Fame MMA gala youtuberów

Swoja droga chciałbym posłuchać co Kawul ma do powiedzenia na temat tej gali...:goldi:
 
Przecież te dwa koksy nie trenowały żadnych sztuk walki tylko WBIJANIE STEROLI W DUPE NA MAXA. Ta gala to żenułlła w ujj jak mogą walczyć ludzie którzy miesiąc przed galą zaczynają jakiekolwiek treningi w tym kierunku. Bonus BGFV vs Body Christ BIS.
 
Najbardziej wkurwia mnie to że tacy idioci robią te swoje stream gadają tam totalne bzdury i jeszcze mają z tego pieniądze. Utrzymują się z takiego czegoś a zwykły Kowalski musi zapierdalać jeszcze mu zawsze brakuje.
 
Jak zwykle ma się pretensje nie do tych idiotów, co trzeba ;)
Ja nie mam pretensji do nikogo tylko wystarczy rozejrzeć się po ulicy i ludziach. Jacyś idioci pokoju mahonka maja z tego siano i sobie żyją bo ludzie durni to oglądają i im wplacaja
 
Ja nie mam pretensji do nikogo tylko wystarczy rozejrzeć się po ulicy i ludziach. Jacyś idioci pokoju mahonka maja z tego siano i sobie żyją bo ludzie durni to oglądają i im wplacaja
Nikt nie bronic i tobie zacząć nagrywać filmików na YT. Znajdź coś co przyciągnie uwagę i działaj. ;)
 
Ide wtedy na imprezę ale i tak wykupię ppv. Chce zobaczyć Rafonixa z Magicznym na drugiej gali.
 
Dlaczego na tej gali nie walczy:

Roman Bosski vs OSKAR Ram Pam Pam

?

Przecież to aż by się prosiło wyjaśnić ten spór z przeszłości...



 
Dlaczego na tej gali nie walczy:

Roman Bosski vs OSKAR Ram Pam Pam

?

Przecież to aż by się prosiło wyjaśnić ten spór z przeszłości...

Oskar jeszcze nagrywa? Od tamtej akcji nic o nim nie słyszałem, to jeszcze Damian Wsm vs Adrian Mtk i Grażyna z Rafałem o alimenty :D wstyd i hanba dla sportu tak na powaznie i tyle.

Chuj więcej nic tu nie napisze bo sami nakrecamy im fejz, a zaloze sie ze Mrozu albo, a raczej ITC będzie na tej gali, założę się o awatar . Jak cos to pw :D
 
Nie mam pojęcia czy ten łysol coś jeszcze nagrywa. Przecież to asłuchalne. Ale chciałbym zobaczyć jak Roman Bosski prezentuje nam swój miękki, techniczny kickboxing na nim.

:crazy:

 
Śmiechy śmiechami ale wystarczy że sprzedadzą 10.000 PPV po 15 zł i już mamy kwotę 150.000 zł , a dobrze wiemy że nie sprzedadzą 10.000 a dużo dużo więcej. Sam Boxdel ma 1,3 mln subskrybcji, dodając resztę to wychodzi pewnie koło 2.000.000 subów. Wyświetlenia trailerów się zgadzają są duże, na konferencji na YT boxdela było około 30-40 tysięcy osób...

To są konkretne liczby. Na kolejnych galach chcą dawać szanse młodym zawodnikom z lokalnych klubów a więc jakiś sportowy aspekt może się pojawiać z biegiem czasu. Ja bardziej myślę czy nie postawić jakiś pieniążków na underdogów takich jak : Guzik, Magical, Ozdoba. Tutaj napewno nie wygra sama siłownia, umiejętności także ale zawziętość i wola walki do końca...

Z tego co zrozumiałem zarobki za walkę wachają się w okolicach 20.000-30.000 zł w głównych walkach, te niżej pewnie mniej o połowę...

Także też ppv kupię i chętnie to obejrzę
 


Śmiechy śmiechami ale wystarczy że sprzedadzą 10.000 PPV po 15 zł i już mamy kwotę 150.000 zł , a dobrze wiemy że nie sprzedadzą 10.000 a dużo dużo więcej. Sam Boxdel ma 1,3 mln subskrybcji, dodając resztę to wychodzi pewnie koło 2.000.000 subów. Wyświetlenia trailerów się zgadzają są duże, na konferencji na YT boxdela było około 30-40 tysięcy osób...

To są konkretne liczby. Na kolejnych galach chcą dawać szanse młodym zawodnikom z lokalnych klubów a więc jakiś sportowy aspekt może się pojawiać z biegiem czasu. Ja bardziej myślę czy nie postawić jakiś pieniążków na underdogów takich jak : Guzik, Magical, Ozdoba. Tutaj napewno nie wygra sama siłownia, umiejętności także ale zawziętość i wola walki do końca...

Z tego co zrozumiałem zarobki za walkę wachają się w okolicach 20.000-30.000 zł w głównych walkach, te niżej pewnie mniej o połowę...

Także też ppv kupię i chętnie to obejrzę

Tak samo sądzę. To będzie najbardziej dochodowa gala po KSW :) już pomijając PPV, to LVBet dało im już kasę za reklamę. Kosmos :)
 
Back
Top