciągały rzesze swoim zainteresowaniem. Mianowicie walk gladiatorów z cyrkiem. Taka hybryda. Daje 1% że te stworzenia wejdą do klatki, ale jeśli tak, to rozkurwia bank tak, że Kawulski się tylko obliże.
 
52777721_751643675219323_4660516888890048512_n.png

52875375_430839950990215_6495785774867283968_n.png

52788290_297528984270009_1127770042977484800_n.png
 
Gnije z tej walki wieczoru Isramu vs Pałkerson
maxresdefault.jpg

Z tego co mi wiadomo to ten Isamu przez kilka lat trenował zapasy i odnosił nawet jakieś lokalne sukcesy(6x z rzędu mistrz Wielkopolski, 2x międzynarodowe zawody 1 miejsce i makroregiony 3x podium (1,2,3 miejsce)) wiec nie wiem jak trzeba być głupim by myśleć ze Palkerson po 3 miesiącach treningów jest w stanie cokolwiek ugrać.
 
Dopiero konferencję obejrzałem, mało dymów, spina tapeciar, widać było, że na siłę, nie mniej, są w końcu, godni rywale/ki w thrash talku, dla Tomasza Narkuna. :DC:

Co do patologi, już pisałem wcześniej, to nie FAME MMA i KSW, wypromowało takową, to społeczeństwo, które jej przytakuje i podziwia (bo jak nazwać, te donejty i oglądalność?), dało jasny znak, że jara się nią, KRS1, jako pierwsi, postanowili to spieniężyć (czyż to nie patologia sama w sobie?), zatrudniając Popka, pojawienie się, czegoś takiego, jak FAME MMA, było tylko kwestią czasu. :fjedzia: #JKSW


Celebryci i pato-celebryci, od dawna, wpychają się ze swoją głupotą, gdzie tylko się da, osobiście, wolę oglądać ich walki w klatce, niż w jakimś kurwa, Tańcu z gwiazdami, albo kabarecie KRS1, gdzie jeszcze wmawiają, oglądającym, że ich freaki, to zawodowcy (Juras,Owczarz,Szostak).

UFC>Babilon MMA>FAME MMA>Balet mongolski>Wenezuelskie telenowele>dno i wodorosty>KRS1>FEN :goldi:
 
Trochę to bez sensu, tam sie kazdy jest w stanie dogadać co do wyniku, bo tylko o hajs chodzi. Ale nie moj cyrk, skoro ktos uznal ze to ma sens, to śmiało
oni za walki dostają więcej niż zawodnicy FENu, a przecież buk nie przyjmie 100 000, tylko prędzej 200 zł max na takie walki i zaraz kursy zmienią
 
oni za walki dostają więcej niż zawodnicy FENu, a przecież buk nie przyjmie 100 000, tylko prędzej 200 zł max na takie walki i zaraz kursy zmienią
Chyba ze tak, ale az tak niski limit brzmi malo realnie, nie spotkałem się z tym
 
Trochę wypadłem z obiegu. Oni serio robią walkę tej Linkiewicz z Godlewską? SERIO? Myślałem, że to będzie tylko taki marketing. Niby mają walczyć, a Godlewska skończy śpiewając hymn Polski na rozpoczęcie, a w transmisji dla 18-20 latków Linkiewicz opierdoli pałę jakiemuś murzynowi. Hajsy i wyświetlenia będą się zgadzać, ale wpuszczać je do walki? To tam będzie ciężka kontuzja którejś z nich...
No i Bonus to jest mistrz.
 
Trochę wypadłem z obiegu. Oni serio robią walkę tej Linkiewicz z Godlewską? SERIO? Myślałem, że to będzie tylko taki marketing. Niby mają walczyć, a Godlewska skończy śpiewając hymn Polski na rozpoczęcie, a w transmisji dla 18-20 latków Linkiewicz opierdoli pałę jakiemuś murzynowi. Hajsy i wyświetlenia będą się zgadzać, ale wpuszczać je do walki? To tam będzie ciężka kontuzja którejś z nich...
No i Bonus to jest mistrz.
Bonus trzeba przyznać, że jak się naćpa to jest całkiem zabawny, na trzeźwo to inny człowiek


hahaha
comment_skIo1flFvRyLNm7MKGCh95k7bevZMIfc.jpg


@defthomas prosze o temat, ze jest nowa kolekcja koszuleczek
comment_sv1kEWKT5cq8HdRe3WE8smWPM5hG0Uu5.jpg
 
Back
Top